Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft wesprze Blu-raya

26 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Steve Ballmer - dyrektor wykonawczy Microsoftu - przyznał na konferencji branżowej imprezy Mix08, że firma zamierza wesprzeć format Blu-ray. Nie podał żadnych konkretów - dodał tylko, że decyzje w tej sprawie będą przemyślane. Tymczasem Sony twierdzi, że rozmawia z Microsoftem na temat zewnętrznego odtwarzacza BD do Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft wesprze Blu-raya" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm dziwne to dla mnie znowu Microsoft próbuje podratować swoją marną sytuację jakimś sponosoringiem ... żenujące Trochę .... Takie przylizywanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh no cóż...gdybym był na miejscu SONy, nie sprzedawałbym w ogóle bluraya Microsoftowi^^ Więc cena będzie na pewno kosmiczna, a jeżeli gadają o tym już, znaczy to, ze ten interes bardzo musi się opłacać SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, ze M$ sie chce dogadac. Trzeba schowac dume do kieszeni i robic cos razem dla dobra uzytkownikow. W koncu zaleta PC miala byc kompatybilnosc takze i nosniki danych takie musza byc... co by to bylo gdyby kazda firma robiaca CD lub DVD wymagala innego odtwarzacza? ;-)

A chciano cos takiego wymusic wprowadzajac HD-DVD i BD, wiem wiem, ze to nie dokladnie tak samo, ale cos podobnego :-)

Dla mnie osobiscie to znacznie upraszcza sprawe jesli chodzi o zakup odtwarzaczy i przede wszystkim filmow. Teraz wszystko jest na dobrej drodze ku lepszemu.

Co ciekawe M$ bedzie musial teraz "odszczekac" te wszystkie zle rzeczy, ktory mowione byly o BD, skoro wspierane przez nich HD-DVD zaliczylo zgon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko z korzyścią dla użytkowników!! MS musiał się przyznać do porażki, bo inaczej ich konsola byłaby na straconej pozycji, ponieważ nowe gry (np. Metal Gear Solid 4) ledwo co się mieszczą na płycie Blue-ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widać kto wygrał wojnę(chyba wygrywa, hd-dvd jeszcze nie jest skończone ;P). Przynajmniej w końcu M$ schował swoją dumę i coś dla użyszkodników zrobił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:41, amellas napisał:

Gigancik spoważniał xD No to git.


Gigancik już ze 2 czy 3 miesiące temu zapowiadał ewentualność wsparcia Blu-Ray''a, "jeśli tego będą sobie życzyć klienci". HD-DVD umarło, na polu następcy DVD został jeden format, więc co innego im pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choć późno, to jednak sie zdecydowali.. ciekawe jak to wpłynie na dalsze plany obu firm, może ktoś niedługo zdecyduje sie na wspólną produkcje jednej konsoli.. byłoby całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować