Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Emeryci też grają - wyniki badania czytelników gram.pl

77 postów w tym temacie

gram.pl

Zdając sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby wiedzieć ilu tak naprawdę jest czytelników gram.pl i co - poza tym, że interesują się grami - można o nich powiedzieć, postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy. Publikujemy oficjalne informacje, dotyczące oglądalności gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Emeryci też grają - wyniki badania czytelników gram.pl " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy na pewno dane te są dokładne, bo ciężko stwierdzić, ile tych kont to prawdziwe osoby. Część osób być może ma np. dwa konta lub więcej i na podstawie samego IP tego się nie oceni. Tak czy inaczej osoby starsze to raczej nadal margines. Wciąż dominują przede wszystkim osoby młode, chociaż stopniowo to się będzie zmieniać w związku ze starzejącym się społeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:25, Baluk25 napisał:

ojciec mojego kumpla (55 lat ) pocina w tibie :D

I potem się dziwić że na starość mózg się ludziom lasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:21, Czedwik napisał:

Pytanie tylko czy na pewno dane te są dokładne, bo ciężko stwierdzić, ile tych kont to
prawdziwe osoby. Część osób być może ma np. dwa konta lub więcej i na podstawie samego
IP tego się nie oceni. Tak czy inaczej osoby starsze to raczej nadal margines. Wciąż
dominują przede wszystkim osoby młode, chociaż stopniowo to się będzie zmieniać w związku
ze starzejącym się społeczeństwem.



Hej - w badanie PBI nie chodzi jedynie o IP. Przy okazji podaję linka do metodologii: http://panel.pbi.org.pl/metodologia.php

pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:33, Mistic napisał:

Co to za grupa wiekowa 15-24? Smarki z ludźmi co kończą studia? Litości ;p


Szczerze mówiąc dokładnie to samo pomyślałem, ale podobno taka jest metodologia i nic nie poradzimy na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:33, Mistic napisał:

Co to za grupa wiekowa 15-24? Smarki z ludźmi co kończą studia? Litości ;p

grupy nie są za szczęśliwie dobrane, zwłaszcza ta ale to chyba nie powód do obrażania kogoś kto ma powiedzmy mniej niż 16 lat co?
mogli by dać 15 - 19 juz by było lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:33, Mistic napisał:

Co to za grupa wiekowa 15-24? Smarki z ludźmi co kończą studia? Litości ;p

Tylko nie smarki, proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono... Rozwijamy się :)
I teraz z dumą myślę, że jestem jednym z pierwszych userów...:)
Co do wieku: Podejrzewałem, że to tak jest.
Co do liczebności...To jestem zupełnie zaskoczony. 389 403 osoby?!
Jej.
Można powiedzieć, że jestem zachwycony, jak bardzo się rozwinęliśmy. :) To wszystko zasługa Gramsajtów...I forum :D Naprawdę, wielkie Gratki Gram.pl!
No i czuje się zaszczycony będąc jednym z pierwszych userów w tak wielkiej i złożonej społeczności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Gram.pl to bardzo dobry serwis do poznawania nowych ludzi, i dowiadywania się różnych ciekawych rzeczy o grach :).
Gratuluję wam! ;D dobrych wyników :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik raczej taki spodziewany, rzekłbym ;). Wiadomo, że w tego typu serwisach młodzież będzie przeważać, ale starsi też się co parę/kilka statystycznych miejsc przewijają. O prawdziwych dinozaurach już nie wspominając ;D! 55 lat i gry komputerowe, to w naszym ówczesnym myśleniu jest jeszcze sporą niedorzecznością, ale za jakiś czas myślę, że się do tego przyzwyczaimy, bo technologia ciągle brnie do przodu, skutkiem czego bez komputerów w dzisiejszym świecie ciężko się po prostu obyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, ale z chęcią zobaczyłbym ankietę zrobioną przez Gram.Pl na stronie
bo do Megapanelu cięzko mi się przekonać, te wyiki na "grupie reprezentatywnej" ....

ale jestem pod (miłym) wrażeniem, że aż 1/3 to panie, zawsze myślałem, że w grach(zwłaszcza, że gram nie o casualach jest) kobiety są w małej mniejszości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować