Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max: Sezon 1 - premiera przesunięta!

40 postów w tym temacie

No ile można?? Juz nie wiem ile razy jest przesuwana ta premiera. A miałem ochote w to zagrać. Pytanie do CDP: Czy będzie tak jak z Gothic 2 NK pare lat temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:02, tomas92 napisał:

To chyba już rekord, opóźnienie pół roku względem premiery światowej :)


Jeszcze nie. Na Twierdzę 2 Cenega kazała graczom czekać od 19 kwietnia 2005 do 8 marca 2006 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 14:18, fish13 napisał:

A zaraz szykuje się kolejny sezon Sama i Maxa.

Nie. Już jest, tylko że nie cały... pierwsze 3 odcinki zostały już wydane (lada moment dojdzie czwarty).
Co do sprawy: no no, ja chętnie zobaczę jak to będzie 20 marca... rzeczy wielkich się nie spodziewam. Kolejne przesunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jasne, że nie jest to zależne od CD-Projektu :P
Strasznie dziwnie to wygląda. Takie opóźnienie, a dodatkowo kolejne przesunięcia nie zdarzają się często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"z przyczyn niezależnych od dystrybutora" - pytam się jakich?

Jeśli dystrybutor nie panuje nad procesem produkcyjnym, to może nie powinien się brać za wydawanie gier.
Może lepiej zabrać pół miliona budżetu Wiedźmina 2 lub innego They''a i przeznaczyć je na działania, które pozwolą dotrzymywać terminów.
CDP mocno nadwyręża zaufanie klientów. A każdego dnia zawiedzione przesunięciem premiery gry osoby zasysają program z torrentów. Wydawca nie zobaczy już ich pieniążków na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na waszej stronie pisze, że gra jest już dostępna. A tutaj, że premiera dopiero 20 marca. To w końcu jak to jest ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że w sklepie GRAM podana jest jeszcze inna data - 27 marca (pojawiła się wczoraj)! Co oznacza, ni mniej ni więcej, jak kolejną przesuniętą premiere. Szkoda tylko, że CDP brakuje odwagi się do niej oficjalnie przyznac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ciekawie...który to już raz przesunęli? Z tego co wiem i widziałem to jest chyba jedno z największych opóźnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować