Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka ceny Xboksa 360 w Europie?

130 postów w tym temacie

Miałem sobie kupić X360, ale jednak na PS3 będę zbierał, bo mniej awaryjne, ciche, chłodne (ma turbinę, a nie jak X360 kupę wiatraków), ma blu-ray i przedewszystkim masakryczny zapas mocy. Ponoć gry robione w tej chwili na PS3 wykorzystują zaledwie 30% mocy owej konsoli. To aż strach pomyśleć jak będą wyglądały gry, które wykorzystają 100%. Wystarczy popatrzeć na Uncharted, Heavenly Sword, szykuje się Eight Days.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos w porownaniu chociazby AC w wersji na Xa i ps3 ta druga wypadla o wiele gorzej i to widac chociazby na screenach.
Osobiscie nie zaluje kupna X''a bo jak narazie filmow na BR za duzo nie ma, a jak wszystko sie potoczy juz z gorki tzn. blue ray zacznie wypierac DVD to odtwarzacze pewnie tez stanieja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiadasz. Na gameplayach AC z wersji PS3 nawet na gametrailers mieli źle skonfigurowaną konsolę. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy AC na PS3, a X''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... cena, niezle... tylko nie od dzis wiadomo ze producenci najwieksza kase zbijaja nie na samych konsolach a na grach i akcesoriach, a tych jest bardzo wiele o w dość wysokiej cenie, niestety...
Np. kupisz konsole za 777zł, przy której praktycznie niczego nie ma, wiec od razu kupujesz jakas gre, po czasie drugiego pada - 150zł, poniewaz granie w dwie osoby to jest dopiero frajda :p
Jeszcze jakies kable - 100zł (cena mnie rozwaliła), dysk którego brakuje w podstawowej wersji 20GB - 200zł, 120GB - 400zł, naped HD DVD - 400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playstation i xbox nie maja rzadnej ukrytejh mocy. Chodzi o to ze jeszcze nie wszyscy umieja je programowac. Ale nie mysl ze za 5 lat ps3 nadal bedzie mialo super wypasiona grafe. Za 5 max 10 lat full hd bedzie przezytkiem. A ps3 i xbox 360 będą niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem xbox 360 wygra z ps 3. Ale będzie potrzebował jeszcze jednej generacji rzeby całkowicie zmieść Sony z rynku konsol. Za jakieś 10 lat tak będzie. Ale do gry wkroczy Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja kupowałem ostatnio 3 X''a (2 pierwsze miały RODa) i płaciłem 999 (Arcade). No cóz... pech, ale nie martwie sie bo Xbox jest wypaśny, a teraz gierki są masakrycznie niezłe... a co będzie za 3 lata ? może byc co chce, do tego czasu nagram sie tyle na tym Xie, że będę mógł spokojnie kupic nową konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elite 1399? nie no:/ Wiedziałem żeby się wstrzymać z kupnem ale jakoś nie wytrzymałem i teraz mam nauczke:/ o żesz w morde jeża dołożybym stówe i bym miał elite''a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:05, milten6 napisał:

Bzdury opowiadasz. Na gameplayach AC z wersji PS3 nawet na gametrailers mieli źle skonfigurowaną
konsolę. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy AC na PS3, a X''a.


Są różnice. Tak, AC na PS3 i Xbox360 wygląda dokładnie tak samo, ale to na X360 chodzi płynniej. Widziałem, grałem, słyszałem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten, twoim zdaniem syf jest, chyba, najlepszą konsolą next-gen. Ja czekam aż troche nizej zejdzie to kupię. Grałem na PS3 i to dobiero jest syf. Nie ma porządnych gier, ale jak wejdzie tekken 6 to wtedy pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżki cen konsol na pewno pozytywnie wpłyną na zakupy konsol, szczególnie osób niezdecydowanych.
Miejmy nadzieje, że konkurencja nie będzie dłużna i również postara się obniżyć ceny.

Ciekawi mnie sprawa, że Xbox 360 jest dość "stary" w porównaniu z konsolą firmy Sony, a mimo to wciąż ukazują sie gry na obie platformy.

Pytanie, czy warto poczekać na następcę x360 ? Czy w ogóle firma Microsoft planuje wydać jakiegoś następcę ?

Jakiś czas temu zastanawiałem się, czy warto kupować konsole, mając już platformę PC do gier..
i co przemawia na korzyść, to że taka konsola po iluś latach nie musi być modernizowana o nowe karty graficzne (np. SM2>SM3), pamięć itp..
Dodatkowo zaletą jest to, że dla zapracowanego człowieka, konsola jest ciekawą alternatywą, gdyż wystarczy włączyć, pograć trochę z żoną i wyłączyć :) Nie mówiąc już o przyjemności grania w większą liczbę osób.

Ostatnio przypomniałem sobie czasy młodości (MK3) grając na PS2 w MK Armagedon - dla tej gry warto kupić już konsole :)

Reasumując dywagacje... oby ceny konsol spadały, a same konsole były jak najmniej awaryjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 23:39, Toshinron napisał:

Haha, no to X360 w piątek będzie mój :D I będę mieć i PS3 i X360 :)


w empikach od 14-go marca:
Xbox 360 Arcade - 769 zł
Xbox 360 Premium - 999 zł
Xbox 360 Elite - 1399 zł

ps3 40GB - 1499 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz za te pieniądze co dałem jakieś 4 miesiące temu za swoja 360 premium miałbym elite i jeszcze by na jakaś gieke starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:54, mcnitrox napisał:

Miałem sobie kupić X360, ale jednak na PS3 będę zbierał, bo mniej awaryjne, ciche, chłodne
(ma turbinę, a nie jak X360 kupę wiatraków), ma blu-ray i przedewszystkim masakryczny
zapas mocy. Ponoć gry robione w tej chwili na PS3 wykorzystują zaledwie 30% mocy owej
konsoli.


To trochę tak jak z tymi głupotami, że człowiek wykorzystuje kilkanaście procent możliwości mózgu. Niektórzy ludzie na pewno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 11:50, Domek napisał:

To trochę tak jak z tymi głupotami, że człowiek wykorzystuje kilkanaście procent możliwości
mózgu. Niektórzy ludzie na pewno. ;)


Dokładnie, wszyscy jedziemy na pełnych obrotach, tylko jednym idzie trochę lepiej, innym ciut gorzej...
Są silniki kręcące sie łatwo na wysokie obroty, ale są i niskoobrotowe diesle, wszystko zależy od konkretnego modelu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować