Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty w środowisku MMO?

50 postów w tym temacie

No bez jaj, jak można wprowadzić do świata MMO coś co (niby) nie miało prawa przenieść się do realiów współczesnych? Obawiam się że o ile z MW im się fuksło to teraz może nie być tak wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podlegający pod drugą z nich Blizzard jest doświadczony w tworzeniu doskonałych gier przeznaczonych do masowej rozgrywki sieciowej, czego najlepszym wyrazem jest World of Warcraft."

doskonałych gier mmo rzeczywiście sie ich natworzyli tyle :P:P:P jeden jedyny WoW a oni piszą tu o doświadczeniu :P:P
a co do CoD MMO to juz sie tego spodziewałem po połączeniu obu firma

World of Duty czeka :P:p;P żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to może być ciekawe! Jeszcze nie było MMO osadzone w realiach wojny... Ja nawet bym się pokusił, i kupił taką grę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak dla mnie ciekawy projekt. Mozna w nieiezły nowy sposób pokazać gry MMO. Jeżeli tylko mój PC to udzwignie, to prawdopodobnie będzie moje pierwsze MMO za które chciałbym płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko... za chwile beda bierki MMO.

jak z takiej gry MMO robic? no chyba ze uznaja za takowe przeniesienie profili przechowywanych dotychczas na maszynie gracza na ich serwery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, czego to ludzie nie zrobią, byleby pieniędzy więcej zarobić :/

Według mnie zrobienie MMO w świecie Call of Duty to głupota. Gra ta zawsze była FPSem, ze świetnym trybem multiplayerem. Teraz każda firma chce zrobić własne MMO, mam nadzieję że Activison porzuci ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a co myśleliście? Gry dzisiaj to nie lata 90 kiedy robiło się je z pasji...dzisiaj robi się je dla forsy tylko i wyłącznie. Wszystko można wcisnąć byleby zarobić, wszystko można zniszczyć byleby zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część CoD jako MMO? Nie, dziękuję. CoD to świetna seria strzelanek (aczkolwiek mocno liniowych, niektóre misje to praktycznie interaktywny film) i powinna pozostać w dotychczasowej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:05, Pawlo09 napisał:

Chyba nam tego nie zrobią przecież ta gra całkowicie by zmieniła klimat.

Była by online''owym shooterem tylko aby poklepać w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować