Zaloguj się, aby obserwować  
reggie

Age of Conan - pre order

5 postów w tym temacie

Witam

Mam prosbe do moderatorow serwisu gram.pl o udostepnienie informacji odnosnie wersji pre-order gry Age of Conan. Chodzi mi o te wersje ktora zawiera dodatki w postaci war mammoth and rhino dostepne tylko w wersji pre order. Czy bedzie taka mozliwosc czy bede musial raczej zamawiac w serwisach zagranicznych. Z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
takich informacji to na forum nie dostaniesz, lepiej wyslij mail z zapytaniem prosto do CDP lub sklepu
A takie cuda jak mount gratis do gry to tylko w USA są - np. w Gamestop.com poniewaz jest to oficjalny partner wydawcy w rozprowadzaniu gry po kraju... w Europie nie ma takiego do dzis i nie zapowiada sie zeby byl ;-) Z czego bardzo sie ciesze bo osobiscie uwazam ze taki mount gratis szkodzi grze ... rownie dobrze mogli byc dac na starcie 1000szt złota i 40lvl :/
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Niestety na chwilę obecną nie posiadamy informacji o możliwości składania zamówień pre-order na grę Age Of Conan jednak zachęcam do odwiedzania naszej strony gram.pl nie wykluczone, że w najbliższym czasie taka możliwość będzie dostępna.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.


Super odpowiedz, jakby tam tym zajmowala sie sprzataczka, nie obrazajac sprzataczek oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować