Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Do jakiego świata znanego z książek, gier, filmów chcielibyście się przenieść?

49 postów w tym temacie

Jak w temacie. Wybieram Sigil i wieloświat, ponieważ stamtąd można sie wszędzie przenieść :-P Ale gdybym nie miał tego do wyboru, to chyba wybrałbym Świat Dysku, aby spotkać Vimesa, Marchewę, Babcię Wheaterwax, lub Zapomniane Krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać to do świata Wiedźmina, wykreowanego przez Sapkowskiego. I życzyłbym sobie być tam krasnoludem, podoba mi się ich sposób bycia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do świata z gry "Neverhood" czyli poprostu do Neverhood''a. Cały świat z plasteliny, różne dziwne rzeczy z którymi mozna robić różne dziwne czynności xD Tego nie da się opisać, kto grał ten wie o co biega :D
Ale największym rarytasem tego świata, jest drzewko, które dam mi moc bekania.
Checię to miacie, filmik przedstawia działanie tego magicznego monumentu :D
http://pl.youtube.com/watch?v=y13Ffjqwamk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie chcial przenieśc do świta Gothica(byłbym tam magnatem lub potęznym magiem lub wojownikiem),albo to świata Harrego P.Zawsze przyda sie troche magii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi od dawna marzy się życie w świecie, który można było ostatnio zobaczyć w filmie (książce) "Jestem Legendą". Jednakże życie bez innych ludzi zapewne szybko by mi się znudziło. Dlatego absolutnie perfekcyjnym światem do zamieszkania byłaby dla mnie Ameryka z Falloutów. Oczywiście pod warunkiem, że byłbym "kimś" czyli jakimś rycerzem Bractwa Stali, bo życie bezdomnego narkomana z Nowego Reno, który nie jest w stanie żyć bez Jetu jakoś mi się nie widzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przenieść do świata Gothic i być byle kim, ale żeby spotkać Bezimiennego i jemu towarzyszyć. Jak już nie mógłbym być w Gothicu to wybrałbym świat Warcrafta, ale nie takie z WoW, tylko taki z 3, gdzie nie było wielu bohaterów, tylko armię. W Warcrafta to mógłbym sobie pozwolić (WoW) , a w Gothica też by się znalazł chyba taki mod.
Ale najbardziej chciałbym się przenieść do Gothic''a :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:50, Igor FCBayern napisał:

Jednakże życie bez innych ludzi zapewne szybko by mi się znudziło.

Zawsze byś miał manekiny z odzieżowego. Bardzo rozmowne i towarzyskie są.

Dnia 11.03.2008 o 19:50, Igor FCBayern napisał:

Dlatego absolutnie perfekcyjnym światem do zamieszkania byłaby dla mnie Ameryka z Falloutów.

Dość nietypowe życzenie. Świat po nuklearny nie dla mnie. Wystarczy średniowiecze, jakie znamy z podręczników do historii. Ale wolałbym zwykłym elfem/człekiem który walczy o dobro Śródziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) do Forgotten Realms (spotkać elfy, krasnoludy itp)
2) do Świata Dysku (fani cyklu wiedzą dlaczego)
3) do światów znanych z cyklów Tony Hawk''s i Kelly Slater''s. Same skateparki i idealne fale....mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym uciec do świata Forgotten Realms spotkać Elfy ... i mieszkać w Amn i w Athkathli chyba tak się to pisze ... na drugim miejscu to Śródziemie Tolkiena :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka takich by się znalazło...

1. Do Khorinis z Gothica 2. Mała, dość spokojna wysepka, tylko czasem grasuje na niej monstrum zwane Bezim.
Sporo fajnych zabytków do zwiedzania ( z wnerwionymi szkieletami jako bonus)...
Ogółem, świetne, klimatyczne miejsce, jedno z najklimatyczniejszych, jakie udało mi się w grach poznać.
Jakaś chatka z bali na uboczu, dziewucha i można żyć :]

2. Do świata HP. Serio. Oczywiście, nie zamierzałbym się parać czymś w rodzaju wyczarowywania gwiazdek ku uciesze gawiedzi...

3. Do postapokaliptycznego świata z Mad Maxa 2 i ew. 1. Mundur MFP, solidne V8 i nic więcej nie potrzeba 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dungeon & Dragons/FOrgotten Realms przede wszystkim:) dobry mieczyk w lape i zawod paladyna a pozniej w droge:D
2.Swiat Tolkienowski. a czemu? patrz punkt pierwszy:D
3. Podobnie jak Gungrave do swiata Rowling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować