Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bungie pokazało swój upominek dla Nathaniela

94 postów w tym temacie

Aż szczena opadła na ziemię :) Postarali się naprawdę, myślałem, że wyślą najbiedniejszą edycję Halo 3 z niestarannymi napisanymi autografami w instrukcji, a tu taka niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok, a tak po prawdzie to nie Bungie powinno zająć się sprawą a Microsoft :/ Ale że Microsyf też coś tam przebąknął o zadośćuczynieniu, to chłopak może zacierać ręce ze szczęścia (a złośliwy drań, który zmazał mu autografy w serwisie pewnie ma się teraz z pyszna- przypadkiem wyświadczył gościowi ogromną przysługę). Sam ten zestaw powoduje wytrzeszcz oczu i opad szczeny, a od Małomiękkiego pewnie dostanie specjalną edycję Xpudła albo coś w tym stylu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nathaniel musi być teraz bardzo szczęśliwy :) . Lubię takie historie, napawają mnie optymizmem i naprawiają podupadłą wiarę w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pluton, jeżeli tylko stworzyłeś albo przyczyniłeś się do powstania którejś z moich ulubionych gier, to chętnie do Ciebie przyjadę i wezmę Twój autograf xP Ale nie wydaje mi się żeby Twoje nazwisko było znane wśród społeczności graczy ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy chłopak dostał w tej paczce grę Halo 3??? Bo w spisie nie widzę, albo przeoczyłem ;P Myślę, że lepiej by było zamiast kurtki dostać Halo 3 Legendary Edition...(no, chyba że już chłopak ma...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:39, Pile napisał:

Dla niektórych pierwszy samochód np. maluch jest więcej wart niż jakieś ferrari. Bo nie
chodzi o wartość materialną ale o wartość najwyższą bo wartość duchową. =D


Co do malucha i ferrari to się zgodzę. Ale co do autografów, to jednak mnie to nie ciągnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja chlopaki gest... ale nadal uwazam, ze to glupota ta cala sprawa...

Niemniej fajniy gest dla chlopaka, ale czy trzeba bylo o nic robic taki szum, ze nawet w kraju 20 swiata jak Polska sie o tym mowi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie głupia sprawa. Wielkie brawa odemnie dla ekipy Bungie za ten gest, to coś naprawde moze nie wielkiego..ale niespotykanego. Taka firma zajeła sie pojedynczym graczem zamiast zwalić wine na Microsoft i o tym zapomnieć. A tak btw to cholernie mu zazdroszcze i szczerze mowiąc to wolał bym ten kask z podpisami od eXa ( oczywiscie jesli chodzi o wartości nieocenione) :] pozdrawiam.
P.S Pozostaje nam tylko życzyć miłej zabawy Nathanielowi z jego nowymi zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować