Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo09

Franek Kimono...

10 postów w tym temacie

"Jak można było bawić się przy takiej muzyce???"
"NO KOMPLETNE WIEŚNIACTWO"

takie różne sugestie wypadają od młodych osób.... a jak wy sądzicie .... czy można było bawić się przy piosenkach Franka "Piotr Fronczewski" Kimono???
Np. według mnie można było bo teksty są zabawne a muzyka jak na lata 70 była na wysokim poziomie disco polskiego....

Dużo tych piosenek można znaleźć do przesłuchania w serwisie wrzuta...
http://daniel22.wrzuta.pl/audio/a3XzhgTk8W/franek_kimono-pola_monola_coca _cola

http://mhk2.wrzuta.pl/audio/zEsMCSE28k/franek_kimono_-_jamochlon

http:// www.wrzuta.pl/audio/ttYsMjr9aX/piotr_fronczewski_-_franek_kimono_-_king_bruce_lee_ja rognie

zapomniałem dodać iż raperzy PONO & SOKÓŁ nagrali niedawno kawałek " W AUCIE " właśnie z Frankiem Kimono.... bardzo fajny... oldschoolowy disco track :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Franek Kimono to absolutna klasyka, Fronczewski nieraz juz pokazywal, ze ma jaja i potrafi zrobic cos innego. King Bruce Lee to chyba zna kazdy Polak :)
Jak dla mnie to 5/5 dla kazdego kawalka Franka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Przecież to klasyk nad klasykami! Nawet najwięksi ignoranci w mojej klasie to znają!!!
Piosenki są świetne, brawo dla Piotra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam osób, które by to wyśmiewały, aczkolwiek moje doświadczenia z zabawą przy muzyce ograniczają się do raczej hermetycznych imprez (klubowych bądź prywatek). Przy czym "King Bruce Lee" jest jednym z lepszych kawałków, żeby towarzystwo ruszyło wtedy zadki na parkiet i zaczęło się wygłupiać... (ok 40 trzeźwych osób udających ciosy do rytmu - widok absolutnie bezcenny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:51, PJ MW napisał:

''''Będę brał Cie. Gdzie? W aucie? Kogo? Cie. Mnie? Ehe'''' ;]


"Pola monola, plus coca cola, strzeliłem gola w rytm rokendrola..."
"Tankowanie nocą, trochę przed północą, bez świadków i gwiazd..."

Ech, na osiemnastkach Franek był obowiązkowy...:))) Aczkolwiek nie ma co ukrywać, że prawdopodobnie był to raczej wygłup pana Piotra niż poważne zajęcie... Z tego co ostatnio słyszę to Franek wraca do łask - nie słucham hip-hopu (organizm nie przyswaja) ale za kawałek "Będę brał cię w aucie..." należą się chłopakom brawa... No i za wskrzeszenie Franka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franek? Nigdy nie znałem! Tym bardziej nigdy bym się nie domyślił że Fronczewski śpiewał disko... pod takim pseudonimem... ale muzyka nie najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować