Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znane ceny kart GeForce 9800 GTX oraz GX2

77 postów w tym temacie

Miała być rewolujca?? Rewolucji nie ma!!
Miała być interesująca cena?? Również nie ma!!
A wiec co dostajemy?? Dobrą (choć 8800 jest lepszym rozwiązaniem) kartę dla maniaków z duzym portfelem, nie dla przeciętnego gracza, a szkoda Nvidia zapowiadała bardzo dobra karte, a tu takie rozczarowania ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 17:35, dudi mati napisał:

źle to policzyłeś mianowicie:
549 euro + 22% vatu daje nam sumkę 669,78 euro
a że na dzień dzisiejszy euro wynosi 3,55zł,
to rachunek mamy prost:
669,78 x 3,55 = 2377, 72zł


Zapomniałeś dodać około 20% dla sklepu.

Realna cena tej karty to około 2600-2800 zł.
Dla mnie to paranoja jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna paranoja cenowa, w mojej opinii... Karta może i jest wydajna, ale na litość - ile takich kart nVidia w ogóle sprzeda? Nawet jeśli ATI nie wyda nic szybszego od tej karty, to... nie musi! W zakresie cenowym w jakim siedzi kanadyjski koncern obroty są duuużo większe. Hi-end nie ma praktycznie znaczenia dla całokształtu rynku... Czyżby nVidia zaczynała zjadać swój własny ogon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tyle pieniędzy, to ja zamierzam cały komputer kupić :). Poza tym, na obecną chwilę w zupełności wystarczy 8800GT, który w dodatku nie wymaga miniaturowej elektrowni. Ciekawe tylko, czy ta karta sprosta Crysisowi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...to będzie idiotą jak to kupi! ;)
Tylko jedno mi się nasuwa na myśl: BUHAHAHAHAHAHAHAHAAH!!!
Za zmienioną nalepkę na karcie i troszkę więcej klatek w Crysisie. Kupuję Radka X2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po kie licho piszecie w tym artykule o profesjonalistach? Pro gamerzy (jeśli to o nich chodziło) bardzo rzadko trudnią sie nowymi grami, do olimpijskiego kanonu wchodzi bardzo mało nowych gier i oni takich sprzętów nie potrzebują. Natomiast grafik profesjonalista sra na takie karty, bo za pare groszy więcej ma pierwsze modele QuadroFX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to punkt dla ATI bo jedyna karta która będzie szybsza od HD3870 X2 (czyli 9800 GX2) będzie kosztowała prawie 2 RAZY WIĘCEJ!!! bo 9800GTX ma mieć wydajność podobną do 8800GTS 512 tyle że za cenę przeszło 1600zł... nic tylko kupować kartę ATI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak żadna Nvidia nigdy nie przebije Legendy Radeona 9800PRO. Mimo że nie najnowsza i nie ma obsługi wielu funkcji współczesnych nadal robi wrażenie. Może CMR DIRT nie ruszy może Crisis nie ruszy też ale co tam jest masa innych lepszych gier nie zawsze najnowszych które Radzio zwłaszcza na czipie R360 pociagnie.
Choć nie powiem miałem i tego opartego o R350 i też milusio fungał.
Co by nie mówić w pudełku zapakowany wraz z prockiem(3.0HT) ramami(2GB DDR) i MOBO(GA-8IP775) czeka taki jeden R360 na lepszy czas.A raczej na moją ochotę na złożenie tego do kupy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować