Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkiego co najlepsze dla naszych Pań z okazji ich święta!

68 postów w tym temacie

gram.pl

8 marca to dzień jak każdy inny. Przyjęło się jednak, iż to właśnie dziś obchodzimy święto wszystkich Kobiet. Święto właściwie wyłącznie symboliczne, gdyż przedstawicielki płci piękniejszej traktowane są przez nas, męską część społeczności gram.pl, z niezmiennym uwielbieniem przez 365 (a nawet 366) dni w roku!

Przeczytaj cały tekst "Wszystkiego co najlepsze dla naszych Pań z okazji ich święta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Naj z Okazji Dnia Kobiet i w ogóle żebyście wszystkie gry na 100% przeszły i no żebyście się nie zaniedbali przez monitorem i tyle no :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Macie cały rok na to, by udowodnić, iż na Kobietach naprawdę Wam zależy." - zgadzam się z tym. Także nie widzę potrzeby, by specjalnie się dzisiaj wysilać. Zresztą, to troszkę takie nienaturalne, przynajmniej z mojej strony. Ale żeby uszanować tradycję, wypada powiedzieć/napisać - najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć ja z kobietą nie mam (prawie) nic wspólnego do życzeń się dołączam dodając od siebie wyświechtane- ... coś tam xD Zdrówko wszystkim cyconoszom!! :)

Jajkonosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować