Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Program Antywirusowy - Który wybrać?

579 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 21:19, blue flower napisał:

Czy to jest normalne, że co kilka minut Avast pokazuje mi coś w rodzaju "Zablokowano
- atak z ..." ?


To nie jest normalne acz Avast w niektórych sytuacjach jest przewrażliwiony... Nie znaczy to że się ciągle myli. Nie surfuj po podejrzanych stronkach to nic nie bd sygnalizował ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używał Spyware Doctor? Co o nim sądzicie, bo zainstalowałem go niedawno i nie wiem czy przy nim zostać czy szukać czegoś innego. A jeśli jest zły to jaki polecacie dobry darmowy antywirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:18, FlyMan92 napisał:

Czy ktoś z was używał Spyware Doctor? Co o nim sądzicie, bo zainstalowałem go niedawno
i nie wiem czy przy nim zostać czy szukać czegoś innego. A jeśli jest zły to jaki polecacie
dobry darmowy antywirus?


Używałem przez jakiś czas ale nic rewelacyjnego. Antyspyware nie zastąpi Ci antywirusa. Z antymalware i antyspyware polecam a-squared free i oczywiscie ad-aware. Natomiast co do darmowych antywirusów to zdecydowanie AVIRA (dawny AntiVir Personal Edition).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kasperskiego i albo jest on idealny albo do

Spoiler

sami wiecie czego

bo przez rok 0 wirusa nie miałem a tak mi się jeszcze nigdy nie zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:28, sevrond napisał:

Ja mam Kasperskiego i albo jest on idealny albo do

Spoiler

sami wiecie czego

bo przez
rok 0 wirusa nie miałem a tak mi się jeszcze nigdy nie zdarzało


No ale nie jest darmowy ;)) A jeżeli mówimy o płatnych to ja polecam Eset Smart Security bądź samo NOD32 ;)) Natomiast darmowe to:
1) AVIRA
2) AVG
3) Avast
W takiej kolejności jak wymieniłem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:29, Lord-Tyrranoos napisał:

> Ja mam Kasperskiego i albo jest on idealny albo do

Spoiler

sami wiecie czego

bo przez

> rok 0 wirusa nie miałem a tak mi się jeszcze nigdy nie zdarzało

No ale nie jest darmowy ;)) A jeżeli mówimy o płatnych to ja polecam Eset Smart Security
bądź samo NOD32 ;)) Natomiast darmowe to:
1) AVIRA
2) AVG
3) Avast
W takiej kolejności jak wymieniłem ;))


Kiedyś ktoś gdzieś napisał że dobry darmowy to może być tylko piracki system i przeglądarka internetowa, a antywirus już nie. Trudno sobie 90 zł odżałować i mieć na rok spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 08:55, tomoliop napisał:

Cholera, ściągnąłem wczoraj Avira Antyvir i chcę usunąć avasta. I nie mogę, bo jak go
można całkowicie wyłączyć?


Panel sterowania - usuń programy - avast - zaznaczasz opcję usuń - restartujesz kompa - instalujesz AVIRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 09:01, Lord-Tyrranoos napisał:

> Cholera, ściągnąłem wczoraj Avira Antyvir i chcę usunąć avasta. I nie mogę, bo jak
go
> można całkowicie wyłączyć?

Panel sterowania - usuń programy - avast - zaznaczasz opcję usuń - restartujesz kompa
- instalujesz AVIRA


umm, to chyba oczywiste, nie? Tyle, że zapomniałem wspomnieć, że jak klikam na zmień/usuń to nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:04, tomoliop napisał:


umm, to chyba oczywiste, nie? Tyle, że zapomniałem wspomnieć, że jak klikam na zmień/usuń
to nic się nie dzieje.


To spróbuj menedżerem zadań zamknąć wszystkie procesy avast''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:08, Lord-Tyrranoos napisał:

>
> umm, to chyba oczywiste, nie? Tyle, że zapomniałem wspomnieć, że jak klikam na zmień/usuń

> to nic się nie dzieje.

To spróbuj menedżerem zadań zamknąć wszystkie procesy avast''a.


Już po problemie, ponowne uruchomienie, wykasowanie w rejestrze, itp. Dzięki za chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Media Markt wdziałem Kaspersky''ego za 59zł na 180 dni. Po upływie tych 180 dni co mam zrobić ? Wydać kolejne 59zł czy jakiś upgrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - AVG Free 8.5 czy avast Home? Z avasta korzystam już od dłuższego czasu i na razie mnie nie zawiódł, ale wczoraj po formacie zacząłem się zastanawiać nad czymś innym. Może lepszym?! Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem kompa Spyware Doctorem i znalazł mi 13 zagrożeń i 144 infekcje w tym jakieś trojany itp. Jaki poradzicie szybko program, którym mogę w tej chwili usunąć te śmieci bez kupowania jakiegoś programu? Proszę o jakiś dobry freeware lub trial :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować