Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

American McGee uprzedza - w Grimm będą krzywdzone dzieci

26 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2008 o 16:16, Kris_bla napisał:

Ciekawe jak zniszcza ta gre w prasie ;-P

BTW A propos tego tlumaczenia slowa "grimm" przez Zaitsev''a, to takiego slowa nie ma...
bo jest grim, a nie grimm, ale to szczegol ;-P

Literówka - niżej przecież już napisałem Grim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:58, Zaitsev napisał:

Literówka - niżej przecież już napisałem Grim...


No tak, ale myslalem, ze tytul moze tlumaczysz, a tytul jest Grimm, a nie grim... no ale mniejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, "grim reaper" to nie "ponury żniwiarz"-ten zwrot jest fixed i jego właściwe tłumaczenie to "kostucha". Tłumaczę wiele tekstów z angielskiego, więc tego jestem pewien.

A co do Twojej wypowiedzi, Lesz3yk, skąd wiesz, że nie znam wielu osób podzielających moje zdanie na ten temat? Do tego pamiętaj, że pismo nie oddaje intonacji mowy, a ta akurat mówiłaby tu wiele... ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę niedobrze, że tylko na wyłączność GameTap, może w Polsce będzie wydawać Bauer (wydawca CD-Action) jak miało to miejsce z poprzednią grą American McGee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czego można było się spodziewać po tym gościu :) Ale fakt faktem że uprzedził , bo to nieczęsto się zdarza zwłaszcza w branży gier. Ale z innej beczki, zawsze jadą na gry w których pokażą cos z erotyki czy coś takiego np. Gears of War i co mówili jaka to straszna gra (tak propo felietonu z CDA) tylko po co chronić dzieci skoro PEGI dało jej 18+ ? wystarczy, czyli to oznacza że sprzedawcy są niekompetentni? Czy może dziennikarze słuchają tych wszystkich prof.esjonalistów. Ale jak zawsze komentarze w sprawie grima będą i to na 100% i będzie jaka to straszna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować