Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

czy to prawda że tutaj są sami panowie a pań brak ?

97 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 16:06, Soleila napisał:

Bo On mi tu jakieś żaluzje dziwne... :(

Tak sobie tylko żartuję. Śledzę ten topic i aż uśmiecham się do monitora :)


No tak, faktycznie to jest zabawne, ale pamiętajmy że średnia wieku tu to gdzieś eee 15 lat ;]
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:15, Budo napisał:

No tak, faktycznie to jest zabawne, ale pamiętajmy że średnia wieku tu to gdzieś eee 15 lat



Ogólnie tak, a rozkładając na szczegóły to średnia wieku płci męskiej :P Bo wydaje mi się że średnia wieku kobiet na tym forum to 18-22 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:03, Epiphany napisał:

> koleś wypluj te słowa!!!! wyobraźcie sobie jakąś blondynkę jako prezydenta !!! :) toż
to był
> by chaos totalny ,a inne kraje by sie ze śmiechu pokładały (już się z nas śmieją)
>
Nie rozumiem, dlaczego kolor włosów prezydenta kraju miałby śmieszyć "inne kraje". Mógłbyś
wyjaśnić? A jasna szatynka np. mogłaby być? Albo rudowłosa (jak w popularnym amerykańskim
serialu o kobiecie-prezydencie, granej przez Geenę Davis)? Musi być brunetka (jak Condoleeza
Rise)? A co, gdyby prezydentem Polski został blondyn Tusk????



Jemu zapewne chodzilo o taka stereotypowa blondi z kawalow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehe no nie odkryje ameryki jeżeli powiem że blondi :) ma swój mocny i nie do obalenia stereotyp :) ale ale powoli zanim mnie przemielicie na żarcie dla kotów tamten post był odnośnie NIEKTÓRYCH PAŃ z blond-włosami a że tego nie zaznaczyłem od razu to dlatego żeby sprawdzić jaka bedzie reakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:03, Epiphany napisał:

> koleś wypluj te słowa!!!! wyobraźcie sobie jakąś blondynkę jako prezydenta !!! :) toż
to był
> by chaos totalny ,a inne kraje by sie ze śmiechu pokładały (już się z nas śmieją)
> > Nie rozumiem, dlaczego kolor włosów prezydenta kraju miałby śmieszyć "inne kraje". Mógłbyś
wyjaśnić? A jasna szatynka np. mogłaby być? Albo rudowłosa (jak w popularnym amerykańskim
serialu o kobiecie-prezydencie, granej przez Geenę Davis)? Musi być brunetka (jak Condoleeza
Rise)? A co, gdyby prezydentem Polski został blondyn Tusk????


mi nie chodziło to sam kolor włosów ale o to co by sie działo :) było by zabawnie i niezabawnie zarazem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:30, Ponet napisał:

hehehehe no nie odkryje ameryki jeżeli powiem że blondi :) ma swój mocny i nie do obalenia
stereotyp :)


Wpadłeś na minę, bo z tego co mi wiadomo, to tu niemal same blondynki ;) A ja myślę o zrobieniu balejażu ;D

Dnia 11.01.2006 o 16:30, Ponet napisał:

ale ale powoli zanim mnie przemielicie na żarcie dla kotów


Kot jest zwierzeciem wybrednym i byle czego nie zje ;P

Dnia 11.01.2006 o 16:30, Ponet napisał:

tamten post był odnośnie
NIEKTÓRYCH PAŃ z blond-włosami a że tego nie zaznaczyłem od razu to dlatego żeby sprawdzić
jaka bedzie reakcja :P


Wyobraź sobie, ze tyle zrozumiałam - ale dlaczego myślisz, że jakby w wyborach prezydenckich kandydowała kobieta, to musiałaby być to akurat kompletna idiotka? I w dodatku zostałaby wybrana??
Czyżby to była jakaś aluzja do wyniku ostatnich wyborów prezydenckich???? Nie jestem fanką Kaczyńskiego, ale chyba trochę przesadzasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2006 o 16:36, Epiphany napisał:


Wyobraź sobie, ze tyle zrozumiałam - ale dlaczego myślisz, że jakby w wyborach prezydenckich
kandydowała kobieta, to musiałaby być to akurat kompletna idiotka? I w dodatku zostałaby wybrana??
Czyżby to była jakaś aluzja do wyniku ostatnich wyborów prezydenckich???? Nie jestem fanką
Kaczyńskiego, ale chyba trochę przesadzasz xD


ja nie przesadzam ,wierz mi lub nie ale ja po prostu UWIELBIAM sie wyzłośliwiać na kobietach :) ale oczywiście z pewnymi granicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 16:42, Epiphany napisał:

> ja nie przesadzam ,wierz mi lub nie ale ja po prostu UWIELBIAM sie wyzłośliwiać na kobietach

> :) ale oczywiście z pewnymi granicami :)
> >
W takim razie zapraszam tutaj:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&u=2012

Będziesz mógl poćwiczyć, bo na razie słabo Ci idzie ;P


no nie tak słabo skoro zmusiłem cie do odpowiedzi :) ale lookne co tam ciekawego zresztą w "realu" wyzłośliwianie idzie mi znacznie lepiej :) czego dowodem są braki w uzębieniu, podbite oczy ,szwy na czole i połamane ręce i nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 15:17, bolter napisał:

słuchaj im lut głupszy tym władza silniejsza ! ;D


Ale w tym wypadku to chyba władza nie nadąża za ludem co zwykle kończy sie wybuchem rewolucji i zgilotynowaniem władzy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 17:25, Fran napisał:

>/.../
Ale w tym wypadku to chyba władza nie nadąża za ludem co zwykle kończy sie wybuchem rewolucji
i zgilotynowaniem władzy. ;D

Zaraz gilotyna... Nowe wybory 4 czerwca, będzie nowa, ale stara władza i lud usatysfakcjonowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zyskaliśmy nową koleżankę :). U mnie dziewczyny siedzą na grono.net i nie mają zamiaru tu przejść :( no chyba ,że bym Mercedesa dał :). A szkoda bo to forum jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa prawdziwe dziewczyny na tym forum - np ja :P
Ale zapewne tak jak tez i ja nie maja czasu zeby tu siedziec non stop - praca, praca, praca a po pracy albo gierczenie hehe albo inne zajecia (kto czyta inne posty dokladniej ten wie jakie :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ktos ma byc lepszy od drugiego?
Przeciez zalezy to od danej osoby a nie od plci. Uwazam ze dobra jestem w CSka ale nie patrze na moje umiejetnosci porownujac siebie z innymi kobitkami tylko z innymi GRACZAMI. Tak wiec rozwazania czy kobitki sa lepsze od facetow czy na odwrot mijaja sie z celem - jak ktos lubi grac i gra to jego umiejetnosci rosna (logiczne hehe :P) bez wzgledu na plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 20:12, edytka2k napisał:

A czemu ktos ma byc lepszy od drugiego?
Przeciez zalezy to od danej osoby a nie od plci. Uwazam ze dobra jestem w CSka ale nie patrze
na moje umiejetnosci porownujac siebie z innymi kobitkami tylko z innymi GRACZAMI. Tak wiec
rozwazania czy kobitki sa lepsze od facetow czy na odwrot mijaja sie z celem - jak ktos lubi
grac i gra to jego umiejetnosci rosna (logiczne hehe :P) bez wzgledu na plec.

no ale przyjeła sie taka opinia że panie nielubią zbytnio gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:51, bolter napisał:

no ale przyjeła sie taka opinia że panie nielubią zbytnio gier

Panie stanowzo wolą pedicure i manicure czy jakoś tam ;) Albo bardziej po polsku maseczka na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować