• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
wowo39

Unreal Antologia - problem z przyłączeniem do gry sieciowej

Pytanie

Hej!
Właśnie zainstalowałem sobie grę Unreal Antologia. Niestety mogę zagrać jedynie w Unreal Tournament 2004. Pozostałe trzy pozycje ładują się normalnie ale nie da się w nie grać. Animacje są skokowe (jakby przyspieszone). Sterowanie też jest przyspieszone (wystarczy jeden ruch i jestem na końcu pokoju). Delikatny ruch myszką obraca widok kamery bardzo znacząco. Nie da się grać.

Próbowałem zmieniać coś w ustawieniach gier (czułość myszy, szybkość gry), nic nie pomogło. Może wiecie co jest nie tak i jak zlikwidować ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

42 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A masz zainstalowane najnowsze wersje sterowników do swojego sprzętu ?
poza tym napisz swoją konfiguracje PC-ta, to ułatwisz innym forumowiczom rozwiązanie tego problemu.
EDIT+ może spatchuj grę do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2008 o 19:08, wowo39 napisał:

Mój sprzęt:
Procesor: Intel Core Duo 2x1.8GHz
512MB RAM
Karta grafiki: NVIDIA GeForce 8500 GT

Sterowniki są aktualne.


A jeszcze podaj nam system operacyjny bo jeżeli to Vista to masz marne szanse na powodzenie. Wiem przynajmniej, że bez specjalnych patchów (nawet nie wiem czy takie są) się nie obejdzie. A jeżeli masz XP to już nie wiem. Bo to raczej nie wina kompa...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałem najnowszego DirectX''a i teraz już kompletnie się zjechało. Unreal II uruchamia się ale a intro ekran miga na biało. Jak wcisnę ESC to pojawia się menu ale żadna z opcji nie działa. Pozostaje jedynie "zabicie" gry.

Unreal i Tournament chodzą ale nadal skokowo w przyspieszonym tempie.

Tournament 2004 działa ok.

@iron1986: nie mogę podać Ci swojego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Myślę, że najlepiej abyś przesłał zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy do pomocy technicznej.
Ewentualnie możesz wkleić tutaj treść raportu DxDiag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2008 o 20:49, wowo39 napisał:

@iron1986: nie mogę podać Ci swojego numeru.


Ten użytkownik już się z nami skontaktował i jak pisał wcześniej RobeN była to typowa literówka.

Niestety ale w takich przypadkach musisz się z nami kontaktować jak iron1986 bezpośrednio za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do Pomocy Technicznej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.03.2008 o 18:37, czarus25 napisał:

kupilem do piero unreala antologia i wpisuje kod do gry przy instalowaniu a on w ogole
nie chce przejsc czy kto mi moze pomoc

sprawdź czy nie pomyliłeś O (litera) z 0 (cyfra), 6 i G albo 1 i I przy niektórych czcionkach łatwo też pomylić 5 i S. jak nie pomoże to skontaktuj się z pomocą techniczną cdprojetku, wyślą ci nowy kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2008 o 17:42, wowo39 napisał:

Hej!
Właśnie zainstalowałem sobie grę Unreal Antologia. Niestety mogę zagrać jedynie w Unreal
Tournament 2004. Pozostałe trzy pozycje ładują się normalnie ale nie da się w nie grać.
Animacje są skokowe (jakby przyspieszone). Sterowanie też jest przyspieszone (wystarczy
jeden ruch i jestem na końcu pokoju). Delikatny ruch myszką obraca widok kamery bardzo
znacząco. Nie da się grać.

Próbowałem zmieniać coś w ustawieniach gier (czułość myszy, szybkość gry), nic nie pomogło.
Może wiecie co jest nie tak i jak zlikwidować ten problem


Sprobuj ustawic tryb zgodnosci na Windows 98. Mnie w przypadku Antologii pomoglo, a mialem ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam serdecznie :)
mam taki problem
kupiłem antologię unreal
chciałem zagrać w UT w sieci
ale przy próbie dołączenia się do gry dostaję taki komunikat
Błąd połączenia
Niezgodność wersji dla pakietu ''engine''

moja wersja gry to 436, a po wgraniu nieoficjalnego patcha 451 gra się nawet nie uruchamia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.03.2008 o 19:20, wonski85 napisał:

witam serdecznie :)
mam taki problem
kupiłem antologię unreal
chciałem zagrać w UT w sieci
ale przy próbie dołączenia się do gry dostaję taki komunikat
Błąd połączenia
Niezgodność wersji dla pakietu ''engine''

moja wersja gry to 436, a po wgraniu nieoficjalnego patcha 451 gra się nawet nie uruchamia
;/

A masz wszystkie oficjalne patche? niezgodność wersji wskazuje na to że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 24.03.2008 o 19:22, sig. napisał:

A masz wszystkie oficjalne patche? niezgodność wersji wskazuje na to że nie.


tak, najnowszy oficjalny to właśnie 436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam inne pytanie, niekoniecznie jest to problem, ale utrudnienie.

W starszych wydaniach Unreal''a można było wywołać panel z zaawansowanymi ustawieniami, dość szczegółowy (wybór sterowników, jakie efekty graficzne i muzyczne włączyć czy wyłączyć). W wydaniu Gold (czyli antologia) tego nie ma. Po wywołaniu konsoli i wpisaniu ''preferences'' dostajemy coś co przypomina wspomniany panel, ale w szczątkowej postaci w porównaniu do tego co było pierwotnie (generalnie więcej opcji można już ustawić w normalnym oknie konfiguracji niż w tym panelu :)).

Czy ktoś wie jak wywołać ten panel w postaci w jakiej wyglądał w pierwszych wydaniach Unreal''a? Można zaawansowane opcje ustawiać również edytując ręcznie pliki konfiguracyjne, ale traktuję to jako wyjście absolutnie ostateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.04.2008 o 22:16, barzdr napisał:

Mam problem przy instalacji wpisuje kod do gry ale pokazuje ze kod jest bledny nie wiem
co mam zrobic

Niemal na 100% źle wpisujesz kod. Zdaje się, że w kodzie do antologii żaden znak nie jest jedynką tylko literą ''l'' (male L).

Sprawdź dokładnie jak wpisujesz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować