Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Problem z butami Nike

22 postów w tym temacie

Sry za założenie nowego tematu , ale nie wiedziałem gdzie można spytac. Otóż mam wyjątkowo głupi problem.

Siostra skorzystała z mojego konta na allegro , żeby sprzedać buty sportowe nike. Gosc kupił za 35 zł. Teraz sie od niej dowiedziałem że sama nie wie , czy są oryginalne czy nie , a napisała że to firmowe Nke. Na butach jest tylko logo Nike (nie wiem czy nie powinno być też nazwy) a na przyczepionej karteczce ,,made in indionesia''''.
Ja się całkowicie na tym nie znam , siostra też. To są orginalne buty (też kupiła używane) czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z Indonezji to mogą być orginalne, bo w Pakistanie, Tajlandii, Indonezji i jeszcze gdzieś nie pamiętam gdzie ale też w jakimś podobnym państwie są fabryki Adidiasa, Nike, Pumy i Reebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 19:32, Asthariel napisał:

Na butach jest tylko logo Nike (nie wiem czy nie powinno być też nazwy) a na przyczepionej karteczce ,,made in indionesia''''.


Możliwe, że są oryginalne. Nie musi być nazwy obok loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę zobaczyć model butów i sprawdzić, czy w internecie znajdziesz podobne. Lub po prostu poszukać po stronach, czy gdzieś są takie buty jakie właśnie sprzedajesz. Nike rzeczywiście produkuje buty w Indonezji, więc może to być potwierdzenie ich oryginalności. A dobrze by było gdybyś wrzucił zdjęcia, może ktoś ma takie buty i potwierdzi.

PS. Znalazłem temat o butach ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22642&u=469

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:02, walgierz napisał:

Możliwe, że są oryginalne. Nie musi być nazwy obok loga.


Zależy tylko czy to logo wygląda jak prawdziwa ''fajka'' Nike czy jakaś po tunningu, czasami trudno to rozróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:19, Asthariel napisał:

Przepraszam , ale czy może mi ktoś odpowiedzieć?


Wg mnie nie sa oryginalne. Kumpel ma takie ale oryginalne i kolory sa na odwrot i z przodu nie widac znaczka nike. Z tylu zreszta tez. Ale pewien nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:30, KOREKTBG napisał:

Myślę że te buty mogą być oryginalne przynajmniej na takie wyglądają

Może to są podruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:16, Asthariel napisał:

Dobra , macie zdjęcia:


Wydaje mi się, że to są niestety podróby.
Mam takie same wkręty i znaczek nike na podeszwie jest na środku, a na tyle buta pod tym znaczkiem nike jest napis. A i jeszcze jedno tak z ciekawości - sprzedałeś te buty jako korki wkręty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:44, Prince07 napisał:

> Dobra , macie zdjęcia:

Wydaje mi się, że to są niestety podróby.
Mam takie same wkręty i znaczek nike na podeszwie jest na środku, a na tyle buta pod
tym znaczkiem nike jest napis. A i jeszcze jedno tak z ciekawości - sprzedałeś te buty
jako korki wkręty?

Jeszcze nie sprzedałem temu człowiekowi, ale napiszę mu, że jednak transakcji ne będzie. Jeszcze mnie do sądu pozwą za oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 17:25, Mezo505 napisał:

> Myślę że te buty mogą być oryginalne przynajmniej na takie wyglądają
Może to są podruby.


Może jest długie i szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować