Zaloguj się, aby obserwować  
castlerock

Roleplaying Piranha Bytes czyli nowa gra twórców Gothic - temat ogólny

28 postów w tym temacie

Moim zdaniem to będzie niewypał dość że będzie się chodziło dziewczyną to będzie tam broń palna Gothic był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:32, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem to będzie niewypał dość że będzie się chodziło dziewczyną to będzie tam
broń palna Gothic był najlepszy.


Dziewczyną?! o matko boska ;) chociaż kiedyś kiedyś całą gre przeszedłem jako lachon - była to Joanna D''arc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedłu informacji , jaką znalazłem na GOLu , za 6 dni podane będą przez Piranha Bytes jakieś wiadomości dotyczące ich nowej produkcji.Przyznam , iż bardziej czekam na to , niż na Gothic 4.Może szykuje się coś naprawdę ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wiernym fanem tej ekipy. Przez nich zacząłem lubić gry tego gatunku. Do tej pory mnie kręcą i zagrywam się przy nich jakbym dostał orgazmu... :] Tak więc życzę im udanego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 10:01, Pavz napisał:

A ja jestem wiernym fanem tej ekipy.


Ja podobnie i właśnie dlatego bardziej ciekawi mnie co szykują Piranie , chociaż to już nie Gothic , niż nowa , 4 odsłona serii.Zostaje jeszcze dodatek do Trójki produkcji Piranha Bytes , podobno na mocno poprawionym silniku.Mam nadzieję , iż będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 10:52, KrzychW napisał:

Ja podobnie i właśnie dlatego bardziej ciekawi mnie co szykują Piranie , chociaż to już
nie Gothic , niż nowa , 4 odsłona serii.Zostaje jeszcze dodatek do Trójki produkcji Piranha
Bytes , podobno na mocno poprawionym silniku.Mam nadzieję , iż będzie udany.


Fakt. Masz racje. Jeszcze nie wszystko stracone jeśli chodzi o Gothic''a. Jednak najbardziej lubiłem 1 część ze względu na czas jaki w nią pokładałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem optymistą. Zmiana klimatu ze średniowiecza na renesans może okazać się super rozwiązaniem. Trzymam kciuki za Piranha Bytes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:57, ziptofaf napisał:

A ja jestem optymistą. Zmiana klimatu ze średniowiecza na renesans może okazać się super
rozwiązaniem. Trzymam kciuki za Piranha Bytes!

Optymistą, to będę dopiero wtedy, kiedy zobaczę te grę w planie wydawniczym CDProjekt ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:30, KrzysztofMarek napisał:

Optymistą, to będę dopiero wtedy, kiedy zobaczę te grę w planie wydawniczym CDProjekt
;-D


Fakt , że na razie nie ma się z czego cieszyć , ale jakiś promyczek nadziei , że może powstanie coś na kształt pierwszych dwóch Gothiców , świta.Dość miło brzmią zapowiedzi dotyczące powrotu do gier , podobnych do początku serii , czyli tego , co moim zdaniem było najbardziej udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:54, KrzychW napisał:

>/.../ > Całkiem dobrze to wszystko wygląda./.../

Wyglada to nawet bardzo dobrze.
No cóż, ale przed premierą wszyscy tak piszą o swoich grach. Dopiero potem widać, ile z tych zapowiedzi udało się wprowadzić w życie. Tym niemniej Piraniom udało się poprzednio naprawdę dobrze, to pozwala żywić nadzieję, że i tym razem im się uda. Na pewno kupię ich nową grę - należy im się za poprzednie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej Piraniom udało się poprzednio

Dnia 01.08.2008 o 19:14, KrzysztofMarek napisał:

naprawdę dobrze


No , może oprócz Gothic 3 , ale nie wiemy , czy wielkie niedopracowanie tej gry, to wina Piranii , czy też wydawcy , któremu zachciało się wydać tytuł z myślą głównie o graczach z poza Europy.Jeżeli studio poszło po rozum do głowy i chce wyprodukować coś takiego , co już kiedyś zdobyło wielką rzeszę fanów na naszym kontynencie , to....w każdym razie , nadzieję można mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:35, castlerock napisał:

> Moim zdaniem to będzie niewypał dość że będzie się chodziło dziewczyną to będzie
tam
> broń palna Gothic był najlepszy.
>

Dziewczyną?! o matko boska ;) chociaż kiedyś kiedyś całą gre przeszedłem jako lachon
- była to Joanna D''arc


W Tomb Raiderze 1 chodziło się kobietą a grało się bosko :D. Więc to nie ma żadnej reguły. A i w D2 można było wybrać do gry np.Amazonkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:30, KrzysztofMarek napisał:

> A ja jestem optymistą. Zmiana klimatu ze średniowiecza na renesans może okazać się
super
> rozwiązaniem. Trzymam kciuki za Piranha Bytes!
Optymistą, to będę dopiero wtedy, kiedy zobaczę te grę w planie wydawniczym CDProjekt
;-D


Tu, akurat nie ma wątpliwości bo Piranie nadal mają prestiż i pieniądze :), więc projekt raczej będzie doprowadzony do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:21, Ecko09 napisał:


Cóż, na razie muszę powiedzieć, że gra zapowiada się bardzo interesująco. O ile Piranha swoim G3 mnie od siebie odrzuciła, to nadal jestem fanem dwóch pierwszych części. ''Brudny i stary'' świat imho będzie klimatyczny, jak to było w pierwszej grze ''Piranii''. Mam nadzieję, że twórcy pomyślą o PeCetowcach, którzy nie posiadają ''behemota'' aby móc cieszyć się płynnym działaniem choćby takiego Gothic''a, i stworzą (lub mocno zoptymalizują) silnik graficzny tej tezie odpowiadający. Niemniej na grę już warto czekać, a jeśli wierząc zapowiedziom Piranha Bytes, to będziemy mogli sprawdzić jej możliwości w wersji demonstracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Brudny

Dnia 01.08.2008 o 22:35, Metalhead86 napisał:

i stary'' świat imho będzie klimatyczny


Jak przeczytałem , że świat ma być właśnie taki , to bardzo się ucieszyłem.Tych klimatów , zresztą moich ulubionych , już prawie nie ma.Zdecydowana większość gier jest za ładna i za kolorowa.Całkiem jak nie dla dorosłych.Mam nadzieję , iż nowy produkt Piranii okaże się odpowiednio stonowany i przypominający prawdziwe średniowiecze , a nie bajkowy świat Kucyków Pony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam , że dziś , o godzinie 13 00 , na stronce poświęconej nowemu projektowi Piranii , coś ma się zacząć dziać.Jeszcze tylko trochę i w końcu poznamy jakieś fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować