Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dengeki przedstawia ulubione gry Japończyków

36 postów w tym temacie

No Okami i FF7 :)
I jest jak należy. Okami pewnie było by wyżej gdyby więcej ludzi się do tej gry przekonało.
A tak ta gra zalicza się do najbardziej niedocenionych gier w histori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 09:10, Enteriusz napisał:

Co to za piękny kraj, w którym na takiej liście nie ma żadnego dodatku do Simsów. (np.
The Sims: Problemy gastryczne)

Jedynym problemem, może być właściwie nauka języka, ale co się nie robi za brak Simsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 09:26, Azreix napisał:

Zupełnie do przewidzenia. FF VII to tam jest kult nad kulty. :)

FF7, to wszędzie obiekt kultu.

Okami za nisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł, w który najbardziej chciałbym zagrać Fate/stay night - ale nie w wersje na PS2, tylko PC (plus oczywiście Fate/hollow ataraxia) - visual novel to bardzo fajny gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF7 super, wciągnęła mnie na maxa jak jeszcze grałem na PSXie.. teraz nawet chętnie bym w nią pograł, musze poszukać gdzie ją można dostać. szkoda że na liście nie ma którejś gry z serii Gran Turismo.. jej też należy sie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:17, White Eagle napisał:

Żadna z tych gier nie przypadła mi do gustu, osobiście wole Polskie gry zaczynające się
na litere W :)

Wacki?
Cóż, jak na polską przygodówkę nie jest taka zła, ale jednak ukazało się wiele znacznie lepszych gier... zresztą kwestia gustu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Jest doskonałe Chrono Trigger wg. mnie gra wszechczasów. Choć zastanawiam się co w tym zestawieniu robi DQ VIII. Przyjemny jRPG ale aby uznawać do za najlepszą grę w życiu? Nieporozumeinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:47, Namaru napisał:

O! Jest doskonałe Chrono Trigger wg. mnie gra wszechczasów. Choć zastanawiam się co w
tym zestawieniu robi DQ VIII. Przyjemny jRPG ale aby uznawać do za najlepszą grę w życiu?
Nieporozumeinie ;)

A w moim prywatnym rankingu DQVIII jest na 1 miescu. Dla tej gry nauczylem sie J.Angielskiego, grałem z reka w gipsie, i pewnie grałbym i teraz gdybym miał jeszcze PS2. Przy zadnej grze nie bawilem sie tak dobrze. wiec to czy DQVIII zasługuje by byc w zestawienu czy nie to kwestia gustu, ale według mnie jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować