Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - premiera polskiej wersji na PC w kwietniu

142 postów w tym temacie

Humm...Dla mnie lepsza byłaby kinowa tylko, bo głosy w oryginale, a w polonizacji brzmią zupełnie inaczej. Trzeba będzie je jakoś porównać. ;P
A premiera dla nas jest b.dobra, bo lepiej niż w USA. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:30, howereq napisał:

W sumie to ci powiem, że nawet dobrze, że będzie z dubbingiem. Głosy w wersji angielskiej
były dla mnie słabe(tylko nasz Mistrz ma fajny głos). No, ale najlepsze byłoby zawarcie
głosów w oryginalnych językach,a danie jedynie napisów w odpowiednim języku. Ohh... takie
marzenia ściętej głowy :-).

W przypadku tej gry najlepsze by to jednak nie było. Sama Lucy wyjasnia dlaczego wszyscy mówią po angielsku ;) A, że słabe są oryginalne głosy? Pierwszy raz słysze takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie słabe, ale jakieś takie mocno nie pasujące. A z tą Lucy to prawda, to chyba nawet na samym początku jest :D (po pierwszym wyjściu z Animusa, tak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Jak dla mnie arabskie, francuskie, niemieckie i angielskie akcenty postaci robią swoje ;) A Altair chyba jako jedyny arab posługujący się czystą angielszczyzną, to już w ogóle wypas :D No ale są różne gusta. Najbardziej mi szkoda tego, że pewnie wszyscy bohaterowie stracą właśnie te akcenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde kurde kurde...! kolejna obsuwa...
meh... żeby tylko lokalizacja była dobrej jakości to przeboleję te parę dni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, Altair to jedyny taki wykształcony jest, że potrafi mówić bez akcentu swojego języka. Swoją drogą, ciekawe jak tamtejsze Ministerstwo Edukacji poradziło sobie z wykształceniem tylu ludzi, na poziom którego nie powstydziłby się niejeden tłumacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czekam z niecierpliwością, a tu kolejne przesunięcie. Jeszcze tylko miesiąc, łatwo powiedzieć kiedy serce zapalonego gracza powoli gaśnie. Co tu więcej mówić? Podoba mi się, że wersja PC jest lepsza od konsolowej. Pozostaje tylko czekać... jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:17, Lfdracon napisał:

Będzie EK? ;]


Tak jest Edycja Kolekcjonerska, do zamówienia w sklepie cenegi..............ale już została wyprzedana
(ja się na szczęście załapałem więc kupiłem i zapłaciłem :D, a przyznam szczerze że była dosyć tania bo tylko 99,90zł)
Musisz dzwonić i się pytać i mieć nadzieję że ktoś wycofał się ze swojego zamówienia.

Trudno, hmmm jak to się mówi, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne przesunięcie...Mam nadzieje że nie za długie bo wiele razy te przesuniecia o "kilka" dni przeradzały się w przesunięcia o kilka tygodni.Ale raczej z AC tak nie będzie[oby]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdę te gry co mam teraz to zaopatrzę się w nowego kompa. Wtedy może kupię assassin''s creeda ;P Na premierę nie narzekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować