Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Program Antywirusowy - Który wybrać?

579 postów w tym temacie

Czy są jeszcze jakieś programy antywirusowe których firewall oferuje możliwość nadzorowania tego co się łączy z naszego kompa z netem?
Chodzi mi o coś takiego co kiedyś miał np. Kaspersky czyli za każdym razem gdy jakiś nowy program chciał się połączyć z netem pojawiało się okno z zapytaniem "Zezwól"/"Blokuj" ("zapamiętaj decyzję").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 11:18, Karharot napisał:

Czy są jeszcze jakieś programy antywirusowe których firewall oferuje możliwość nadzorowania
tego co się łączy z naszego kompa z netem?
Chodzi mi o coś takiego co kiedyś miał np. Kaspersky czyli za każdym razem gdy jakiś
nowy program chciał się połączyć z netem pojawiało się okno z zapytaniem "Zezwól"/"Blokuj"
("zapamiętaj decyzję").


Eset NOD32 / Endpoint - jak dla mnie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 12:47, ArkStorm napisał:

Eset NOD32 / Endpoint - jak dla mnie najlepszy :)

Dzięki :) Za kilka dni wygasa mi licencja na Kasperskiego, wtedy się przerzucę i zobaczę jak mi się współpracuje z nowym programem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 12:47, ArkStorm napisał:

Eset NOD32 / Endpoint - jak dla mnie najlepszy :)

Właśnie zainstalowałem i muszę podziękować jeszcze raz :)
To jest właśnie to czego szukałem :) Wreszcie mogę mieć nadzór nad tym co mi z komputera usiłuje wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, mój program AVG przestał się włączać wraz ze startem komputera. Nie mogę znaleźć nigdzie tej opcji w ustawieniach programu. Ktoś mógłby mi pomóc, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Włącz ochronę rezydentną" - powinien zawsze startować razem z systemem. Innej opcji nie znalazłem. Może coś w"msconfig" się zblokowało (uruchom z konsoli windows i sprawdź)? W razie czego poszukaj na stronie avg w sekcji pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 21:23, Snafu napisał:

Co sądzicie o Windows Defender? Wybrać go, czy lepiej zostać na darmowej wersji AVG?


IMO zostac przy AVG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem coraz więcej komputerów w Europie są zakażone przez wirusy szantażystów. Wirusy te szyfrowania danych na dysku twardym przy użyciu szyfrowania AES-128 B, A następnie żądać okupu za klucz do rozszyfrowania. Jest to bardzo poważne zagrożenie, z którego prawie nie ma antywirusowego, można przeczytać opis i wskazówki, w jaki sposób tego uniknąć zakażenia http://soft2secure.com/knowledgebase/aesir-file-virus.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować