Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Program Antywirusowy - Który wybrać?

579 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie programu Kaspersky PURE. Czy da się wyłączyć jakoś komunikat, który się włącza przy uruchamianiu systemu? Jest to komunikat menadżera haseł, aby wprowadzić hasło główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanko:

Posiadam wykupioną do stycznia przyszłego roku subskryubcję Notona 360. Na kompie mam zainstalowaną wersję 5.0. Na moim "Norton Account" jest podana info, że mogę pobrać wersję 6.0. Czy mój klucz z Nortna 360 v5.0 będzie działał w wersji 6.0? Czy muszę odrębnie zakupić Nortona 360 v6.0 mimo posiadania subskrybcji do przyszłego roku? Czy wystarczy jednak dotychczasowy klucz? Ktoś może próbował użyć klucza z "5-tki" na wersji 6.0? Nadmienię, że wersję 5.0 Nortona 360 zakupywałem w styczniu tego roku.

Pogubiłem się już, bo w innym miejscu na stronach www Nortona, jest napisane, że powinienem zakupić aktualizację (nie przedłużenie subskrybcji a aktualizację, bo przedłużenie jest możliwe odrębnie) za 199 zł?

Ktoś może pomóc, doradzić? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nastepujący problem. Chcę zainstalowac program anywirusowy McAfee internet security 2012, jednak w momencie gdy chcę rozpocząc insalację pojawia się taki komunikat:
" Podczas instalaci oprogramowania McAfee wystapil problem. Przed kontynuowanie upewnij się, że na komputerze jest zainstalowany język JavaScript i ż dziala on poprawnie"
Nie bardzo wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna korzystałem z Norton Internet Security i ichniego firewalla. Było cacy. Odkąd skończyła mi się licencja na Nortona, a zainstalowałem Kaspersky Internet Security, nagle obudziła się Zapora Systemu Windows. To normalne i czy powinienem ją wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś dobry program, który wykryje i usunie keylogger? Przeskanowałam Malwarbytes Anti Malware i niby czysto, no ale jednak na konto D3 ktoś mi się włamał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzis na poczte wiadomosc i ze otrzymuje na 90 dni antywirusa Bitdefender Internet Security 2012
Czy warto ten instalowac?
Nie mam zaufania to wiadomosci jak dostaje coś za darmo, bo zawsze jest albo coś w regulaminie.
Nie ma zadnego haczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 09:41, karolekx23x napisał:

Czy warto ten instalowac?


A rejestrowałeś się na stronie producenata tego antywira? Albo w ogóle wyrażałeś kiedyś chęć testowania go? Bo jak nie, i tak z czapy dostałeś maila, to może to być fake z wirusem i na Twoim miejscu nie ruszałbym tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 11:33, Abi_Dalzim napisał:

> Czy warto ten instalowac?

A rejestrowałeś się na stronie producenata tego antywira? Albo w ogóle wyrażałeś kiedyś
chęć testowania go? Bo jak nie, i tak z czapy dostałeś maila, to może to być fake z wirusem
i na Twoim miejscu nie ruszałbym tego...

Tego nie pamietam ale nie wierze ze cos jest całkiem za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywalem przez ostatnie 30 dni o ile sie nie myle, eset smart security 6 na trialu.
po jakim czasie bedzie mozna skorzystac z kolejnego triala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 13:51, Malevyn napisał:

uzywalem przez ostatnie 30 dni o ile sie nie myle, eset smart security 6 na trialu.
po jakim czasie bedzie mozna skorzystac z kolejnego triala ?


Po formacie, albo wywaleniu z rejestru informacji, że trial był już raz zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dostałem dzis na poczte wiadomosc i ze otrzymuje na 90 dni antywirusa Bitdefender Internet Security 2012"

To jest promocja zrobiona przez Bitdefender i Wp.pl - już się wkurzyłam, bo okazało się, że po zarejestrowaniu pokazalo się zamówienie na kwotę 64,50. Obsługa klienta dystrybutora Bitdefender wyjaśniła mi, że jest to promocja i przez 90 dni jest wersja testowa, a jak mi się spodoba, to mogę zapłacić i dostac licencję na rok w cenie 64,50 (normalnie chyba kosztuje coś okołpo 170 złotych) na 3 stanowiska. Jesli nie zapłacę, to po prostu po 90 dniach program przestanie działać. Ogólnie działa jak strzała, więc się chyba zastanowię nad zakupieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce, to mam 3x kod trialowy dl ESET Smart Security i mogę je oddać. Wystarczy wysłać do mnie maila na ''siguardius@gmail.com'' z zapytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam 3 kody trialowe na ESET Smart Security 6. Nie wiem ile są warte i czy w ogóle działają... Jeśli ktoś chce, to proszę podać maila, to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Postanowiłem odświeżyć temat, gdyż nie ma lepszych niż gramowicze, od których mógłbym się dowiedzieć coś na temat antywirusów. Od kilku lat korzystam z darmowego Microsoft Security Essentials. Uważam, że jest to dosyć pamięciożerny system ochronny, a do tego mało skuteczny. Postanowiłem zmienić antywirusa na lekkiego, który nie zużywałby zbyt wielu zasobów,a tym samym zapewnił podstawową ochronę.

Obecnie wiele osób poleca mi Avast, który wg. mnie wygląda bardziej jak centrum domowej rozrywki niż program, który ochroniłby mnie przed wirusami. A może wgl zrezygnować z antywirusa, bo przecież system też posiada swoją własną zaporę oraz Windows Defender.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat drodzy gramowicze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, według testów prasy i na portalach ochrona antywirusowa i firewall od Microsoftu wypadają bardzo słabo. Ja używam avasta, choć przy nim zadania są podzielone, to powiem, że jeśli zachowa się także środki ostrożności ze strony własnej tj. nie pobiera się z nieznanych/niebezpiecznych źródeł i i nie wchodzi na podejrzane strony, to można używać internetu całkiem spokojnie. Dorzuciłbym do przeglądarki dodatek sprawdzający bezpieczeństwo stron internetowych typu Web of Trust. Na firewall poleciłbym zaporę od Comodo. Ja jadę na tym combo już drugi rok i jak na razie jest ok.

[edit] to miała być odpowiedź do Smileyer. Zakręciło mną trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś miesiąca Avast blokuje mi działanie wszystkich przeglądarek na zasadzie niewczytywania stron. Połączenie z internetem jest, natomiast witryny ładują się bez końca.
Pomaga wyłączenie osłony WWW, ale wolałbym jednak, żeby była aktywna.

Co robić, jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystam z Avasta darmowej wersji ale planuję zakup licencji na inny antywirus. Zastanawiam się nad Kaspersky internet security albo g-data internet security. Który wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować