Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - premiera polskiej wersji na PC w kwietniu

142 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Krajowy dystrybutor gry Assassin's Creed poinformował, że polska edycja gry na PC pojawi się w sklepach na początku kwietnia, czyli kilka dni po europejskim debiucie. Gra w pecetowej wersji została rozbudowana o kilka niewidzianych w produkcie konsolowym elementów, a w polskiej edycji językowej wystąpią takie sławy, jak Borys Szyc czy Daniel Olbrychski.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed - premiera polskiej wersji na PC w kwietniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie...a już się napaliłem że pod koniec tego miesiąca pogram sobie w AC ;/ Ale już wolę poczekać te parę dni, dla tej gry warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ta gra ruszy na minimum na moim kompie (gf 7300 gs 256(512) , intol core 2 duo 6300 (1,86) ,1gb ramu ) prosze o odpowiedz tu albo na gg (559998( z dopiskiem ac ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę OT no ale..
Po prostu ikonki czynności wymiatają! Nigdy nie widziałem tak zjechanych ikonek. W konsolach to było ładnie, po prostu oznaczenia przycisków na padzie, a tutaj... ta rączka, te buciki. Dla mnie psuje to cały wygląd ekranu(no, ale w sumie Animus Hud''a da się wyłączyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znaczek PL na pudełku w tym wypadku oznacza pełną lokalizację. Postaciom występującym w grze głosu użyczyły nie byle jacy aktorzy, znani z filmu i telewizji. Warto tutaj wymienić Daniela Olbrychskiego, Borysa Szyca czy Krzysztofa Kowalewskiego, po których można spodziewać się tylko dubbingu wysokiej jakości."

TYLKO NIE TO! dlaczego gra nie mogła być tylko z polskimi napisami <chlip>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy po premierze AC na PC dowiemy się czegoś o kontynuacji przygód Desmonda i jego ancestora. I ciekawe czy znowu będzie tak, że konsole dostają wcześniej grę, ale bez dodatków. A tak patrząc z góry to wszystko jest ciekawe :D. (wiem, trzy razy słowo "ciekawe" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie ważne ile jeszcze będzie. Kwiecień to dobry miesiąc. Teraz mam do grania w wiele gierek. Ale i tak nie doczekam się AC nawet jeśli na fulla mi nie pójdzie ani na normalnych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:23, mip5k napisał:

"Znaczek PL na pudełku w tym wypadku oznacza pełną lokalizację. Postaciom występującym
w grze głosu użyczyły nie byle jacy aktorzy, znani z filmu i telewizji. Warto tutaj wymienić
Daniela Olbrychskiego, Borysa Szyca czy Krzysztofa Kowalewskiego, po których można spodziewać
się tylko dubbingu wysokiej jakości."

TYLKO NIE TO! dlaczego gra nie mogła być tylko z polskimi napisami <chlip>


W sumie to ci powiem, że nawet dobrze, że będzie z dubbingiem. Głosy w wersji angielskiej były dla mnie słabe(tylko nasz Mistrz ma fajny głos). No, ale najlepsze byłoby zawarcie głosów w oryginalnych językach,a danie jedynie napisów w odpowiednim języku. Ohh... takie marzenia ściętej głowy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować