Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCety nie nadają się do gier

267 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 17:23, Furrbacca napisał:

> Hm, fajnie sie gra w Guild Wars albo Neverwintera 2?

Oczywiście. A Ty z pewnością również będziesz się zachwycał za dwa miesiące GTA IV :).

Kto mieczem wojuje od miecza ginie ;P.

PS. Tak, mam X360, tak, gram w GW (oczywiście nie na konsoli ;)).


Ktos tu nie potrafi czytac.
Nie ja pisalem, ze PCty do gier sa lepsze. Pile pisal, ze konsole sa lepsze.
Zapytalem jak tam sie gra w GW albo NWN 2 na konsolach.
Jesli nie widzisz roznicy to coz, problem, ale nie moj.
Wiec moze jeszcze raz, bo czytania ze zrozumieniem kuleje w XXI w.
Ja nie pisalem, ze konsole sa gorsze do grania. Nie pisalem, ze PCty sa lepsze. Roznica jest wielka. Niektorzy jej nie widza.

Btw, przyjmujesz zaklady ile minie czasu az po premierze GTA IV bedzie wersja na konsole? Niewazna czy nielegalna, czy legalna? Bo exclusive''y na xboxa w postaci Mass Effect to ja juz widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo szumu bez wiatru w drzewach dzisiaj.

Piecyki sa ani lepsze, ani gorsze. Maja swoje dobre strony i zle ale wszyscy wiemy ktory sprzet zostal stworzony pierwotnie do gier i ktory sie rozwija a ktory (pomimo nowych technologii) raczej stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:41, SoundWave napisał:

Ja nie pisalem, ze konsole sa gorsze do grania. Nie pisalem, ze PCty sa lepsze. Roznica
jest wielka. Niektorzy jej nie widza.


Otóż nie ma tu żadnej różnicy. Są dwie możliwości grania w gry (nazwijmy to tak chwilowo) wideo nowej generacji. Granie na PC i granie na konsolach. Mówiąc, że granie na konsolach jest gorsze, mówisz, że granie na PC jest lepsze.

Poza tym mam zarówno dobrego PC, jak i iksa i uwierz mi - na iksie gra się duużo przyjemniej. Przed kupnem również byłem zatwardziałym PeCetowcem, ale teraz faktycznie przyznaję - konsole są do gier. PC niech służy do pracy ;). Nie to, żeby od razu zakazać tworzenia gier na komputery, nie wyobrażam sobie grania w RTSa, czy symulator lotów bez klawiatury i myszki (choć RTSy już wychodziły i ludziom się podobały, ja jeszcze nie miałem okazji zagrać w żadnego), poza tym zawsze powinien być wybór. Ale pomimo to, moja opinia wynikająca z mojego doświadczenia jest taka a nie inna - komputer do pracy, nie do gier ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 18:31, Furrbacca napisał:

Otóż nie ma tu żadnej różnicy. Są dwie możliwości grania w gry (nazwijmy to tak chwilowo)
wideo nowej generacji. Granie na PC i granie na konsolach. Mówiąc, że granie na konsolach
jest gorsze, mówisz, że granie na PC jest lepsze.

Albo po prostu, SZOK, inne.
Bo na konsole nie ma takiej gry jak Torment. A na kompa takiej jak jakies Smash Brothers Brawl czy cos.
Tylko ze nikt nie mowi, ze Torment jest lepszy/gorszy od Smash Brothers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak i nie ma wszelakich mmorpg,ale do konsoli mam sentyment bo psx miałem,dla mnie gry na konsole są drogie strasznie,pogram chwile i mi się znudzi,ale bijatyki to cud i miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, pecety nadaja sie do grania jak nic innego, zreszta intel , amd , nvidia, ati nie pozwola aby rynek gier na pc upadl bo za duzo by na tym stracily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, pecety nadaja sie do grania jak nic innego, zreszta intel , amd , nvidia, ati nie pozwola aby rynek gier na pc upadl bo za duzo by na tym stracily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować