Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Salmosa - mysz podpisana prędkością światła

26 postów w tym temacie

zorza

Razer, jeden z liderów rynku akcesoriów dla graczy zaprezentował na targach CeBit swój najnowszy produkt - myszkę Salmosa. Jest to wyczekiwany model, który od jakiegoś czasu zapowiadany był na stronie http://www.speedofthelight.com/.

Przeczytaj cały tekst "Razer Salmosa - mysz podpisana prędkością światła" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej firmie nigdy się nie zawiodłem i mogę ją szczerze polecić :) Mojego copperherda nie oddam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:17, Beliar-13 napisał:

Ta firma robi naprawdę świetne myszki, ale mam już dobrą więc nie zmienię jej jak na
razie nie zmieniam (Microsoft Habu) ;]

Ja nie zmieniam za nic, na mojej Logitech MX Revolution sie jeszcze ANI razu nie zawiodłem, co do prędkości światła, no spoko, tlyko na co komu taka czułość czy tam czas reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Zobaczymy co z ceną, może pora wymienić mojego niesamowicie niezawodnego, precyzyjnego i perfekcyjnego... X7 A4Techa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos sceptycznie podchodze do razera bo niezbyt mi lezy w lapie
mam logitecha g5 i jestem z niego strasznie zadowolony (minus oczywiscie dla leworecznych bo myszka jest profilowana dla tych o wiekszej lewej polkuli) ale rozdzielczosc 2000dpi do ktorej musialem sie przyzwyczajac chyba z miesiac daje efekty w grach :)
Teraz spot fanboya:
LOGITECH RULZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razer robi dobre myszki, jednak według mnie są one zbyt drogie. Najlepszą alternatywą dla graczy jest według mnie Logitech. Sam posiadam Logitecha MX500 i jestem zadowolony, a kupiłem go za niewiele ponad 100zł...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:02, przemas15 napisał:

Prze fajna ta myszka chciałbym taką ciekawe ile kosztuje


Będzie kosztowała $39,99 w euro 29.99 czyli w Polsce niewiele ponad 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nawet jeżeli wasze Logitechy są super to i tak nie możecie ich porównywac do Razera jeżeli nigdy nim nie graliscie. Osobiscie polecam razera mam DeathAddera i jestem z niego bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

razer. bardzo dobra mysz ale moja mysz (copperhead), mysz kolegi (diamondback) i mysz 2 kolegi.. każda miała awarię. jeden z guzików klikał kilkakrotnie mniej więcej po roku użytkowania. wszystko naprawiono na gwarancji no ale myszy awaryjne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować