Zaloguj się, aby obserwować  
Markush

50 cent, Young Buck, Lloyd Banks, Tony Yayo, czyli co sądzicie o G Unit

53 postów w tym temacie

W tym temacie możecie się wypowiadać na temat G Unit, pisać coś o czym się np. dowiedzieliście, dawać linki do ich piosenek, no i co by tutaj jeszcze.. A i proszę was, nie piszcie tutaj postów typu "G Unot" i koniec, jak chcecie powiedzieć że nie lubicie G Unit, to napiszcie, chociaż też dlaczego.
A więc: GGG G Unit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:17, trutututu napisał:

W tym temacie możecie się wypowiadać na temat G Unit, pisać coś o czym się np. dowiedzieliście,
dawać linki do ich piosenek, no i co by tutaj jeszcze.. A i proszę was, nie piszcie tutaj
postów typu "G Unot" i koniec, jak chcecie powiedzieć że nie lubicie G Unit, to napiszcie,
chociaż też dlaczego.
A więc: GGG G Unit


Hmmm panie trutututu przecież jest podobny temat tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5053&u=779 fakt faktem tam jest tylko o 50 Cencie ale o G-unit też można tam powiedzieć ... Anyway skoro już to jestem to też coś dam od Siebie

G-unit inaczej Gorilla Unit hmm wiadomo jedna z kolejnych amerykańskich grup która powstała z inicjatywy 50tego nawet na swoją markę ubrań biżuterii galanterii sygnowanych własną marką. nie są one takie złe no ale no cóż mam kolesia w klasie który się ubiera w Gunit :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:31, Sir Braveheart napisał:

Hmmm panie trutututu przecież jest podobny temat tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5053&u=779
fakt faktem tam jest tylko o 50 Cencie ale o G-unit też można tam powiedzieć ... Anyway
skoro już to jestem to też coś dam od Siebie

G-unit inaczej Gorilla Unit hmm wiadomo jedna z kolejnych amerykańskich grup która powstała
z inicjatywy 50tego nawet na swoją markę ubrań biżuterii galanterii sygnowanych własną
marką. nie są one takie złe no ale no cóż mam kolesia w klasie który się ubiera w Gunit
:d


No ale tamto jest o 50im, a to o G Unit, kurcze,a le zazdroszczę twojemu koledze, ja też bym chodził w ubraniach G Unit, ale
1. Nie kupię sobie bluzy za 300zł bo za drogie
2. Nie ma moich rozmiarów,
Ale ja już prawie miałem buty z G Unit, ale kurde o numer za duże, a inne, o kilka numerów za małe, przekleństwo

BTW - skąd ja wiedziałem że ten temat, zacznie się od podawania linków do innych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 13:36, trutututu napisał:

No ale tamto jest o 50im, a to o G Unit, kurcze,a le zazdroszczę twojemu koledze, ja
też bym chodził w ubraniach G Unit, ale
1. Nie kupię sobie bluzy za 300zł bo za drogie
2. Nie ma moich rozmiarów,
Ale ja już prawie miałem buty z G Unit, ale kurde o numer za duże, a inne, o kilka numerów
za małe, przekleństwo

BTW - skąd ja wiedziałem że ten temat, zacznie się od podawania linków do innych tematów


Hmmm z kąt miałem wiedzieć :p tak tylko podałem linka po 50 Cent czy sam ale też ma z G-unit i nie ciężko jest wspomnieć o 50tym bez G-unit .. poza tym mój kolo ma buty wielki wisior i szpanuje troche nim czape a na bluze już zbiera :D bo już jedną ma :p;p

Swoją drogą szkoda że Game'a już nie ma w G-unit mogło by się to inaczej wszystko potoczyć no ale cóż teraz jest jeden wielki beef między grupą Game'a a G-Unit .. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No właśnie a ja się cieszę że The Game''a nie ma, bo go nie lubię, a z piosenek to tylko Hate i or Love it, i How we do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc. Jeśli chodzi o G-Unit to najbardziej ze wszystkich członków lubię 50 Centa. Oczywiście pozostali członkowie też dają radę. Np bardzo podoba mi się płyta solowa Young Bucka - Buck The World, na której jest sporo niezłych kawałków. Również lubię Lloyda za płytę Rotten Apple z singlem Hands Up :D Natomiast Tony''ego za bardzo nie znam ale staram się nadrabiać zaległości. Jedyna piosenka jaką znam jego to jest So Seductive :)
Oczywiście całe G-Unit też ma niezłe płytki. A moja ulubiona to Beg For Mercy, na której znajduje się utwór o takim samym tytule :) Oraz wiele innych i ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:33, jakoktochce napisał:

No więc. Jeśli chodzi o G-Unit to najbardziej ze wszystkich członków lubię 50 Centa.
Oczywiście pozostali członkowie też dają radę. Np bardzo podoba mi się płyta solowa Young
Bucka - Buck The World, na której jest sporo niezłych kawałków. Również lubię Lloyda
za płytę Rotten Apple z singlem Hands Up :D Natomiast Tony''ego za bardzo nie znam ale
staram się nadrabiać zaległości. Jedyna piosenka jaką znam jego to jest So Seductive
:)
Oczywiście całe G-Unit też ma niezłe płytki. A moja ulubiona to Beg For Mercy, na której
znajduje się utwór o takim samym tytule :) Oraz wiele innych i ciekawych.



Hehe skoro już jesteśmy przy G-Unit to tez lubie Young Back''a nawet jest w kilki kawałkach 2Pac''a i fajny ma nawet głos ale zapomniałeś od panu Ca$his''sie :D:D mam jego jedna solową płytę zresztą nie wiem czy to solo czy Mixtape :D:D ale fajna jest zwie się CASHIS--THE COUNTY HOUND :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:39, Sir Braveheart napisał:

Hehe skoro już jesteśmy przy G-Unit to tez lubie Young Back''a nawet jest w kilki kawałkach
2Pac''a i fajny ma nawet głos ale zapomniałeś od panu Ca$his''sie :D:D mam jego jedna
solową płytę zresztą nie wiem czy to solo czy Mixtape :D:D ale fajna jest zwie się CASHIS--THE
COUNTY HOUND :D


Z tego co wiem to płyta Ca$his''a została wydana przez Shady Records, więc wydaje mi się, że to jest solowa płytka a nie mixtape :P
Oczywiście zapomniałem o nim w poprzednim poście. Płytka jest extra ^^ Takie utwory jak: Pistol Poppin'', Say That Nigga A Gangsta, Gun Rule czy Mr. Jenkins to mogę słuchać w nieskończoność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:33, jakoktochce napisał:

No więc. Jeśli chodzi o G-Unit to najbardziej ze wszystkich członków lubię 50 Centa.
Oczywiście pozostali członkowie też dają radę. Np bardzo podoba mi się płyta solowa Young
Bucka - Buck The World, na której jest sporo niezłych kawałków. Również lubię Lloyda
za płytę Rotten Apple z singlem Hands Up :D Natomiast Tony''ego za bardzo nie znam ale
staram się nadrabiać zaległości. Jedyna piosenka jaką znam jego to jest So Seductive
:)
Oczywiście całe G-Unit też ma niezłe płytki. A moja ulubiona to Beg For Mercy, na której
znajduje się utwór o takim samym tytule :) Oraz wiele innych i ciekawych.


A czy przypadkiem Have a Party nie było Tonego? Bo coś mi się zdaje że tak, przecież pamiętasz tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2008 o 14:48, jakoktochce napisał:


Z tego co wiem to płyta Ca$his''a została wydana przez Shady Records, więc wydaje mi
się, że to jest solowa płytka a nie mixtape :P
Oczywiście zapomniałem o nim w poprzednim poście. Płytka jest extra ^^ Takie utwory jak:
Pistol Poppin'', Say That Nigga A Gangsta, Gun Rule czy Mr. Jenkins to mogę słuchać w
nieskończoność :)



Hehe dzinx nie byłem pewien tego bo na okładce jest twarz Ca$hisa w tej chuście i myślałem że to jakieś solo jest ...

znalazłem kilka kawałków G-Unit jak lubisz ich słuchać to masz :p

http://pl.youtube.com/watch?v=kk-zmD8n188

http://pl.youtube.com/watch?v=ucE OnWkC0nk&feature=user

http://pl.youtube.com/watch?v=SdT3qr1wpsc&feature=user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:54, Sir Braveheart napisał:

Hehe dzinx nie byłem pewien tego bo na okładce jest twarz Ca$hisa w tej chuście i myślałem
że to jakieś solo jest ...


No takie niby solo :) Tylko wydane przez Eminema :) A Ca$his to zawsze w chuście chodzi... nawet w teledysku You Don''t Know ma taką :P

Dnia 13.03.2008 o 14:54, Sir Braveheart napisał:

znalazłem kilka kawałków G-Unit jak lubisz ich słuchać to masz :p


The Mechanic znam i mi się podoba natomiast I''m Living właśnie mi się spodobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle mogę powiedzieć: <3 :D

Mój ranking członków:
1. 50
2. Banks
3. Buck
4. Yayo - nie podchodzi mi jego głos :F

Szkoda, że nie udało się Centowi, to co zamierzał. Miało być nowym NWA (tak miało), ale oczywiście Game musiał wszystko zepsuć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie z tą różnicą, że Young Buck jest przed Lloydem :P
A co do 4 masz rację. Mi też nie podchodzi głos Tony''ego :/

A o jakim NWA mówisz? ;> i co takiego Game zepsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:07, jakoktochce napisał:

U mnie podobnie z tą różnicą, że Young Buck jest przed Lloydem :P
A co do 4 masz rację. Mi też nie podchodzi głos Tony''ego :/

A o jakim NWA mówisz? ;> i co takiego Game zepsuł?

G-Unit miało być czymś na wzór NWA, czyli zbiorem zajebistych raperów ;) Game zepsuł, bo odszedł ;] Wszystko dlatego, że 50 niby powiedział, że Game nie jest gangsterem -.-'' Nie ma to jak się obrazić i pójść nagrywać jakieś gówno po cichu w jakiejś komorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:07, jakoktochce napisał:

U mnie podobnie z tą różnicą, że Young Buck jest przed Lloydem :P
A co do 4 masz rację. Mi też nie podchodzi głos Tony''ego :/

A o jakim NWA mówisz? ;> i co takiego Game zepsuł?



Nie wiesz co To NWA ??? Faaaacet wstyd ??? Jedna z lepszych Grup Hiphopowych klasyk tak jak Wu Tang Clan

Kurde stary fan rapu a nie wie co to NWA (NW4) Rozwaliłeś mnie tym pytaniem ale to nic :D mam nadzieje że nadrobisz zaległości :D moge CI pomóc tutaj poczytasz i już będziesz sporo wiedział o NWA
Masz : http://pl.wikipedia.org/wiki/N.W.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:09, bojanzaw napisał:

G-Unit miało być czymś na wzór NWA, czyli zbiorem zajebistych raperów ;) Game zepsuł,
bo odszedł ;] Wszystko dlatego, że 50 niby powiedział, że Game nie jest gangsterem -.-''
Nie ma to jak się obrazić i pójść nagrywać jakieś gówno po cichu w jakiejś komorze.


Gdyby Game został w G-Unit to bym go lubił tak samo jak resztę. Ale po kłótniach z Fiftim i po wywaleniu go nie przepadam za nim :) Nie mówię, że go nie cierpię i że nie słucham jego utworów bo ma kilka dobrych ale już mi tak nie podchodzi, z resztą ostatnia płytka Game''a "Doctor''s Advocate" była no... dość słaba :D
No i w sumie szkoda, że im ten pomysł nie wypalił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:16, jakoktochce napisał:

Gdyby Game został w G-Unit to bym go lubił tak samo jak resztę. Ale po kłótniach z Fiftim
i po wywaleniu go nie przepadam za nim :) Nie mówię, że go nie cierpię i że nie słucham
jego utworów bo ma kilka dobrych ale już mi tak nie podchodzi, z resztą ostatnia płytka
Game''a "Doctor''s Advocate" była no... dość słaba :D
No i w sumie szkoda, że im ten pomysł nie wypalił :/


Nie przesadzajmy. Doctor''s Advocate jest bardzo dobrym albumem. Mogę z czystym sumieniem przyznać, że ponad połowa kawałków jest świetna. Jednak gdyby Game współpracował z 50, to płytka byłaby jeszcze lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować