Zaloguj się, aby obserwować  
Azazell2

Program Antywirusowy - Który wybrać?

579 postów w tym temacie

Dobra to dodam jeszcze że mam pewien problem. Otóż gdy próbuje instalować Zone Alarma to wyskakują mi dwa komunikaty mianowicie
Could not load the dll library wskazuje na plik Temp/vsutil.dll [WSEDbgPrint] oraz [VSSetProtection]
Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło, co mam z tym zrobić reinstalować Windowsa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, avast avast, a przeciez w testach najpiej wychodzi nod32? :>
Nod jest swetny no i zjada bardzo malutko zasobów systemowych :-)
Btw: ktoś pisał, ze Linucha nie trzeba przeinstalowować. Phi, tylko ze raz do roku wychodzi nowa dystrubucja ulubionego linucha i trzeba się przemieszczac na nia, bo jest nowsza, ma lepsze wsparcie dla xyz :P
4 letni linux to zgroza obecnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tylko norton antivirus 2006 :) niestety ma jedna wade - obciaza system i w przypadku slabszych konfiguracji bardzo spowalnia komputer - w testach nav 2006 wypada najlepiej :) szczegolnie w porownaniu do wersji 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky Personal jest najlepszym antywirusem w Europie i chyba n świecie.
sam go mam i kazdego wirusa mi wykryl
Czytałem testy antywirus i kaspersky pierwsze miejsce zajął w tescie a Nortron 8 to znaczy ze norton jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 11:51, Marcinos07 napisał:

Ja mam Avast i uważam że to dobry, darmowy program antywirusowy ale mam zamiar kupić Kaspersky

i ja tez mam avasta i uwarzam ze jest dobry wczesniej miałem arcavira i gdy zainstalowałem avasta wykrył mi od razu z 10 wirusow ktorych arcavir nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam AVG - kiedyś nortona ale skonczyła się licencja i nie przedłużałem.

maiałem 2 stycznościz avastem! po jednej padły mi partycje (win98) a po drugiej (winXP) system zaczął sie kszaczyć

dlatego na dzwiek słowa AVAST włos mi się jerzy na karku i dostaje ciarek - złe wspomnienia - juz go nigdy nie tknę, osobiście nie polecam

proponował bym jeszcze kasperskiego,

panda odpada - mimo licznych nagród i laur, licencji 2 letniej i super wyników w testach, bo strasznie muli kompa (mają ja niektórzy u mnie w pracy), a załączniki do maili to potrafi skasować, nawet jak tam jest cos nieszkodliwego i na coś co czekasz (np pliki doc lub xml) z bezpiecznego źródła

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:14, Marcinos07 napisał:

Najlepszy z darmowych :P

Najlepszy z darmowych jest AntVir Personal Classic,lekki dla systemu,nie muli tak jak Avast,ma lepszą od niego wykrywalność i jest w pełni darmowy czytałem kiedyś ranking antywirusów i wasz świetny avast był na trzecim miejscu... od końca. :P
Natomiast AntiVir na czwarty lub piątym od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze korzystałem z pandy, obecnie mam 2007 Bete;D od kad wsiadłem w 2001 roku na Pande titanum całyczas korzystam z tego rozwiazania:D ały czas łapie sie na probki, promocje ect;D I jestem Bardzo zadowolony;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panda ... hmmm

a firewalle; macie zestawy Internet security (no ci od avasta na pewno nie :P ) czy oddzielne programy?

czy windowsowy?

ja korzystam z Nortona (bo mam triala), ale mam zamiar wrócic do Outposta firmy agnitum;

a jakis program antyspywareowy (czy tez w zestawie z Int.Secur.), microsoft antispyware?

ja uzywam spybota 1.4 + ad-aware 1.06

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze prawie wszyscy wymieniaja Nortona kasperskiego i moze mks-vir

a ja polecam NOD32 i tak szczeze ten antywirus jest chyba jednym z lepszych jak nie najlepszych zreszta wystarczy poczytac o nim i co warzniejsze nie obciaza systemu ;] i który nie pominął żadnego wirusa kategorii "In-The-Wild" w ciągu ostatnich siedmiu lat w testach prestiżowego magazynu Virus Bulletin (www.virusbtn.com).

i moge powiedziec ze NOD32+zapora systemu+FF lub opera i nie przeslizgnie sie zaden robak wirus czy inny syf z netu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:44, ko?nik napisał:

ja mam program AntiVir Guard. i jestem zadowolony, bo nie zawodzi mnie


Brawo! Znakomity wybór, sam używam go od ponad roku wraz z Comodo Firewall i mam spokój z virami i innymi syfami. Szczerze polecam ten duet. Obydwa te programy są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować