Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000: Dawn Of War - Soulstorm - nadchodzi!

45 postów w tym temacie

W treści jest pewien błąd rzeczowy. Pierwszym dodatkiem do Dawn of War jest Winter Assault, a drugim Dark Crusade. Z informacji prasowej wynika, że jest odwrotnie:

<<Z kolei pierwszy dodatek Warhammer 40.000: Dawn Of War - Dark Crusade, którego średnia ocen prasowych wyniosła 87%, otrzymał 8,8/10 od Jolt, 79/100 od PC Gamer, i 8,75/10 od Game Informer.>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z tej okazji, już dzisiaj kupię sobie podstawkę + Winter Assault ;) Dark Crusade już na moim sprzęcie nie ruszy, a jeśli tak to na baaardzo niskich detalach... o Soulstorm''ie nawet nie mówię.
Życzę przyjemnej gry wszystkim, którzy kupią tą grę. Chociaż nie wiem czy muszę życzyć, bo gra będzie w 100% godna tytułu warhammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:06, Erunn0 napisał:

To ja z tej okazji, już dzisiaj kupię sobie podstawkę + Winter Assault ;) Dark Crusade
już na moim sprzęcie nie ruszy, a jeśli tak to na baaardzo niskich detalach... o Soulstorm''ie
nawet nie mówię.

Niby czemu? Różnice w wymaganiach są minimalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka napewno będzie super, ale miom zdaniem troche głupim rozwiążaniem jest to że jak chcesz się w multi zagrać jakąś rasą z starszej części to trzeba mieć ową część zainstalowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:14, Mroku21 napisał:

Niby czemu? Różnice w wymaganiach są minimalne ;)


Dodatek Winter Assault ma wymagania identyczne jak podstawka, ale już w Dark Crusade skoczyły do góry o dodatkowe 1 GHz, 384 MB pamięci RAM i parę innych rzeczy. Ja najbardziej ucierpiałem na Tym GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL a to ci niespodzianka zmiana daty premiery na wcześniejszą (z 5 min nie mogłem się nacieszyć).
Z 20 na 13 marca cały okrągły tydzień.
No no CDP trzyma poziom i nie odbiega zbytnio od światowych standardów względem premier.
I za to was sobie cenię. Z reguły jak zmienia się data premiery danej gry to raczej jest to ileś dni do przodu a nie do tyłu. Fajnie pogram w SS już w następnym tygodniu. Szacun CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy moim znajomi kturzy graja w DC maja podstawke i dodatek WA ale oni sie cieszyli ze tydzie w przod premiera!:)Sprytnie ze strony CDP ze daja ang i pl wersje gry bo niewszystkim odpowiadala pl wersja DC...Jeszcze tylko 1 hydra95 powodzenia w multi w SS skoro masz zamair czekac az pojawi sie w Extra Klasyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:19, Erunn0 napisał:

> Niby czemu? Różnice w wymaganiach są minimalne ;)

Dodatek Winter Assault ma wymagania identyczne jak podstawka, ale już w Dark Crusade
skoczyły do góry o dodatkowe 1 GHz, 384 MB pamięci RAM i parę innych rzeczy. Ja najbardziej
ucierpiałem na Tym GHz.

Co ty gadasz. Sprzawdż zanim napiszesz głupoty http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=486&p=983 ok?
A co do Warhammer 40.000: Dawn Of War - Soulstorm to bardzo się cieszę ale jeszce muszę przejść kampanie w Dark Crusade (tak sobie obiecałem, zanim nie przejdę kampani w poprzednich częściach nie kupię nowej) a został mi tylko DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wszystkie W40k oprócz 2 heh już się nie mogę doczekać tej nowej części a ta soulstorm nic sie nie zmienila od poprzednich części tylko te nowe rasy i jednostki ale i tak jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:11, bzuq99 napisał:

Co ty gadasz. Sprzawdż zanim napiszesz głupoty http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=486&p=983
ok?


Ok... ale teraz sobie porównaj z tym
WH40k: Dawn of War - http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=349&p=384
WH40k: Winter Assault - http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=384
No i chyba nie ja się pomyliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:44, Martini555 napisał:

Grałem w wszystkie W40k oprócz 2 heh już się nie mogę doczekać tej nowej części a ta
soulstorm nic sie nie zmienila od poprzednich części tylko te nowe rasy i jednostki ale
i tak jest super!


I najważniejsze, czyli sporo zmian w balansie, faktycznie...nic.

Erunn0
Ale minimalne są takie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować