Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #32

22 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 22:45, Sephirath napisał:

To się nie zdziwiłem specjalnie :P

Nigdy tego serialu nie oglądałem, ale popularność na świecie się tym raczje nie przejęła
;>


Ja też tego nie oglądałem. No ale cóż, tak to jest, gdy człowiek decyduje się nie oglądać telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik zawiera też elementy 3. sezonu, nie tylko 1. i 2.
Ogólnie zapowiada się dennie. Średnio trzyma się serialu, głosy aktorów zupełnie inne, co zabija
klimat na miejscu (chyba tylko głos Michaela Emersona jest identyczny/podobny.
Już dobiło mnie "We think you might be the one". Wiedząc, dokąd kieruje się ta gra, jako ogromny fan serialu, skreślam ją tu i teraz z listy produktów interesujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z grami opartymi na serialach jest inaczej jak z egranizacjami - wychodzą dobrze. Mam całkiem spore nadzieje na tą grę, że wyjdzie dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jakoś brakowało fajnych filmów na gram''owskim kanale YouTube.
Ja oglądałem chyba tylko trailery GTA IV(których było dość sporo), LOST: Via Domus i LEGO Indiana Jones. Ten ostatni tytuł może być fajny. Chociaż wielkim fanem Indiana Jones''a nie jestem, zwiastun bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :P...''''Oni'''' na podstawie serialu który ma ogromą oglądalność zrobili średnią gre, a my na podstawie serialu ktory okazał sie ( przez wielu uznany pomyłką) gre ktorą nawet daleki wschód zamieścił na szczytach list :P
xD w sumie to było by sie czym cieszyć gdyby Wiedźmina nikt wcześniej nie napisał :] pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 10:31, SwenG napisał:

Beznadziejna animacja, ruchy kanciaste, sztuczne, fatalnie zrobiona mimika, krótko mówiąc
gniot.


No cóż, dla niektórych w grach liczy się nie tylko grafika. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 11:04, Domek napisał:

No cóż, dla niektórych w grach liczy się nie tylko grafika. ;)

Widzisz Domek, starzejesz się, ale jeszcze nie na tyle żeby dwukrotnie zmienić podejście. Też miałem taki okres, gdzie uparcie wszem i wobec głosiłem że nie grafika robi grę. Do czasu... jak odpaliłem sobie ulubione gierki z ośmiobitowców, więcej tego nie zrobię :D
Kolejna sprawa, artykuł mówi o filmie, czyli o oprawie graficznej, która, jak już wspomniałem jest beznadziejna. Zła grafika potrafi naprawdę popsuć dobrą fabułę (choć nie wierzę żeby była dobra), w drugą stronę dobra grafika i mechanika potrafi zrobić ze złej fabuły naprawdę dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 23:32, Sashion napisał:

Jestem wielkim fanem serialu,


a ja nie, moja babcia go oglądała i bardzo chwaliła :)

Dnia 09.03.2008 o 23:32, Sashion napisał:

ale gry raczej nie tknę :P


ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 11:20, SwenG napisał:

Widzisz Domek, starzejesz się, ale jeszcze nie na tyle żeby dwukrotnie zmienić podejście.

(ciach)

Tyle słów, żeby wytłumaczyć rzeczy oczywiste. A to tylko taki niewinny żarcik z mojej strony był. :)

Zresztą żarcik był właśnie w ramach nabijania się z graczy, którzy uparcie (i całkowicie niesłusznie) twierdzą, że "oprawa graficzna nie ma absolutnie żadnego znaczenia" (w 90% przypadków mówią tak ci, którzy z jakiegoś powodu nie mają jeszcze sprzętu pozwalającego uruchamiać najnowsze gry, kiedy tylko sytuacja na tym froncie ulegnie zmianie, zmienia się i podejście do roli grafiki ;)). Także ogólnie zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:40, Domek napisał:

> Widzisz Domek, starzejesz się, ale jeszcze nie na tyle żeby dwukrotnie zmienić podejście.

(ciach)

Tyle słów, żeby wytłumaczyć rzeczy oczywiste. A to tylko taki niewinny żarcik z mojej
strony był. :)

Znaczy właściwie to tylko poćwiczyliśmy przez chwilę retorykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować