Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Program Antywirusowy - Który wybrać?

579 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 19:13, Łeber napisał:

To co Ty ściągasz, jakieś rzeczy dla dorosłych? xP

lol xD ... nie ;))
wirusy to pewnie sobie do mnie "przyszły" , kiedy używałam bearshare''a >.<
( już więcej tego programu nie tknę ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm bardzo lubiłem Avasta .... Za darmo prosty Interfejs i nie mulił kompa ale to był tylko antyvirus... Ostatnimi czasu używam ESET NOD32 który też jest świetny a poza tym ma też ochronę Antyspywareową ... tez prosty Interface Nie muli kompa i jest Cool po formacie zainstalowałem go i smiga wszystko bo nie mogłem znaleźć osobnego programu Antyspywerowego bo zazwyczaj się niesporaował .. polecam ESET NOD 32

POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który antywirus jest lepszy pod względem wykrywania wirusów oraz co by mi kompa nie przymulało :D
-AVG
-Avast
-Antivir
-Bitdefender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:16, gesio napisał:

Który antywirus jest lepszy pod względem wykrywania wirusów oraz co by mi kompa nie przymulało /ciach/

Wydaje mi się, że Avast z tych które wymieniłeś jest najlepszy - używam go od bardzo dawna i nie miałem do tej pory żadnych problemów z wirusami. A i jest w ogóle nie zwalnia pracy komputera - przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:16, gesio napisał:

Który antywirus jest lepszy pod względem wykrywania wirusów oraz co by mi kompa nie przymulało
:D
-AVG
-Avast
-Antivir
-Bitdefender?

Z tych wszystkich które tu podałes wybrał bym AVG. Dlaczego? bo sam go mam właśnie na komputerze i bardzo go sobie chwale. Wogule prawie nie spowalnia kompa.
Avast---> no też jest nawet dobry ale ja bym go nie polecał coś do niego nie mam zaufania nie wiem czemu miałem pare wirusów na komputerze a on ich nie wykrył. Ale jednak najlepszy z najlepszych wedłóg mnie oczywiście to jest NOD 32 najlepszy ale jak na razie znowu mam AVG. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a co sądzicie o kaspreskim v5,0 mam go ale niestety nie wykrywa on koni trojańskich przeskanowałem kompa avastem i wyskoczyło mi z 6 trojanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż nasłuchałem się masę opinii na temat Avasta (spowalnianie pracy komputera itp.) i chciałbym się dowiedzieć, czy te zarzuty są prawdziwe. Właśnie dlatego zastanawiam się nad przejściem na NOD32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOD 32 niby dobry. Mam go co prawda miesiąc i nic ale (własnie 10min. temu) wyskoczyło mi żebym wykupił licencje................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 18:47, Bifur napisał:

Mam pytanko. Otóż nasłuchałem się masę opinii na temat Avasta (spowalnianie pracy komputera
itp.) i chciałbym się dowiedzieć, czy te zarzuty są prawdziwe. Właśnie dlatego zastanawiam
się nad przejściem na NOD32.

Sprawdzone, avast nie błyszczy mocno uzywa sobie na SWAP i to jest powodem spowolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:36, Chilid napisał:

Witam a co sądzicie o kaspreskim v5,0 mam go ale niestety nie wykrywa on koni trojańskich
przeskanowałem kompa avastem i wyskoczyło mi z 6 trojanów

kup nowszą wersję, bo ta to chyba nie jest najświeższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym " Avast Pro Edition 4.7.1098 Profesional PL "
Teraz mam " Avira AntiVir Personal " i narazie mi się podaba pod względem działania wrazie ataku wirusa.Nie spowalnia zbytnio tez pracy komputera. Ale ciągłe prośby o aktualizację za pieniądze i zcinki programu przy wyłączaniu oferty doprowadzają mnie do szału :D .
Moje pytania :)
- Czy Avast ( wersja taka jak powyżej ) dobrze wykrywa wirusy i pozbywa ich się wrazie zagrożenia ??
- Czy spowalnia komputer ?
- Jest łatwy w obsłudze ?? Wrazie gdyby mój młodszy brat miał problem, aby też mógł sobie poradzić ?
Za szybką pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Według mnie Avast jest dobry ,mam go już dobry rok ,i niedawno skanowałem komputer skanerem online ESET [nod32] nie wykrył nic ,a z wiry 3 złapałem które avast wyłapał i usunął

oczywiscie nie jest tak dobry jak NOD czy Kaspersky ,ale jak się nie wchodzi w nieodpowiednie strony ,to ciężko złapać kilkaset wirów z którymi avast by sobie raczej nie poradził i wszystkich by nie znalazł...obsługa jest banalna i na pewno brat sobie poradzi jak mu pokażesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam właśnie AVG Free jak mi tutaj poradzono wcześniej (w innym temacie) i zobaczymy jak to działa. Czy możecie wymienić jego wady i zalety (oprócz tego, że jest darmowy). Sam także szukam takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tego czeskiego Avasta, i to stało się orzyczyną sypnięcia kompa po miesiącu, system do reinstalacji. Teraz mam KIS (kaspersky internet sec) i wszystko ok już przez prawie pół roku.
Nie muli mi kompa (mimo, że to cud techniki nie ma - sygnaturka). Od czasu do czasu wyskakują komunikaty zablokowano atakujący ip... etc. etc
Osobiście go polecam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zwariuje liczę na szybką odpowiedż przez przypadek wszedłem na niecenzuralną stronę i wyświetlił się informacja żeby pobrać kodeki ale to był wiru błagam co mam zrobić co chwile na pasku pokazuje mi się komunikat you have a security problem co mam zrobić Pomocy ????????????

mój gramsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:33, Lukas813 napisał:

Który antywirus jest dobry ale i zeby bardzo nie obciazał kompa bo mam procka 1,5 amd
semprom 2400+


Mi się bardzo dobrze pracowało z NOD32 na Athlonie2000+ (1,8GHz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o polecenie jakiegoś dobrego antywirusa. Wcześneij miałem Avasta i nawet nie był zły, choc raz nie dał rady i wszystko mi padło. Do tego te komunikaty o zaktualizowaniu systemu, eh. Teraz przez chwile mialem nortona co mi zjadal zasoby systemow strasznie. Przez chwile kasperskiego (trial), teraz zastanawiam sienad powrotem do avasta, albo wziasc od tp ten zestaf macAfee - dobre to w ogole jest? Jaki zjada najmije zasobow systemowych i jest w miare dobry? No i by torrentow nie blokowal. Obecnie jak wlacze kompa to czekam z 5 minut w windowsie zanim dojdize do siebie, a jest tak po formacie i instalacji kasperskiego :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 12:11, Ceteris Paribus napisał:

Witam, prosze o polecenie jakiegoś dobrego antywirusa.


Może taki? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=425&AVG+AntiVirus+Free+Edition+8.0.176a1399

Sprawdzony, jak na free wersję to nawet ma dobre funkcje... jedyna wada to, że nie ma polskiej wersji... ale mi to nie przeszkadza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować