Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCety nie nadają się do gier

267 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2008 o 16:02, nitz napisał:

jakubu jezeli uwazasz ze jedna gra to 3/6 mcow to gratulue podejscia - gry sie przechodzi
max w tydzien 2



ja Assassins Creeda przechodzilem miesiąc =((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:01, Pluton napisał:

> Ta, zmodernizujemy kompa, a gierki z neta zassiemy, nie?

Parę gorzkich słów mi właśnie przyszło do głowy, ale ich tutaj nie napiszę... PRECZ Z
PIRATAMI!!!
Zauważ, że nawet modernizacja + kupno (np. z ekstra klasyki itp.) < kupno gry na konsolę
Są one po prostu za drogie. A nie musisz mieć zawsze najlepszej karty graficznej.


Ironia, chłopcze.
A zwykle nie modernizuje się komputera po to, żeby grać w starsze gry. Jeśli uważasz, że modernizacja i gra wyjdzie taniej niż pojedyncza gierka na konsole, to zastanów się, co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie moja opinia, ale ten kto ma PC z super marketu czy też sam składał a nie najlepiej, to faktycznie może mieć nie fajnie... Jakoś po złożeniu sobie komputera za atrakcyjną cenę, wcale nie mam kiepskich osiągów... gram od wielu lat na składakach i zawsze osiągam nie mniej niż 40fps... PC w cale nie są drogie, głupie gadanie... A czy ktoś sobie przeanalizował w środku konsole, i grafikę jaką wyświetla.... jak dla mnie wcale nie jest taka piękna... Osobiście nie lubię konsol, ta jak mówią poprzednicy za brak myszki i klawiatury, które dają pełną swobodę. A ten człowiek niech sobie gada co chce, rynek PC będzie i nie zniknie tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie pad nie leży w dłoni. Gra mi się nim dobrze tylko w fife czy PESa. A po za tym bardziej opłaca się mieć komputer. Jeżeli ktoś nie ma za wiele kasy i jego rodziców albo jego samego stać tylko na 1 rzecz, to lepiej wybrać pc-ta. Zresztą gdybym nawet miał te 2 rzeczy to i tak wolałbym gierzyć na piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:08, Muq napisał:

za brak myszki i klawiatury, które dają pełną swobodę. A ten człowiek niech sobie gada
co chce, rynek PC będzie i nie zniknie tak szybko...



nie chce być wścipski ale zarówno jak na x-box''a 360 i ps 3 są adaptery generujące obsługe myszy i klawiatury wprawdzie nie tak idealnie jak pc ale można używać i tego i tego więc co powiesz na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że nie ma możliwości przeskalowania gry stukrotnie? No i co z tego? Mi na kompie gra się świetnie. A poza tym uważam iż konsole nie nadają się do grania w FPP i FPS . Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:17, Chrno napisał:

GeForce 8800 Ultra 2200zł Xbox 360 1500zł To wole konsole



przestarzałe informacie x-box arcade 777 zł :D obniżka od 14 marca potwierdzone przez MS :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć high-endowego kompa. Tak jest na Zachodzie, że hardcore''owcy grają na PC, a casuale (mięczaki) na konsolach. W ten sposób wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak zwykle konsole cacy blaszaki be.

Mój obecny kompturer na którego modernizację nie wydałem więcej niż koszt 2 gier konsolowych wystarcza mi w nadmiarze, z prostej przyczyny - nie liczy się ilość fajerwerków tylko jakość produktu, na którą byc może i składają się te fajerwerki ale w małym stopniu. Wciąż nie widzę na PC gier z interesujących mnie gatunków które by wymagały lepszej maszyny.

Przykład że da się zrobić porządną grę na PC ? Oblivion - może i krótki, ale chodzi płynnie a grafika powala i jest więcej niż wystarczająca dla tego gatunku. Nawet rzekłbym chwilami przebajerowana.

Wniosek ? Niech twórcy gier nie uszczęśliwiają nas na siłę grafo-tryskami na każdym kroku to nie będą mieli problemów. A ja będę szczęśliwszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:16, gogowitczak napisał:

cooo? PCty nie do gier? Tego pana trzeba powiesić za... Hmm, za to co najbardziej boli
xD


Bo co, nie ma tego samego zdania co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.
Należy się zastanowić co rozumiemy pod pojęciem gra. Jesli grą jest nawalanka którym głównym celem jest naciskanie spustu (przez 10 godzin, bo na tyle została obliczona) to ja się zgadzam.
Natomiast gry się na tym nie kończą. Obecnie "gry" to dema technologiczne kolejnych generacji kart graficznych, obliczone na max kilka godzin pokazu przyciągającego uwagę widza.
Co oferują nowoczesne gry? Ano grafikę. Tyle. Gdzie grywalność? Gdzie fabuła przyciągająca na wielogodzinne sesje przed monitorem? Gdzie przeogromne światy które możemy zdobywać i odkrywać? Tego PC nie uciagnie i jest za słaby? O nie, dysponuje gigantyczną mocą wielokrotnie przekraczająca wymagania GIER.
Do czego jest za słaby? Do graficznych fajerwerków i ogromu danych potrzebnych do wygenerowania grafiki. Grafiki, nie fabuły i światów. Płyty DVD są zapełniane nieoptywalizowaną grafiką i kodem, bo po co optymalizować? Niech klient dokupi ramu i zmieni procek, optymalizacja zajmuje zbyt wiele czasu, a kasa musi płynąć....
Zapewniam że bywały gry mieszczące się na jednej lub kilku DYSKIETKACH zapewniające całe tygodnie grania i dostarczały radości o której dzisiejsze gry nawet nie słyszały.
Bywały gry gdzie kilka kresek na ekranie w roli głównego bohatera podbijały na całe tygodnie listy przebojów (trend powoli powraca jak widzę), i graliśmy w gry które pracowały w trybie tekstowym, a areną była nasza wyobraźnia.
Tak więc pytanie powinno raczej dotyczyć samych "gier" a nie sprzętu na jakich są uruchamiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:05, Jakubu napisał:

ja Assassins Creeda przechodzilem miesiąc =((((

[PRE-ORDER]-a ? to na pewno jakiś PIRAT z masą bugów!!!!!
http://www.gram.pl/sk0_8AnjHu4_Assassins_Creed.html
BAN xD
A tak na serio popieram Dominik000 ;-)
Ostatnio podzespoły pecetów tak staniały że lepiej trochę dołożyć i zamiast konsoli: playstation 3 czy XBOX 360 lepiej sobie kupić kompa (to jest przynajmniej moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer nie nadaje się do grania w nowe tytuły, ale do pogrania w te starsze nadaje się bardzo dobrze. :>
I czasami ubolewam że nie mogę zagrać w nowy tytuł, to za to odkryję masę innych starszych i świetnych gier. Teraz zauważyłem liczy się FPS z świetną grafiką itd, itp. A producenci kart graficznych bez przerwy wydają nowe karty a producenci gier robią właśnie grę pod nową grafikę. I nam zamydlają oczy: "och jaka genialna grafika". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego robi się gry middle-endowe, albo wydaje Crysisa i czeka, aż ludzie kupią sobie lepszy sprzęt. Komp nadaje się do wszystiego, w tym do grania! Jeśli komuś nie pasuje sterowanie, to podłącza sobie pada, a jak gra działa za wolno, to zmienia sobie ustawienia grafiki i/lub kupuje lepszy sprzęt. Na koniec dodam tylko, że nie wyobrażam sobie grania bez myszki w jakiegoś FPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym stopniu muszę się zgodzić z panem Sweeney''em bo możemy zaobserwować rotację gier między konsolami a PeCetami... nie jest to zjawisko korzystne bo przy każdej przeróbce gra zazwyczaj traci na swoich mozliwosciach, dlatego też producenci starają się nakłonić graczy na przejscie na konsole gdzie łatwiej manipulowac kodem gry i dopasować do innej konsoli!

Jednak nie ma tymczasowo takiej opcji aby rynek gier PC się posypał bo jes zbyt wielu konsumentów a poza tym w różnorakie MMO i FPPS nie pogramy na konsolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 16:37, destruck1 napisał:

> ja Assassins Creeda przechodzilem miesiąc =((((
[PRE-ORDER]-a ? to na pewno jakiś PIRAT z masą bugów!!!!!
http://www.gram.pl/sk0_8AnjHu4_Assassins_Creed.html
BAN xD
A tak na serio popieram Dominik000 ;-)
Ostatnio podzespoły pecetów tak staniały że lepiej trochę dołożyć i zamiast konsoli:
playstation 3 czy XBOX 360 lepiej sobie kupić kompa (to jest przynajmniej moje zdanie)



assassins creeda na xboxa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować