Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Corsair Dominator - pamięci DDR3 taktowane zegarem 2133 MHz

37 postów w tym temacie

o.O ja mam 750Mhz i świetnie się gra/używa... 2133Mhz To już lekka przesada.

Chłodzenie dość duże. Żeby nie było tak jak z "kanapką" gf9800 łamiącą płyty główne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:43, flavee napisał:

Nieźle, ale... gdyby tak timingi zmniejszyć...


No, nie? Wystarczy tylko ściąć je na pół i będzie ładnie xD... Za jeszcze łądniejszą cenę :P
Ja na razie zadowolę się tymi dwoma kośćmi, co niedawno zamówiłem (2x1GB 533Mhz z CL4)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl. co za bzdura z takim chłodzeniem... a myślałem, że czasy kiedy komputer szumiał jak mała elektrownia i zajmował cały pokój mamy już za sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl. co za bzdura z takim chłodzeniem... a myślałem, że czasy kiedy komputer szumiał jak mała elektrownia i zajmował cały pokój mamy już za sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ bestia ;)

Ta prędkość jest już naprawdę duża. Obecnie standardem są 667 mhz oraz 800 mhz. 2133 mhz to według mnie potężne taktowanie, tylko szkoda że chłodzenie tak dużo zajmuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili, po spojrzeniu na obrazek, nie wiedziałem nawet, że to pamięć RAM jest ;P. Z wyglądu moloch, z szybkości działa chyba też. Ale zagłębiać się w to nie będę, no bo co ja mogę powiedzieć, posiadając tylko 256 RAM-u ;D. Czyli, jak na dzisiejsze standardy o 8 razy za mało ;d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się to do kompa nie zmieścić, będę musiał z kopa wciskać pamięć do obudowy a i tak płyta główna zaraz by złożyła wypowiedzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować