Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - pierwsze informacje 19 marca

40 postów w tym temacie

W tym miesiącu na pewno się nie ukarze najszybciej może w maju ale w USA potem do EU.
Ciekawe czy wersja na X360 lub PS3 też będzie tylko trudne było by sterowanie
o wymagania nie ma się co bać na pewno, chodziarz. najbardziej to o cenne gry na pewno powyżej 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, mając kilkanaście lat też się zagrywałem. Ale na szczęscie ta namiastka rzeczywistości odeszła do lamusa (jak dla mnie). Myślę że przy braku silnych więzi rodzinnych w współczesnym społeczeństwie takie gry będą zyskiwały na popularności, jak np. Live2.... Dla mnie to szit jest, ale cóż jak ma zwolenników, to niech grają... Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny tytul ktory pod wzgledem sprzedazy zmiazdzy wszelkie Crisysy czy Assasin Creedy - na to poprostu jest cholernie duzy popyt i dopoki sie utrzyma beda wychodzily dodatki :) biznes is biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... Nie wiem co wy macie do EA :/ Gra się sprzedaje no to dlaczego nie mogą wydawać kolejnych części? Przecież to się podoba tym nastolatkom czytającym Bravo (btw. w nowym numerze odjazdowe kosmetyki w stylu EMO - rotfl z mojej strony xD). Poza tym... Simsy są jak Moda na Sukces... Jednak można je też porówna ć do Niekończącej się opowieści (chodzi mi o tytuł, nie treść :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te ogromne kolejki nastolatek do sklepów żeby zakupić The Sims 3 :/ Póki będą nabywcy będą też Simsy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia :)

Kolejna odsłona Simsów musiała się okazać. Pierwsza oraz druga część sprzedały się i sprzedają w bardzo dużych ilościach, to samo tyczy się co rusz dodawanych dodatków. Ja tam na nową odsłonę nie czekam, bo w pozostałe nie grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy same w sobie to całkiem ciekawa gra, ich ciemna strona to jedynie dodatki i większość wielbicieli :) Cholera wie, czy coś mi przypadkiem do łba nie strzeli i nie kupię sobie samej podstawki, ot tak, by sobie czasem pograć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że w pierwszą część z dodatkami grałem dość chętnie. Druga też na początku mnie wciągnęła, ale już w żaden dodatek nie grałem. Jakoś straciłem chęci i seria zaczęła mnie nudzić.
Ciekawe czy w trójkę będę grał z takim zapałem jak w jedynkę, a kolejne dodatki będę chętnie wkładał do mojego napędu. Czy tak będzie? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bez przesady. Simy nie są aż takie złe. Racja to pożeracze czasu bo jak się przysiądzie to trudno się oderwać. Ja już się w to bardzo rzadko zagrywam (raz na pół roku) i to tylko wtedy gdy mam jakiś ciekawy pomysł na budynek to wtedy go buduję. A co do 3 to jak podejrzewam będzie i 4 bo to jest nieśmiertelne. Grafika może będzie lepsza ale wprowadzili by też znacznie więcej realizmu bo to co przedstawiają poprzednie części stanowi zaledwie kilka % rzeczywistego życia. I znów dadzą nam full dodatków żeby chociaż były - jakby kilku rzeczy nie mogli upchnąć razem. Wiem że to się im nie opłaca ale cóż w dzisiejszych czasach pieniądze ze sprzedaży są ważniejsze od gracza. A co do tych nastolatek co stoją już po Simy to chce wam powiedzieć że moja siostra wraz z kilkoma koleżankami zagrywa się w simy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ona jest już na 3 roku studiów, więc nie gadajcie że simy są dla małych dziewczynek które nie mają pojęcia o grach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy gra jest dobra czy zla. Zbyt duza sprzedaz tego (cenzura) szkodzi wszystkim kupujacym cokolwiek innego - bo po co sie wysilac, jak mozna zrobic "historie ze swiata zwierzat" (czyli sranie i jedzenie kota i psa, przy czym to nic nowego tylko inaczej nazwane, to nawet nie dodatek do dodatku - rotfl) a ludzie to kupuja masowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu grałem w Simsy "jedynkę". Oprócz spalania i zabijania na inne sposoby tych kupek pikseli nie dostrzegłem w tej grze nic fajnego :P. Pierwsza seria nie przynosiła wraz ze sobą całej maści idiotycznych dodatków, co The Sims 2, czy teraz 3, co też jest jej zaletą. Więcej "ni ma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie do Simsów.
Ja nie grałem w "jedynkę" bo rzeczywiście syf, ale "dwójka" to mióóóóód...
Mam nadzieję że w "Sims 3" nie będą potrzebowały kupna krzesła do np.: komputera tylko sami sobie przyniosą z kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować