Zaloguj się, aby obserwować  
pitelka

BARDZO PRZEPRASZAM

73 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 22:32, kNOT napisał:

Bardzo przepraszam, ale na forum obowiązują pewne zasady. Ty je właśnie złamałeś. Nie jesteś
nowicjuszem, dlatego należy Ci się degradacja.

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób


Przepraszam Panie moderartorze ale chyba panu coś się pomyliło. Karze Pan ludzi którzy w zasadzie nic nie zrobili. Próbowali obrócić ten niefotunny temat w żart. I że niby kogo obrazili? Założyciela tematu? A może swoje babcie? To raczej załozyciel tematu powinien dostać degrada, bo za przeproszeniem temat jest durny. A może ja zaraz założe temat że przepraszam moją dziewczynę, że jej karty rejestracyjne podbieram? Wtedy dopiero na forum bajzel się zrobi. Proszę przemyśleć wobec kogo i jakie konsekwencje Pan wyciąga. Bo przeglądaąc pańskie reakcje na różne " przewinia" odechciewa mi się uczestniczyć w życiu tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze ogólnie, dla jasności - jak ktoś z kogoś drwi z tego powodu że przeprasza to nie jest qlturalne -> to na 100%. Pamiętam był kiedyś wątek o kangurq kao (pewnie jeszcze jest) i też zaczęto się naśmiewać z człowieka który chciał pomóc innym graczom -> zaczęto spamować na jego wątq, zamieniając jego dobre czamiary w żart cytat "jakie kangurek kao nosi buty" - nie pamiętam dobrze ale chyba skończyło się degradami.
PS: Jak ktośsięnie potrafi nauczyć na cudzych błędach nauczy sięna swoich.
PS2: Ten temat nie był kierowany do osób które się nim zainteresowały --> jak pisali nieraz moderatoprzy -jak nie masz nic do powiedzenia nie pisz, a już nie ładnie drwić z przeprosin. Te posty podpadają nawet pod spam.
PS3: ---> pitelka: postaraj sięprzepraszaćw wątq w którym coś nabroił-eś/aś - lepszy mały offtop niż nowy temat (który może wzbudzić duże emocje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:51, pitelka napisał:

Bardzo was przepraszam Harmegidon i Feniks lecz nie przoduje w komputerach.Co więcej komputer
to dla mnie urządzenie do grania w gry.Mało spędzam np.na programach czy innych rzeczach.Jeszcze
raz Bardzo Przepraszam i myślę że przeprosiny okażą się przyjęte.


Możesz mi powiedzieć lub poazać jakiś post bo swoje życie bardzo szybko zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potraktujmy post Harmegidona jako powrót do tematu wątku :) Moim zdaniem pomysł by był on ogólny dla Wszystkich Którzy Komuś Podpadli jest dobry, a inicjatywa pitelki miła i świadczy o dobrym wychowaniu (tym bardziej że jeden z dotkniętych nie wie nawet o co chodzi :D).
A takie przeprosiny w nowym wątku bardziej rzucają się w oczy, więc jak ktoś chce by pokrzywdzony prędzej je zobaczył to IMO wybrał dobry sposób (tym bardziej, że modek tego tematu "jeszcze" nie zamknął więc znaczy że może istnieć). Wiadomo, że ten ktoś mógłby wcisnąć przycisk "Odpowiedz" w wątku bezpośrednio dotyczącym danej sprawy i pokrzywdzony tez szybko by te przeprosiny przeczytał, ale stworzenie nowego wątku to jak Instytucja Czynnego Żalu w Urzędzie Skarbowym (prowadząc dział. gosp. znam procedurę na własnej skórze :) Ktoś w ten sposób po prostu publicznie przeprasza (lepszy efekt, jak sądzę).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:57, GeoT napisał:

Potraktujmy post Harmegidona jako powrót do tematu wątku :)


Dobra ale chciałbym wiedzieć za co jestem dokładnie przepraszany bo może one nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panu moderatorowi niestety się nie myli. Wina leży po stronie zbyt ogólnego regulaminu. Ot choćby w tym przypadku gdzie jest napisane: "wyśmiewanie się i/lub szydzenie z (...) lub innych osób" można by ukarać wszystkich postujących dowcipy o blondynkach, księżach, politykach a nawet nie próbój wyśmiewać się ze Stalina czy Hitlera bo to też podpada pod ten punkt. Imho po prostu paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 10:24, Himura napisał:

> REGULAMIN
> 2. Co jest zabronione
> Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
> - wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób

I kto to powiedział... http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3353&pid=28
Żal mi kogoś.


Zauważyłem że inny moderator ściął się z nim, no cóż - myślałem że to jedno pięćdziesiąd ze sobą ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:26, iro1979 napisał:

Napisze ogólnie, dla jasności - jak ktoś z kogoś drwi z tego powodu że przeprasza to nie jest
qlturalne -> to na 100%. Pamiętam był kiedyś wątek o kangurq kao (pewnie jeszcze jest) i
też zaczęto się naśmiewać z człowieka który chciał pomóc innym graczom -> zaczęto spamować
na jego wątq, zamieniając jego dobre czamiary w żart cytat "jakie kangurek kao nosi buty" -
nie pamiętam dobrze ale chyba skończyło się degradami.
PS: Jak ktośsięnie potrafi nauczyć na cudzych błędach nauczy sięna swoich.
PS2: Ten temat nie był kierowany do osób które się nim zainteresowały --> jak pisali nieraz
moderatoprzy -jak nie masz nic do powiedzenia nie pisz, a już nie ładnie drwić z przeprosin.
Te posty podpadają nawet pod spam.
PS3: ---> pitelka: postaraj sięprzepraszaćw wątq w którym coś nabroił-eś/aś - lepszy mały
offtop niż nowy temat (który może wzbudzić duże emocje)


zabiore - mysle, ze ostatni raz - glos na tym Forum:
skoro sam zainteresowany (przepraszany) nie wie o co chodzi, to inni chyba tez mogli czuc sie nieco zdezorientowani. dla mnie to byly niewinne zarty i nie kierowalem ich do nikogo konkretnego. to jest po prostu chore i przypomina mi sceny z filmow wysmiewajacych komune. czuje sie jak na zebraniu zakladowym, na ktorym omawiamy karygodne zachowanie kolegi Kowalskiego (przepraszam Wszystkich Kowalskich, prosze nie ciagac mnie po sadach, to byl tylko przyklad, nie mialem na mysli nikogo konlretnego, moze dla pewnosci napisze to w ten sposob: ''Kow@lskich'').

odkad powstalo nowe forum i wszyscy zaczeli od zera, niemal wylacznie chodzi o awanse. i wiele wody uplynie w wisle, nim to wszystko sie unormuje -> nim wszyscy dorobia sie swoich wymarzonych tytulow. do tego czasu aparat przymusu bedzie ciety jak osa, kasajac gdzie popadnie.

pierwsza ofiara wojny o stolki jest zawsze poczucie humoru.
ale za to wzrasta popyt na wazeline.
moze niektorzy moderatorzy juz sie zastarzeli...

proponowalbym zachowac spokoj i sie z tego po prostu zasmiac.
ja to Forum opuszczam nie dlatego, ze sie obrazam, ja tu po prostu nie pasuje.
pewnie tez sie juz za bardzo zestarzalem. a internet jest tak wielki, ze zawsze znajde inne miejsce na forumowe pogaduchy.

no to trzymajcie sie,
pozdrawiam wszystkich, rowniez moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:16, Harmegidon napisał:

myślałem że to jedno pięćdziesiąd ze sobą ? ? ?


Nie bardzo rozumiem?
Nie jest chyba istotne kto z kim się ściał, wazne, że publicznie na forum. Potem taka osoba wkleja kawałki regulaminu,i poucza innych użytkowników i ich za to degraduje - jak dla mnie to wygląda bynajmniej ... bez kometarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze nie odbierajcie mojego poprzedniego postu jako glosu pokrzywdzonego sprawiedliwego.
nie czuje sie tak i nie chce nikogo takiego grac.
no to tyle.

proponuje nieco zmienic regulamin,
sklada sie on z samych klauzuli generalnych, co sprawia ze na tym Forum rzadzi w zasadzie precedens. ktos zreszta powolywal sie na jeden z nich przy okazji naszej polemiki. nie ma w tym nic zlego, moze to byloby wlasnie jakies wyjscie: stworzenie zbioru precedensow, dla zobrazowania poszczegolnych punktow regulaminu.
nim dostalem ten degrad (-> uzywanie tego rodzaju neologizmow, moze zostac potraktowane jako jawne, zamierzone i przemyslane lamanie regulaminu) pytalem w innnym watku kogos kogo ''awansowano'', za co zostal ''wyrozniony''. chcialem wiedziec, bo stosowanie regulaminu jest w moim przypadku chodzeniem z kijem po bagnach. a nie kazdy jest tak obyty ze zwyczajami panujacymi na Forum, by sie doskonale w tym orientowac. poza tym - nawet w wypadku przestepstw - istnieje cos takiego jak srodki probacyjne (zawieszenie wykonania kary). co czesto daje lepszy skutek, niz wymierzenie kary bezwzglednej.
moze nalezaloby stworzyc system upomnien i srodkow probacyjnych :).

czy powyzsza paplanina urazila kogos ?
moze ktos poczuje sie urazony, zarzucajac mi ARGUMENTUM AD IGNORANTIAM - chwyt erystyczny.

podsumowujac:
''dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:34, tse_tse napisał:

proponuje nieco zmienic regulamin,
sklada sie on z samych klauzuli generalnych

taki ma byc - gdyby był długi nikt by go nie czytał

awans dostajesz automatycznie za uddzielanie sie na forum, za cos mozesz dostac tylko degrad a co do obycia na forum - wystarczy czasami przed wyslaniem posta jeszcze raz go go przeczytac. co do zawieszenia kary - regulamin przewiduje cos takiego jak ostrzeżenie (taki strzał w powietrze), ale to już zalezy od moderatora - niektórzy od razu daja po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:48, gmx napisał:

awans dostajesz automatycznie za uddzielanie sie na forum, za cos mozesz dostac tylko degrad
a co do obycia na forum - wystarczy czasami przed wyslaniem posta jeszcze raz go go przeczytac.
co do zawieszenia kary - regulamin przewiduje cos takiego jak ostrzeżenie (taki strzał w powietrze),
ale to już zalezy od moderatora - niektórzy od razu daja po głowie.


mysle, ze sie nie do konca zrozumielismy.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:48, gmx napisał:

wystarczy czasami przed wyslaniem posta jeszcze raz go go przeczytac.

ja proponuję Tobie przeczytać jeszcze raz fragment posta tse_tse to może załapiesz i się zrozumiecie
cytuję:
pierwsza ofiara wojny o stolki jest zawsze poczucie humoru.
ale za to wzrasta popyt na wazeline.
moze niektorzy moderatorzy juz sie zastarzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:51, tse_tse napisał:

mysle, ze sie nie do konca zrozumielismy.
:)


Jak zrozumiałem Tobie chodzi zeby regulamin jasno podawał za co można dostac degrad, ale tego sie nie da zrobic - jest zbyt duzo przypadków a interpretacja i tak by zalezala od moda i jego poczuci humoru. Gdyby regulamin mial kilka stron nikt by go nie czytal a juz napewno pamietal,

skonczyło by sie powstaniem gildi forumowych prawników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:57, gmx napisał:

skonczyło by sie powstaniem gildi forumowych prawników :)

lepsze to od knota wstającego lewą nogą i szukającego kogo by dziś ukrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:34, tse_tse napisał:

podsumowujac: ''dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf''


Nie wiem czy zaglądasz do topiku "Moderatorzy.." ; Roben wyjaśnił,że maile adresowane do moderatorów są czytane także przez pracowników CDP, zwłaszcza gry zaznaczysz w temacie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 10:21, SwenG napisał:

Panu moderatorowi niestety się nie myli. Wina leży po stronie zbyt ogólnego regulaminu. Ot
choćby w tym przypadku gdzie jest napisane: "wyśmiewanie się i/lub szydzenie z (...) lub innych
osób" można by ukarać wszystkich postujących dowcipy o blondynkach, księżach, politykach a
nawet nie próbój wyśmiewać się ze Stalina czy Hitlera bo to też podpada pod ten punkt. Imho
po prostu paranoja.


Tak, po części mam rację i się zgadzam. Tylko że innym moderatorom jakoś lepiej wychodzi moderowanie niż panu kNOTowi. Brak mu wyczucia jesli chodzi o zachowanie proporcji między przewinieniem a "karą". Może się mylę ale jeszcze nie widziełem żeby knot ukarał kogoś ostrzeżeniem- od razu degrad. Jak dla mnie po prostu naduzywa władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować