Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lider turnieju Pro Evolution Soccer 2008 wyrzucony za oszukiwanie

34 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 11:13, Kris_bla napisał:

Jak mozna w PES oszukiwac? Moze mi ktos to wyjasnic? :-P Wpisal sobie niesmiertelnosc
graczy, czy nieskonczona ilosc zlota/drewna/many? ;p

W Pesie da się oszukiwać. Dawać każdemu kopaczowi statsy na poziomie 99. :p

Dnia 08.03.2008 o 09:36, Fomorian napisał:

Pewne rzeczy zawsze będą pewne: śmierć, podatki, kolejny odcinek "Mody na sukces" - i
ludzka durnota...

I kolejne częśći Simów :>

Ale nOObek :P.
A tak na poważnie, to wcale mi go nie żal ;). Dziwne tylko, że tak późno zauważyli, że czitował. W przez jakiś czas był "liderem".

jezu co to się dzieje nawet na oficjalnych turniejach już cheatują ehh a mógł wygrać 50k funtów szkoda już gadać

I bardzo dobrze, że został wyrzucony.

Grać w tak prestiżowym turnieju, a na dodatek być cheaterem to moim zdaniem wstyd. Ciekaw jestem tyko, co to są za kody w PESie - czyżby automatyczne namierzanie piłki wpadającej do bramki ;>?

Idiota, myśleć, że takiego czegoś nie wykryją w turnieju, w którym nagrodą jest 50 tysięcy funtów... Ciekawe, ile ma lat xD

Dnia 08.03.2008 o 11:06, SwenG napisał:

Nie ma w newsie podstawowej informacji. Co on właściwie robił ? Te mistrzostwa nie są
lokalnie a tylko przez sieć ?

Są przez sieć. Konami nie ujawniło jednak, co on tak naprawdę zrobił...

Nie wiem dlaczego niby stracił możliwość wygrania tej kasy, bez cheat''ów pewnie by się do tabeli nawet nie załapał ;)

Dnia 09.03.2008 o 20:57, porschak napisał:

> A taka sytuacja zapewne wyglądała tak: http://pl.youtube.com/watch?v=nwF1zGrNriI
xD

To obejrzyjcie to:
http://pl.youtube.com/watch?v=aNHOO4k3zsY&feature=related
Ludzie, oto dowód na to, że cziterzy są wszędzie! xD

Nie trawię tego gościa. Dlatego lubię ten filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=j1LiWYJswZw :)))
Oglądałem jeszcze top 30 dives of C.Ronaldo, ale nie wiem z jakiego powodu został usunięty z youtube''a.
Żeby nie było off-topu: Jedyne "kody" jakie znalazłem w googlach (do pesa oczywiście) to jak odblokować klasyczne drużyny i zawodników ;/ Dziwne to.

Moge sie mylic, ale ten turniej jest chyba sieciowy, wiec oszustwo polegalo pewnie na ustawianiu meczy (ustawial sie z kumplami, tamci sie rozlaczali i dostawal za to zwyciestwo) albo na celowym lagowaniu.
A ze PES w sieci chodzi jak chodzi...

Zaloguj się, aby obserwować