Zaloguj się, aby obserwować  
The_Deker_10

Chciałbys być bohaterem jakiejś fajnej gry a jeśli tak to jakiej? Dlaczego?

69 postów w tym temacie

Ja chciałbym być Nathanem Drake z Uncharted: Drake''s Fortune. Postać naprawdę mi się podoba. Ma takie fajne teksty.

Lub Samem Fisherem ze Splinter Cella. Ma ciekawą pracę oraz osobowość. Jak go zobaczyłem teraz w akcji w ConViction to po prostu szczena mi opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciała być bohaterem jakiejś gry niefajnej! Dlaczego dyskryminuje się gry niefajne?!

Ale skoro tak, to ja na chciałbym być bogiem z Black & White.


Sam - jak na moje musisz nad tym jeszcze popracować, ale dla chcącego nic trudnego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym być fajną bohaterka z fajnym biustem. Przykładowo: Lara Croft z Tomb Raider, Zoe z The Longest Journey: Dreamfall, Rayne z Bloodrayne, Mroczna Elfka ze Speelforce, czy Nie-Sława i Anna z Planescape: Torment. Dlaczego? Chyba wiadomo dlaczego. Dla zabawy! ^_^
P.S Do płci męskiej: Też macie wrażenie, że jakbyście byli kobietą to byście się ciągle bawili biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:02, Wipu napisał:

P.S Do płci męskiej: Też macie wrażenie, że jakbyście byli kobietą to byście się ciągle bawili biustem?


O w mordę jeża, właśnie odkryłem drugie dno Twojego awka.

->Player000
Wymienił.
[27]

Mi pasuje nawet kariera cpt. Price''a z CoDów; koleś obrywa kulka za kulką, a wciąż żyje, skubany.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcusem Phoenix''em, który podskoczy takiemu koxowi :D

MysticCrusader
zawsze znajdzie się typ, który myśli, że jak ma większy tytuł to jest guru... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!
Mam wrażenie, coście wszyscy zgłupieli.
Chcecie być bohaterem jakiejś gry!?
To sobie ją kupcie i w nią grajcie! Wtedy na pewno będziecie bohaterem tej gry.
A Wy co? Chciałbym..., no ale, do ciężkiej cholery, co Wam przeszkadza? Jeszcze raz mówię: kupcie sobie grę, grajcie i będziecie jej bohaterem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nadmienić, że nawet będąc Właściwym Człowiekiem na Właściwym Miejscu kapitanem Pricem nie pogram ni w ząb. A jeśli istnieje taka możliwość, to chyba kwadratura koła się nazywa...
Więc mam pełne prawo chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:41, Merovingian napisał:

Chciałbym nadmienić, że nawet będąc Właściwym Człowiekiem na Właściwym Miejscu kapitanem
Pricem nie pogram ni w ząb. A jeśli istnieje taka możliwość, to chyba kwadratura koła
się nazywa...
Więc mam pełne prawo chcieć.

Pricem pograsz :P W misji w Czarnobylu. No ale w sumie jeśli chodzi o samą grę to racja no nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aleś poczynił odkrycie... "Kupcie grę, to będziecie jej bohaterem", hm... przegapiłam chyba parę etapów rozwoju rynku gier...

Słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak wyobraźnia? Albo poczucie humoru?
Weź na wstrzymanie... To jest forum o grach, temat jest o grach, a odrobina dystansu wystarczy, by zauważyć, że wypowiadający się niekoniecznie chcieliby prowadzić życie PacMana... A jak ci się temat nie podoba, to możesz wrócić do swych drewnianych mądrości o Poważnych Sprawach Od Których Zależy Życie Milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:22, demigod93 napisał:

MysticCrusader
zawsze znajdzie się typ, który myśli, że jak ma większy tytuł to jest guru... porażka

Już się tak nie bulwersuj. W tym momencie Sam ma racje, bo jeżeli twój kolega nie umie używać apostrofów to uwage zwrócić mu należy. A, że nie umie przyjąć krytyki jak normalny człowiek, to już jego problem. Nie rozumiem po co się wpierniczasz w nieswoje gary.

@Merovingian

Dnia 10.08.2009 o 15:22, demigod93 napisał:

O w mordę jeża, właśnie odkryłem drugie dno Twojego awka.

Powiedz, powiedz. Na Gadu, albo na Ircu. Plis, plis, plis. :d

W sumie ja jeszcze dodam Hayley z Paramore z gry Guitar Hero: WT :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:47, booba napisał:

/.../ > Słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak wyobraźnia? Albo poczucie humoru?/.../

Tak, słyszałem nawet, że niektórzy są tego pozbawieni, chociaż o tym nie wiedzą. Teraz po Twoim poście wiem, że to prawda...

Dnia 10.08.2009 o 15:47, booba napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że gdybyś był 100% kobietą a nie laską z męskim mózgiem to byś się tak nie bawił;)

przypomniał mi się kolejny lubiany bohater; Riddick (też twardziel tak jak i Geralt)

@Merovingian
przepraszam jakoś nie wypatrzyłem Twojego posta wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:50, Wipu napisał:

Powiedz, powiedz. Na Gadu, albo na Ircu. Plis, plis, plis. :d


A na forum może być?
No to lecimy z rozbudowaną i o głębokim podłożu psychologicznym analizą awka: na awku jesteś rudą babką i bawisz się biustem (chociaż wygląda to na zapasy w stylu wolnym).
Dodatek do analizy #1: Popełniasz błąd kardynalny - do zabawy z klatą polecam ściągnięcie ubrania.
Zadowolony? Nie kopiowałem przecież z Wikipedii. : (
Jak chcesz na Ircu, to zapomnij powyższe, a już na Ircu napiszę Ci to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 15:50, Wipu napisał:

> MysticCrusader
> zawsze znajdzie się typ, który myśli, że jak ma większy tytuł to jest guru... porażka

Już się tak nie bulwersuj. W tym momencie Sam ma racje, bo jeżeli twój kolega nie umie
używać apostrofów to uwage zwrócić mu należy. A, że nie umie przyjąć krytyki jak normalny
człowiek, to już jego problem. Nie rozumiem po co się wpierniczasz w nieswoje gary.


po pierwsze to nie jest mu kolega, po drugie nie popełnia zbyt błędów, pisze polskie litery i stawia znaki int. i złośliwe czepianie się o jeden głupi apostrof to też jest trochę wredne :/ po trzecie w tym momencie to ty się wpierniczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 23:15, demigod93 napisał:

po pierwsze to nie jest mu kolega,

Nie? A myślałem, że tak. Tak go bronisz.

Dnia 10.08.2009 o 23:15, demigod93 napisał:

po drugie nie popełnia zbyt błędów, pisze polskie litery i stawia znaki int. i złośliwe
czepianie się o jeden głupi apostrof to też jest trochę wredne :/

Nie jeden, tylko dwa. To jeżeli tak bardzo przestrzega pisowni to tym bardziej powinien przyjąć krytykę, a nie się jeszcze rzucać + wzywać posiłki.

Dnia 10.08.2009 o 23:15, demigod93 napisał:

po trzecie w tym momencie to ty się wpierniczasz...

/facepalm, a ty ukradłeś mi babkę z piasku, to ja Ci też ukradne, a co T_T

Tak nawiazując jeszcze do tematu, to mimo, że w Guild Wars grałem tylko postaciami żeńskimi to chciałbym się znaleźć w tamtym świecie, jako obojętnie która z moich postaci. Ważne aby były osoby z którymi ona grała, wtedy muah ;)

@Merv
Tu też napiszę: Ranisz mnie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim chciałbym być? Zdecydowanie Raymanem :) Nie mieć rąk i w ogóle kończyn to jest to... byłbym unikalny, miałbym nieskończone możliwości, po biegu nie bolałyby mnie kończyny...
Druga sprawa to faith z Mirror''s Edge - wszyscy wiedzą dlaczego ;]
A tak nawiasem - świetny temat, brakuje takich na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja? Pewnie, że chciałbym być bohaterem gry. Idziesz - bah! zginąłeś Game Over. Nie ma problemu, wczytam grę i żyje dalej! To jest życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować