Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tiga ostrzega brytyjski rząd

13 postów w tym temacie

Zaitsev

Jakiś czas temu Eidos przeniósł swoje londyńskie studio aż za ocean, do Montrealu. W związku z tym stowarzyszenie angielskich deweloperów straciło cierpliwość i domaga się podjęcia przez brytyjski rząd konkretnych kroków w sprawie dotacji oferowanych przez władze Kanady.

Przeczytaj cały tekst "Tiga ostrzega brytyjski rząd" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogaty kraj, jak z pieniędzy podatników finansuje tworzenie gry, które jak wiadomo są niezbedne w ka żdym domostwie. Ważniejsze zapewne niż opieka zdrowotna, pomoc społeczna czy edukacja. Wiem, wiem, gry też edukują: wyrabiają refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z polakami?! :P Co by taka organizacja zrobiła gdyby mieściła się w Polsce?? ;] zapewne nikt by się tym nie przejął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Eidosu polecieli tam, gdzie dają więcej (kasy).Dotacje na gry (te kanadyjskie)??Lubię gry, ale szarym ludziom bardziej przydała by się służba zdrowia, drogi itp. A nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie... Każdemu zależy tylko na tym bu skubnąć dla siebie jakieś tysiące z takich "dotacji" :/

A co do Kanady, tak długo jak jakiś kraj będzie mekką dla twórców DOBRYCH gier (np. BioWare) ja będę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ludzie,pomyslcie czasem...Ludzie potrzebuja opieki zdrowotnej itp.,ale potrzebuja tez PRACY!Te dotacje maja na celu wlasnie sciagniecie do kraju innych studiow developerskich,rozwiniecie rynku.A nie zapewnienie obywatelom wiekszej ilosci,czy chociazby tanszych gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego niezbyt dobrze się robi gry w Wlk.Brytanii... ;P
Każdy chciałby skubnąć dofinansowanie, więc jeżdżą do USA/Kanady, tam warunki do tworzenia gier, są po prostu... niebywałe. Na przykład w blogach(w wakacje były :P)reklamowych były propozycje uczenia się tworzenia grafiki do gier czy w programowaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować