Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ATI przyszykowało kolejne obniżki cen

34 postów w tym temacie

A dlaczego NVidia miałaby wykitować? Trzyma się równie dobrze co ATI, choć ten numer z GF 9600 nie wiem czy przejdzie.
Dobra nowina, nareszcie można wybrać coś naprawdę potężnego za niewielkie pieniądze. Na razie wystarcza mi GF9700:) Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego GF7900 za jedyne 250 złotych, dzięki pojawieniu się serii 9 :P. Z wojny na ceny kart, pomiędzy ATI, a NVIDIĄ na pewno skorzystają "konsumenci".
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, ża dwa wiodące koncerny na rynku kart graficznych zaczynają z sobą konkurować w cenach a nie jak dotąd wykrwawiać finansowo użytkowników. Trzymac tak dalej <ok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakby tego było mało, Radeona 3870 X2 można nabyć już za 315 euro. Dla porównania kanapkowy układ Nvidii, 9800 GX2 będzie w dniu premiery (18.03.2008) wyceniony na 549 euro. Wychodzi na to, że za 90 euro mniej"

zorza nie wiem jak ty ale dla mnie 549euro - 315 euro to 234 euro a nie 90... Ciekawe gdzie się pomyliłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na to, że GeForce 9800GX2 nawet bez bloku wodnego będzie najdrozszą kartą na rynku,
549 Euro + Blok wodny 197Euro
Nie wiem jaki jest największy rekord Nvidii pod względem cen, ale 746Euro z blokiem wodnym chyba bije wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:29, Foris napisał:

"Jakby tego było mało, Radeona 3870 X2 można nabyć już za 315 euro. Dla porównania kanapkowy
układ Nvidii, 9800 GX2 będzie w dniu premiery (18.03.2008) wyceniony na 549 euro. Wychodzi
na to, że za 90 euro mniej"

zorza nie wiem jak ty ale dla mnie 549euro - 315 euro to 234 euro a nie 90... Ciekawe
gdzie się pomyliłeś ;)


A mnie bardziej ciekawi, gdzie TY się walnąłeś. Jak się mooocno skupisz i przeczytasz dokładnie (bo MIMO WSZYSTKO zakładam, że zdołasz), to sie dowiesz, ze autorowi chodziło o 3870X2 i do tego 3870...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować