Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Power Rangers: Super Legends - recenzja

23 postów w tym temacie

Hakken

Power Rangers mają na całym świecie bardzo wielu fanów, o czym świadczy choćby 15 serii telewizyjnych seriali, które jak do tej pory zrealizowano. Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się również gry opartej na tych motywach. Mamy w tym wypadku do czynienia z klasyczną platformówką, jakiej na PC już dawno nie widzieliśmy.

Przeczytaj cały tekst "Power Rangers: Super Legends - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power Rangers..... Podobali mi się i nadal podobają, chociaż z tą bezsensowną fabułę, racja, ale tam - nawet może być. W TV nie mam dla siebie zbyt dobrych kanałów, więc pozostaje tylko to oglądać... ;p
A zagorzały polski fan PR(LU??) może sobie kupić ze względu na bohaterów z najnowszej serii Operation(chyba Totally) Overdrive. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem jak gra, ale po serialu nie tyknąłbym patykiem (Jeszcze ta 1 seria była jako tako fajna, ten grubas i chudy gościu mnie śmieszyli :D ale już te nowsze to masakra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wielkim fanem tylko tych starych odcinków. Jak był ten gruby i chudy co zawsze chcieli dowiedzieć się kto jest tymi PR. Oglądałem to ok. w 1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja byłem mały to zawsze byłem kitowcem :D Bo zajebiście upadałem :P
A gra zdaje się być fajna:) Pierw zagram w Demko i ocenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"It''s morphin'' time!" xD
PW to klasyka, jednen z moich ulubionych kiczowato-starych-ale-jarych seriali. Aczkolwiek te nowe serie jakoś do mnie tak nie trafiają (może już wyrosłem?:P). Wg mnie najlepsza seria to ta pierwsza z Ritą, Zeddem i moim ulubionym złym bohaterem - Złotym. :d
Co do gry to, widząc co otrzymujemy, odnoszę wrażenie, że płacimy tylko za markę. :/ Porównanie cena-grafika odstrasza i wątpię czy gra znajdzie wielu nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie...jak byłem mały to to oglądałem ale jak pomyśle sobie jaki to był kicz. Hahah. Mój kumpel jak był małyu to c odziennie zanudzal swoja mame zebe mu zrobila powerrangersowy napój. Oczywiście to był zwykły shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no grafa powala prawie 2 krotnie lepsza od tej w mario( nie kręci mnie taka jakas taka rysunkowa) a kolega ma racje gra powinna chodzic po 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować