Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ATI przyszykowało kolejne obniżki cen

34 postów w tym temacie

DIE nVidia!

Dobrze że ati takie ceny kuszące zrobiła. Sam musze wkońcu wymienić karte. I chyba kupię produkt ati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Fajny motyw z robieniem CFX, ale tak naprawdę do gier, to po części lepiej zostać przy GeForce, do których większość gier jest zoptymalizowanych, ale jak na razie ATI już to nadrabia sterownikami i nowymi kartami, także obniżkami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce być zły prorokiem choć jestem raczej fanem ATI to myślę że ta obniżka jest jakby to powiedzieć robiona żeby ATi jeszcze coś am zarobiło na swoich kartach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musieli obniżyć ceny, inaczej byliby skazani na małą klęskę w sprzedaży.

Cena Radeona HD 3850 jest już naprawdę dość niska, patrząc na świetne wyniki w testach tej karty graficznej. No cóż, moim zdaniem pora teraz na ruch Nvidii - wszystkie ceny kart z serii 8xxx powinny pójść w dół, bo niebawem premiera serii 9xxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze AMD & ATI(połączenie miało dać przewagę nad konkurencją) przeżywa poważne kłopoty w ostatnim czasie i najbliższe miesiące pokażą czy z tych kłopotów wyjdzie ,może sie bowiem okazać że za rok czy dwa
będziemy mieli na rynku tylko Intela i Geforcy .Choć nie jestem fanem ATI taka sytuacja to koszmar dla portfela graczy...i mam nadzieje ze tandem AMD ATI wytrzyma ciężkie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować