Zaloguj się, aby obserwować  
Pluszak

Ikariam - gra przeglądarkowa

817 postów w tym temacie

Ikariam jest to gra w stylu Plemion czy Trawiana jednak wydaje się trochę bardziej rozbudowaną pozycją od tamtych dwóch a do tego ma chyba najlepszą grafikę z pośród gier tego typu, tzn. mi ta grafika przypomina odrobine Civilizacje IV. Narazie dopiero zacząłem w to grać i za wiele nie jestem w stanie o tej gierce powiedzieć, ale początki wyglądają bardzo obiecująco. Poza tym nigdzie nie zauważyłem aby było coś w rodzaju konta premium, czyli póki co gra się całkowicie za darmo i wszyscy mają równe szanse.
Swiat ruszył 06.03.2008. i z tego co widzę jest około 5000 graczy, czyli chyba nieźle. W każdym razie wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do zabawy. Gra jest dostępna pod adresem:

http://ikariam.pl/

Ps. Na moim gramsajcie umieściłem info na temat kilku różnych darmowych gierek przez neta

20080307123847

20080307123904

20080307123915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie cos czego szukałem :) Tylko szukałem czegoś na podobę Plemion ale w innych czasach a tu prosze, niespodzianka :D Grać zacząłem teraz czekam czy będę grał czy mi sie znudzi ^^ Jednak mimo wszystko thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak odbywa się handel ? jest tylko napisane że wysyła się statek z towarem do danego miasta i tyle, a na przykład nigdzie nie widzę możliwości kupna np. drewna od kogoś
czy jest taka opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No nie powiem, przyjemna gierka z miodną grafiką, coś w stylu plemion w którę gram ponad pół roku więc jakże mogłem się nie skusić? Zobaczymy co z tego wyjdzie jak narazie buduję koszary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze dwie godz. temu zacząłem w to pykać....nie jest to Age of empires ale wygląda ładnie :) nie bardzo się na razie w niej rozeznaję ale pozyjemy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym nigdzie nie zauważyłem aby było coś w rodzaju konta premium, czyli

Dnia 07.03.2008 o 12:39, Pluszak napisał:

póki co gra się całkowicie za darmo i wszyscy mają równe szanse.


To, że nie zauważyłeś to nie oznacza, że nie będzie.
To gre zrobiła firma odpowiadająca za Ogame, Bitefight itd..

Pytanie nie brzmi czy?
Tylko kiedy wprowadzą konta "premium"
wycinek z regulaminu.

7. Skrypty

Używanie programów jako interfejs pomiędzy graczem a grą jest zabronione. Każda inna forma automatycznie generująca korzyści dla gracza lub grupy graczy jest również zabroniona.

Tyczy się to, ale nie jest ograniczone, do:
Botów
Makr
Zautomatyzowanych baz danych wysp.

Informacja: Wyjątki od tej reguły są dopuszczane tylko i wyłącznie przez firmę GameForge

I wszystko jasne.

Choć jest jeszcze jeden fajny punkt w regulaminie

13. Język

Wydawca gry zastrzega sobie prawo do usunięcia graczy, którzy nie potrafią mówić (powinno być chyba pisać) po polsku. Tyczy się to, ale nie jest ograniczone, do: gry, forum oraz oficjalnych kanałów IRC.

Z analizy screen-ów wynika, że gra jest bardzo podobna wręcz jest kalką Ogame wyspa - układ gwiezdny. Polis - planeta. Flota - flota
Moim zdaniem wtórność,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 13:32, Rzezim napisał:

Z analizy screen-ów wynika, że gra jest bardzo podobna wręcz jest kalką Ogame wyspa -
układ gwiezdny. Polis - planeta. Flota - flota


Jest kilka bardzo podobnych gier do tej, np. Plemiona, Osadnicy itp

Dnia 07.03.2008 o 13:32, Rzezim napisał:

Moim zdaniem wtórność,


Niby tak, ale jednak ta gra może okazać się dobrą browserską strategią :)
Pożyjemy zobaczymy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka:) Zacząłem dzisiaj grać:) Fajnie się gra,całkiem przyjemna dla oka grafika
PS: Może byśmy tak podawali swoje nicki i wyspy na której jesteśmy? Łatwiej by było uniknąć farmienia znajomego :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę wchodzę do tego tematu i na skrzynkę pocztową i tam także e-mail zapraszający do grania. Może więc spróbuję. Chociaż ostatnio trochę mało czasu.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 15:38, Harasisi napisał:

> Eh.... Nie chce mi wysłąś meila aktywującego...: /
A Z CZEGO MASZ EMILA?

Z onet.pl ..
A co, to jakaś różnica jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 15:56, Tokix napisał:

Z onet.pl ..
A co, to jakaś różnica jest ?

Jest, jest. Mejla możesz dostać równie dobrze dzisiaj wieczorem, za chwilę, albo jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 15:56, Tokix napisał:

A co, to jakaś różnica jest ?

Tak, Onet, Interia, itp czesto gubia wlasnie takie maile. Polecam zalozenie konta na http://gmail.com- IMHO najlepszy serwer pocztowy.
Co do samej gry- moze cos z tego bedzie... ;] Ja jednak wole OGame- przynajmniej wiem co i jak robic ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować