Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak dobrze sprzeda się GTA IV?

41 postów w tym temacie

Przecież to ma na celu podgrzanie atmosfery i zwyżkę kursu akcji :)
Jakiś "profesjonalny" się pozytywnie wypowie i już kurs skoczy - może chcą zrobić wrażenie na EA, które było zainteresowane kupnem T2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ogromna sprzedaż jest raczej to przewidzenia :)

Przecież cała seria Grand Theft Auto ma miliony fanów na całym świecie, jest to dla wielu ludzi jedna z ulubionych gier, ze względu na dużą swobodę rozgrywki. Ciekaw jestem, czy te dość optymistyczne rokowania Pachtera się sprawdzą i czy rzeczywiście w pierwszym tygodniu sprzeda się aż 6 milionów egzemplarzy GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze tylko dodatek do WoW (niestety ;-C) ma szanse pobic ta gre w ilosciach sprzedanych kopii. Walka oczywiscie toczy sie o 2 miejsce, gdyz StarCraft 2 przebije wszystkie rekordy swiata ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie 6 mln w pierwszy tydzień. To dopiero coś. No, ale marka robi reklamę sama sobie. Należy im się. Żeby jeszcze na PC było to by im do miliarda może podskoczyło ;] Ale ich strata ;] Chociaż dalej wierzę w to, że jednak zrobią wersje na blaszaki...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie GTA4 i PC:
naprawdę są jeszcze osoby, które myślą, że gra ta nie wyjdzie na PC?
Ale odnośnie zarobków:
nie wiem, jak Wy. Ale ja dosłownie NIGDY nie widziałem ŻADNEGO kumpla (czy to z podstawówki, z gimnazjum, z liceum czy teraz ze studiów) czy kuzyna itp., który miałby oryginalną wersję którejkolwiek części. Piszę to szczerze i bez ściemy. A każdy z nich, bez wyjątku, ową grę przeszedł lub w nią grał. Tak samo nie widziałem premierówki tej gry w kolekcji jakiegoś gracza na choćby gram.pl, czy nawet w moim sklepie z grami ;) Nie twierdzę, że ta gra się nie sprzeda w Polsce. Sprzeda, owszem, tylko nie tak, jak na to zasługuje.
GTA na PC było zawsze najchętniej ściąganym piratem i szczerze wątpię, by przyniosła jakiś większe dochody R*. Na pewno jednak wezmą nas na litość i wydadzą wersję PC, tylko poczekajcie, najpierw wyjdzie wersja konsolowa, żeby M$ i Sony zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 16:33, Kris_bla napisał:

Mysle, ze tylko dodatek do WoW (niestety ;-C) ma szanse pobic ta gre w ilosciach sprzedanych
kopii. Walka oczywiscie toczy sie o 2 miejsce, gdyz StarCraft 2 przebije wszystkie rekordy
swiata ;-P


Tu się nie ma co śmiać ;), Starcraft II bez wątpienia pobije wszelkie rekordy sprzedaży, miliony w samej Korei się rozejdą, gra ma śmigać nawet na średnich kompach co zwiększa bazę klientów, zresztą nie ma co się oszukiwać, to będzie inwestycja na długie lata jak SC, W2, W3, D2. Same umsy zachęcą masę ludzi (dota w wersji SC? w tydzień po premierze najpóźniej ;)), taką grę nawet niektórzy piraci kupią, bo SC to MP. Na chwilę obecną rekord sprzedaży w pierwszym tygodniu trzyma WoW:BC, a rekord z przychodu Halo 3 (no ale przychód to nie zysk ;), 3-4x cena BC robi swoje w statystykach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby nie ma sie co smiac, ale troszke mozna :-)

Z ta inwestycja na lata to masz racje, bo ja do dzis w SC czy D2 grywam :-) Ba nawet ostatnio D2 ENG w UK kupilem :-)

SC2 na pewno zakupie, a chcialbym tez i GTAIV, ale poki co na PC nie ma :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować