Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Bourne Conspiracy narzeka na brak HDD w Xboksach 360

29 postów w tym temacie

Zaitsev

Deweloperzy tworzący gry na PlayStation 3 chwalą sobie gwarantowaną obecność w konsoli dysku twardego. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o Xboksie. Jeden z designerów Bourne Conspiracy otwarcie krytykuje tę cechę sprzętu Microsoftu.

Przeczytaj cały tekst "Twórca Bourne Conspiracy narzeka na brak HDD w Xboksach 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest zyskać nawet raz. 20 minut to nie całe moje życie, nie wiem naprawdę o co ta afera. Instalujesz raz na zawsze (tzn do skasowania instalki). Dramatyzujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż instalowanie gier na konsoli to odebranie ducha temu sprzętowi... Ile radości daje kupiona nowa gra, którą od razu można włożyć i zacząć w nią grać... Konsole staja sie coraz bardziej podobne do PC.

A szkoda... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"no tak..." kolejny news typu z minusa\wady ixa robimy plus w stosunku do ps3...

Także wcale by mi nie przeszkadzało zainstalowanie czegoś (czy choćby taka możliwość) na ixie za to, że levele i gra chodziła by szybciej i płynniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:35, Ceteris Paribus napisał:

"no tak..." kolejny news typu z minusa\wady ixa robimy plus w stosunku do ps3...

Także wcale by mi nie przeszkadzało zainstalowanie czegoś (czy choćby taka możliwość)
na ixie za to, że levele i gra chodziła by szybciej i płynniej.

Kurcze, właśnie tego chciałem uniknąć... Ale skoro tak to jest odbierane - obrazek znika.

PS. Faktycznie, trąci fanboyem w niusie - postaram się uważać na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coorack właśnie chodzi o to że ostatnio twórcy gier mają lenia w d***e i nie chcę im się optymalizować gier, po prostu idą na łatwiznę. Przecież ideą konsoli było to że wkładasz płytkę do napędu i grasz ale ostatnio się to zmienia i konsole powoli zamieniają się w pecety. Kiedyś developerzy wydawali bardziej dopracowane gry a teraz im się nie chce, robią niedopracowaną grę z toną błędów a potem najwyżej dorzucą z łaski jakiegoś patcha czy coś. Po prostu jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:30, Coorack napisał:

Fajnie jest zyskać nawet raz. 20 minut to nie całe moje życie, nie wiem naprawdę o co
ta afera. Instalujesz raz na zawsze (tzn do skasowania instalki). Dramatyzujecie...


Autor artykułu nie dramatyzuje Coorczaku ;P Wyraźnie jest zaznaczone że Xbox traci na braku dysku twardego. Po prostu informują tych niedoinformowanych o tym że Xbox 360 ssie :) A PS 3 jest najlepsze na świecie :) (Z resztą tak jak uważasz). Kolejny element długiej kampanii marketingowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mimo, że kupiłem Xbox Core (2006 rok - styczeń xD) to dokupiłem dysk (A wtedy koszt był spory - ponad 400 zł). Teraz jest mi to obojetne, ten kto nie ma dysku ma problem :P (Aczkolwiek wole żeby nie robili jak w przypadku PS3 gdzie trzeba instalowac cos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakład, że kolejna generacja konsol będzie przypominać piece z różnicą kontrolerów i nie posiadania systemu operacyjnego ogólnego zastosowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a jakoś nie małe levele w Assassins Creed mogą się bez problemu wczytywać z krążka i wcale się na to długo nie czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystko mówi, że nasz PS3 RULES xbox może, i fajny, ale ciągle coś nie tak, ja narazie zakupiłem PS2, bo tu gry śmigają bez problemu, a napewno kiedyś zakupię PS3, i też gry będą śmigac bez problemu :) SONY normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:37, Tom_pl napisał:

I wszystko mówi, że nasz PS3 RULES xbox może, i fajny, ale ciągle coś nie tak, ja narazie
zakupiłem PS2, bo tu gry śmigają bez problemu, a napewno kiedyś zakupię PS3, i też gry
będą śmigac bez problemu :) SONY normalka.



A czy ktoś powiedział że na X 360 gry działają wolno ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w PS3 wielkość dysku jest jakoś ograniczona? W PS3 można włożyć co się chce (160GB - 200 zł)... a do Xboxa podchodzą tylko dyski MS (20GB - 200 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk jest raczej do PC, ale do konsol mi jakoś nie pasuje...powoli konsole stają się PC-tami, no i to wygoda twórców z tą instalacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować