Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 dziesięć razy szybszy od IE7

92 postów w tym temacie

Cieszy mnie wynik Opery, która jako jedyna przeglądarka poza technologią Geko trzyma się tak wysoko w rankingach. :) Natomiast wynik IE7 w porównaniu do FF2 wydanego przecież w podobnym terminie jest zatrważający. Czekamy na odpowiedź Redmont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 10:35, SpawN MakineN napisał:

Jakos uzywam IE7 i jakos zyje bez problemow i na Win Vista jakos nielubie uzywac jakis
tam doinstalwoanych wyszukiwarek teraz tylko czekam na IE8 bedzie super.


NA IE8 poczekasz jakieś 4, 5 lat. Życzę miłęgo życia z wirusami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac obiektywnie to Opera w tych testach wyszla najlepiej bo wygrywa z beta FF3. A ze niepowinno sie porownywac bety do stabilnych wersji to raczej po wyjsciu oficjalnej Operki 9.5 FF3 znow zostanie w tyle. Dlaczego tak wiele osob nie moze przyjac ze programy OpenSource nie zawsze musza byc najlepsze ? Opera jako freewarowa przegladarka nie ma konkurencji jesli chodzi o bezpieczenstwo, stabilnosc oraz szybkosc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za starą, poczciwą operą... Choć czasem zdarza mi się używać liska, z IE zrezygnowałem już 4 lata temu... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście popieram Operę, jest dla mnie o wiele bardziej praktyczna. Firefox też jest dobry, ale bez instalacji dodatkowych wtyczek jest dość okrojony - nie ma wielu opcji, które w Operze są standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam IE i nie mam zamiaru go zmieniac. Dlaczego ? Po pierwsze, legalny system z wszystkimi poprawkami bezpieczenstwa, nie jest taki dziurawy, jak mysli wiekszosc tych, to maja wylaczone aktualizacje automatyczne ...
Zapewnia bezpieczenstwo na akceptowalnym poziomie i nienajgorsza predkosc dzialania.
Po drugie, co mi z tego ze, test bazujacy na JS twierdzi ze IE jest niby tak wolny ? Ile czasu minelo od premiery IE7 a testow FF3 ? Porownajcie go z podobna wersja IE8. Wtedy mozemy porozmawiac, bo porownamy te same generacje przegladarek ... hmm czemu nie ma tam porownania IE7 i FF2 ? Nie porownojcie malucha z poldkiem co ?
Po trzecie, wisi mi czy stronka zaladuje ni sie o "tysiac" milisekund wolniej, a niech bedzie ... wazne zeby sie zaladowala i poprawnie wyswietlila, czemu ? To wiedza webmasterzy ... stronek zgodnych w 100 procent z Web 2.0 nie jest tak wiele ... a na pewno nie chodzicie tylko po takich no nie ? Bo wyniki testu wlasnie glownie takich sie tycza ...
He he ... a teraz kamieniujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 00:43, buras napisał:

He he ... a teraz kamieniujcie :D

Flame chcesz?
A tak swoją drogą, to byłbym zdziwiony, gdybys twierdził, że IE 6 jest lepsza od FF. Ale IE7 jest już dość dobrą przeglądarką. Ja tylko do niej nie mogę się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 07:18, AgayKhan napisał:

Flame chcesz?

A dawaj, co mi tam :D

Dnia 07.03.2008 o 07:18, AgayKhan napisał:

A tak swoją drogą, to byłbym zdziwiony, gdybys twierdził, że IE 6 jest lepsza od FF.

No nie, toz bym musial sie z glowami pozamieniac nieco ... pomyslmy z kim ... moze jednak lepiej nie :D

Dnia 07.03.2008 o 07:18, AgayKhan napisał:

Ale IE7 jest już dość dobrą przeglądarką. Ja tylko do niej nie mogę się przyzwyczaić.

Tak jak FF dla mnie. Chociaz mam i wole IE, to nie odciam sie od FF. Czesto go polecam i instaluje klientom. Bo dobry jest i spraawdza sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 17:51, buras napisał:

Tak jak FF dla mnie. Chociaz mam i wole IE, to nie odciam sie od FF. Czesto go polecam
i instaluje klientom. Bo dobry jest i spraawdza sie ...

Bijcie, zabijcie, ale osobiście uważam, iz FF dużo dobrego zrobił dla IE. MS spoczeło na laurach. Latami jeno jakieś drobne poprawki wprowadzali do IE, stał on w miejscu, bez nakładek takich jak Maxthon, Avant, SlimBrowser to by się do użytku nie nadawała. Jakby MS nie poczuło oddechu konkurencji, to by do dziś ie było w wersji 6. Teraz będzie niedługo wersja 8, czyli mają w koncu normalne tempo rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 18:40, AgayKhan napisał:

niedługo wersja 8, czyli mają w koncu normalne tempo rozwoju.

Nic dodac nic ujac ... ostatecznie "przegladarkowy wyscig zbrojen" wyjdzie nam na dobre. Dostaniemy coraz lepsze produkty w nasze lapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować