Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCety nie nadają się do gier

267 postów w tym temacie

Żygac mi sie chce z tych waszych komentarzy komp świetnie się nadaje do grania grając za pomoca klawiatury i myszy mozna o wiele bardziej uswiadczyc odczuc jakie oferuje dasna gra trzeba sie ttroszke przy tym napocic pomyslec a nie siedzenie z padem w reku i walenie na slepo bez żadnych rozwazan na temat danej gry ludzie obudzcie sie co wy tutaj za bzdury opowiadacie konsola jest do dupy to że komus nie odpowiadaja wymagania jakie dzisiejsze gry sprawiają w koncu mamy 21 wiek technologia sie rozwija chyba trudno by o to zeby sie cofala ja gram i w stare gry i wnowe i we wszystkich znajduje przyjemnośc próbowałem wiele razy na konsolach grac ale to nie jest to samo fakt ze sie zlożyło maszyne trzeba było przy niej natrudzic i efekt koncowy daje nieporównywalnie wiekszą satysfakcje niż kupienia gotowej konsoli i nic nie robienie przy niej KOMPY ZĄDZĄ I KONIEC BASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:48, Jakubu napisał:

ja zgadzam sie z tym w supełności komputery sa drogie i co półroczna modernizacja może
doprowadzić gracza do obłędu a na takich konsolach jak x-box 360 lub ps 3 gry beda wychodzic
jeszcze przez 2-3 lata bez potrezby jakich-kolwiek zmian to jest wrecz przykre gdy jakas
firma w tym wypadku Crytek wydaje takie monstrum jak Crysis a taki developer jak Humanhead
studios potrafi wziąść silnik dooma 3 i go zmodyfikowac do tego stopnia,
że gra pójdzie na każdym kompie ;/...


Kupowanie gier na konsolę jest droższe od modernizacji PieCyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku co ma tutaj mysz i klawiatura rozumiem jest o wiele wygodniej gdyz x-box ani ps nie potrafia wygenerowac takich samych protokołów jak prawdziwy komputer co umożliwa płyne władanie myszką ale z drugiej strony musisz mieć sporo $ ażeby pograc sobie bez zacinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne jak i większość graczy zauważyła pewną ironie, a mianowicie konsole (jak wiadomo stworzone do gier) coraz bardziej przypominają pecety, więc jak do jasnej anielki pecety mają się nie nadawać do gier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupowanie gier na konsolę jest droższe od modernizacji PieCyka...


jeżeli sie kupi jedną gre na pół roku albo 3 mieśiące jak kto lubi to na tym sie nie straci pozatem jest jeszcze allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:53, Patryk R napisał:

Ja zapewne jak i większość graczy zauważyła pewną ironie, a mianowicie konsole (jak wiadomo
stworzone do gier) coraz bardziej przypominają pecety, więc jak do jasnej anielki pecety
mają się nie nadawać do gier ?


GENIALNA MYŚL!!!!! Dzięki, wspomogłeś moje argumenty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częsciej niestety zgadzam się z tą tezą. Moim zdaniem, ostatnie 3-4 lata nie przyniosły niczego ciekawego na rynek gier PC. Owszem są tytuły, ale nie uważacie, że 4 hity (Wiedźmin, CoD4, uhh... niech będzie Oblivion i ... Crysis od bólu) to trochę mało? Z trudem wymyśliłem te 4 gry, z których i tak tylko 2 mi się podobają.
Na konsole jest dużo więcej tytułów, o wiele lepszym gameplay''u i braku problemów (co w przypadku PC jest niemalże niespotykalne). Od 2005 roku to wymienię parę na różne systemy: Zelda Twilight Princess, Metroid Prime 3, Okami, Shadow of Colossus, Metal Gear Solid 3 i dużo innych... (mogłem coś z 2004 dać, nie pamiętam wszystkich dat).
Sam na PC''cie (pomimo posiadania w miarę mocnego kompa) gram głównie w gry z lat 1999-2003. Z nowszych to tylko Call of Duty 4 i może jakiś Star Wars...reszta mi się po prostu nie podoba.
Na konsole jest o wiele większy wybór i jest o wiele więcej fajniejszych, bardziej klimatycznych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:55, Jakubu napisał:

jeżeli sie kupi jedną gre na pół roku albo 3 mieśiące jak kto lubi to na tym sie nie
straci pozatem jest jeszcze allegro...


A ile gier ty kupujesz na rok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:53, Patryk R napisał:

Ja zapewne jak i większość graczy zauważyła pewną ironie, a mianowicie konsole (jak wiadomo
stworzone do gier) coraz bardziej przypominają pecety, więc jak do jasnej anielki pecety
mają się nie nadawać do gier ?


Tyle że komputery nie są głównie do gier. Konsole może i się trochę upodabniają, ale mają przynajmniej jeden cel i dobrze się z niego wywiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, PC się nie nadaje do grania, ale jakoś sam Epic gry na niego wciąż wydaje. PC się nie nadaje do grania, ale jakoś ostatnio większość gier jest multiplatformowa i PC jest na liście. Więc gadanie swoje, świat swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:51, Pluton napisał:

> ja zgadzam sie z tym w supełności komputery sa drogie i co półroczna modernizacja
może
> doprowadzić gracza do obłędu a na takich konsolach jak x-box 360 lub ps 3 gry beda
wychodzic
> jeszcze przez 2-3 lata bez potrezby jakich-kolwiek zmian to jest wrecz przykre gdy
jakas
> firma w tym wypadku Crytek wydaje takie monstrum jak Crysis a taki developer jak
Humanhead
> studios potrafi wziąść silnik dooma 3 i go zmodyfikowac do tego stopnia,
> że gra pójdzie na każdym kompie ;/...

Kupowanie gier na konsolę jest droższe od modernizacji PieCyka...


Ta, zmodernizujemy kompa, a gierki z neta zassiemy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:56, Nadrill napisał:

Ta, zmodernizujemy kompa, a gierki z neta zassiemy, nie?



chyba źle mnie zrozumiałeś mianowicie chodziło mi o to, iż komputery są bardzo drogie

a tak pozatem x-boxa360 mam dopiero 2 lata i moj zbior wynosi 6 gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... wojenka konsolowo-PC trwała/trwa/trwać będzie. tak samo jak wojenka Legii z Polonią czy PiSu z PO :P nic na to nie poradzimy... więc może nie wypowiem się, co myslę o panu Timie Sweeneyu żeby nie podkręcać atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:56, Nadrill napisał:

Ta, zmodernizujemy kompa, a gierki z neta zassiemy, nie?


Parę gorzkich słów mi właśnie przyszło do głowy, ale ich tutaj nie napiszę... PRECZ Z PIRATAMI!!!
Zauważ, że nawet modernizacja + kupno (np. z ekstra klasyki itp.) < kupno gry na konsolę Są one po prostu za drogie. A nie musisz mieć zawsze najlepszej karty graficznej.

gamzerone --> Piękna wizja... :-) Szkoda, ze niewykonalna... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:37, Konował napisał:

Fomorian
> O grze EndWar słyszałeś? :P
Ta gra się jeszcze nie ukazała więc nie ma co prorokować czy będzie się dobrze w to grało.
Ale liczę na to że będzie świetna.


Wyjął z kontekstu, i się mądrzy... Mi chodziło ogólnie o sterowanie w RTS-ach na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sie zgadzam ;-) buahahahahaha...

Szkoda, ze z tym przeskalowaniem to moze i prawda, ale to moze w koncu czas postawic na high-end sprzet, a nie na Windowsa 3.11 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...szczerze mówiąc to w tym sporze stoję po neutralnej stronie.Chociaż nie mam konsoli to są o dziwo tańsze...no przynajmniej dla tych którzy kupują dużo nowych gier.Jednak wiele gier na PC podoba mi się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować