Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dengeki przedstawia ulubione gry Japończyków

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Japoński magazyn Dengeki zaprezentował wyniki dwóch internetowych ankiet, w których pytał graczy o to, przy jakiej produkcji bawili się oni w zeszłym roku najlepiej oraz jaki tytuł uważają za grę wszech czasów. W pierwszej kategorii zwyciężył Monster Hunter Freedom 2 na PSP, w drugiej - Final Fantasy VII.

Przeczytaj cały tekst "Dengeki przedstawia ulubione gry Japończyków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że FFVII wygrał w drugiej kategorii. Ta gra jest cudowna, absolutne arcydzieło. Jest jedną z tych gier, w które po prostu trzeba zagrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę nadrobić zaległości...szczególnie z final fantasty bo wszyscy twierdzą ze to super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle inny rynek tam żyje...

A przy FFVII i ja nie raz już się zadumałem... Do dziś mam i do dziś gram, to chyba najlepiej świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:21, morze napisał:

Coś nowego... Przerzucili się z Brytyjczyków na Japońców... Rozsądny pomysł.


A nie można by na Polaków/Niemców/Francuzów/Włochów i innych europejczyków? Bo ja z gustami Japończyków w ogóle się nie utożsamiam...
Ale widzę, że wiele głosów zachwala tutaj FF... Cóż, może (kiedyś) się tym bardziej zainteresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:47, Pluton napisał:

> Coś nowego... Przerzucili się z Brytyjczyków na Japońców... Rozsądny pomysł.

A nie można by na Polaków/Niemców/Francuzów/Włochów i innych europejczyków? Bo ja z gustami
Japończyków w ogóle się nie utożsamiam...
Ale widzę, że wiele głosów zachwala tutaj FF... Cóż, może (kiedyś) się tym bardziej zainteresuję...

Szczerze rynek europejski jest jest najtrudniejszym z powodu dużej liczby języków i tego że żadna konsola wydana najpierw w europie choć to podejście jest bardziej historyczne (wiem że branży trochę śmiesznie brzmi w tak świeżej branży) bo przecież euro wysoko stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ich zycia to FFVII...? Nie wiem jak mozna powidziec, ze jakas gra jest najlepsza w moim zyciu..?;-p No chyba, ze sie gra w FF, sapera, pasjansa.. ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, Chrono Trigger - super gra, widać nie tylko ja ją uwiebiam :)

i chyba z PSP tak źle nie jest, dwa pierwsze miejsca i trzecie z drugiej listy mówi, że nawet jeśli dużo gier nie ma, to jak wychodzą to gry pełną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajnie, że trafiła nawet gra na X360 w kategori best 2007 (Coprawda nie grałem w nią, ale może kiedyś :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować