Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postal III - zapowiedź

34 postów w tym temacie

Hakken

Niewiele jest gier równie kontrowersyjnych, jak seria Postal. Mimo tego, a może właśnie dzięki temu, doczekała się już dwóch odsłon, a już wiadomo, że w przyszłym roku należy spodziewać się czwartej. Postal Dude znów wkracza do akcji, by niczym nieskrępowany siać pożogę i zniszczenie.

Przeczytaj cały tekst "Postal III - zapowiedź" na gram.pl

"a już wiadomo, że w przyszłym roku należy spodziewać się czwartej" To tak szybko zrobią III że w 2009 bedzie już IV ?? Pomyłka czy to ja nie jestem poinformowany ;]

a ja wam powiem jedno odczepcie wy sie od silnika grafiki source tudzież havok jest bardzo dobrym silnikiem co ukazuje Team fortress 2 silnik Crysisa może jest i dobry ale wymagający a dzieki "Source" przecietny chłop bedzie mogł zagrac se w Postala III na swojim blaszaku!

Hehe Postal to była zdecydowanie najbardziej zakręcona gra w jaką grałem,jeśli tylko twórcy wymyślą kolejną porceje ciekawych "questów" to gra powinna być dobra.[Może bardzo?Pozdro]

chyba trzeba sprecyzować dane bo w zapowiedzi trochę pomieszane, pominięte czy nie dokończone:
1. Postal (1997); miał też dodatkowe misje i ukazał się też jako Postal Plus (Special Delivery)
2. Postal 2 (2003) + tryb multiplayer Share the Pain (2003); dodatek Apocalypse Weekend (2004); Postal Fudge Pack (Postal: 10th Anniversary Collector''s Edition) - fanowskie modyfikacje: A Very Postal Christmas i Eternal Damnation, i Week in Paradise.
2. Postal III (2009)- w produkcji

Najlepszym jak narazie jest silnik Unreal Engine 3 jak i ten wykorzystany przez Ubisoft montreal w grze Assassin Creed ale nie pamietam nazwy, a po CryEngine 2 prawie nikt nie siegna, bo z tego co wiem to tylko dwie firmy kupily prawa uzywania silnika. I dobrze, bo dzieki takim silnikom PC-towcy popadaja w depresje ze ich nowiutka karta z serii 8800 nie jest w stanie uciagnac gry "na max". A Crytek by sie wzia za optymalizacje kodu bo to co zaprazetowali w Crysis(mimo swietnej grafy)naprawde zasluguje na wspolczucie . . .

Pewnie w CDA znowu będzie w kaszance. Ludzie będą mówić, że słaba a tak na prawdę każdy będzie grał u siebie w domu. Ja na pewno zagram ale dopiero jak stanieje albo będzie w jakimś czasopiśmie. Teraz wejdę na youtube.com i obejrzę jakieś filmy z tej gry.

szeretucha moja 8800 (wcale nie nowiutka :P) ciągnie te gry na wysokich bez zaciachu (40 fps jak jest gorąco, średnio 50), więc nie wiem o czym mówisz ;]

Dnia 07.03.2008 o 18:37, Azreix napisał:

Wierzy ktoś, że to się zrobi ambitna gra? Bo ja nie.

A co masz na myśli pisząc "ambitna gra"? Fakt, że ta gra wywołuje ogromne kontrowersje i jak mało która produkcja wybija się z FPS/TPS''owego mainstreamu aka "you''re the only hope to save the world" powinien wystarczyć, żeby przynajmniej przyznać twórcom jakiś punkt za odwagę i kreatywność, bo przecież mogli zrobić kolejną strzelankę z wrogimi kosmitami, czy despotycznymi władcami, ale postarali się o coś innego. Oczywiście gry z tradycyjną tematyką są często bardzo dobre, ale potrzebne są produkcje niekonwencjonalne, bo gdyby np. Id software nie zrobiło pierwszego Wolfa, to może do tej pory pong i pac-man królowałyby na listach sprzedaży, podobnie zresztą GTA, którego kolejna część jest teraz jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na Świecie.

Jedna z najgorszych serii w historii branży gier. Opiera się tylko na bezsensownej brutalności i nawet, jako odstresowywacz do niczego się nie nadaje nie polecam nikomu.

Zaloguj się, aby obserwować