Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano kartę Radeon HD 3850 X2

27 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 20:30, TROLL1216 napisał:

Łałałiła Ati wzielo sie do roboty obnizki cen terz nowa karta (znów) tylko pograrulowac
Nvidia spada coraz nizej :(


hmmmm nie powiedziałbym że zieloni spadają :d Tyle przecież modeli wydali ostatnio z serii 9 :D a ATi wg mnie się broni obniżkami żeby więcej ludzi kupowało ich karty żeby był większy dla nich zysk .. Bynajmniej ja tak myśle
A co do tej karty nowej to uhuhu :d chciałbym taką :p

Pozdraiwiam CIę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:30, TROLL1216 napisał:

Łałałiła Ati wzielo sie do roboty obnizki cen terz nowa karta (znów) tylko pograrulowac
Nvidia spada coraz nizej :(


To będzie szczał w dziesiątkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszę przyznac że ATI (ku mojej wielkiej radosci) broni się jak może, ich nowe karty graficzne są genialne (zwłaszcza w formie "kanapki") i mają naprawdę przystępną cenę nowy Radeon HD 3870 X2 jest lepszy od GF 8800 ultra i kosztuję połowę tego co on (czyli jak na taką wydajnośc, smieszne pieniądze), ja w ten poniedziałek kupiłem sobie Radeona HD 3650 256MB za 240 złotych (czyli NAPRAWDĘ śmieszne pieniądze [jak na kartę graficzną]) i muszę przyznac że jestem zadowolony

Jedynym minusem jest to że teraz nie mogę używac "ć" bo pod tym skrótem jest Ati core control :P może mi ktoś pomóc xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:36, szeretucha napisał:

TROLL1216 ma racje. Nvidia myslala ze juz nie ma zagrozenia ze strony ATi, a tu taka
mila dla graczy niespodzianka jaka jest Radeon 3870X2 ;]


Eee... o której karcie mówisz? To jest karta Radeon 3850 X2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:41, MadeinHell napisał:

Nie no muszę przyznac że ATI (ku mojej wielkiej radosci) broni się jak może, ich nowe
karty graficzne są genialne (zwłaszcza w formie "kanapki") i mają naprawdę przystępną
cenę nowy Radeon HD 3870 X2 jest lepszy od GF 8800 ultra i kosztuję połowę tego co on
(czyli jak na taką wydajnośc, smieszne pieniądze), ja w ten poniedziałek kupiłem sobie
Radeona HD 3650 256MB za 240 złotych (czyli NAPRAWDĘ śmieszne pieniądze [jak na kartę
graficzną]) i muszę przyznac że jestem zadowolony

Jedynym minusem jest to że teraz nie mogę używac "ć" bo pod tym skrótem jest Ati core
control :P może mi ktoś pomóc xD?


ati ccc -> klawisze dostępu -> menadżer kl dost. i tam odznacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow!!1ATI nie da się tak łatwo i odpowiada na tanie karty serii 9XXX swoimi starymi, dobrymi kartami i zniża ich ceny;). Tylko czekać na serię 4XXX, która zmiecie NVidię. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:30, TROLL1216 napisał:

Łałałiła Ati wzielo sie do roboty obnizki cen terz nowa karta (znów) tylko pograrulowac
Nvidia spada coraz nizej :(


W sumie, to bardzo dobrze.
Po dominacji Nvidii związanej z GF8800 i słabymi wynikami ATI, znów wraca równowaga, a konkurencja robi się coraz mocniejsza, dzięki czemu klienci zyskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym HD 3870 X2 a nie 3850 X2 i przeglądałem testy kart graficznych, tylko w niektórych grach karty ATI sie dobrze sprawowały takto nawet nad HD 3870 X2 wygrywa 8800GTX. Największy plus odzewu ATi to taki że może przez to nvidia spuści z cen wreszcie. Ale i tak sądze że seria 9 podbije rynek a sczególnie model GT200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:41, MadeinHell napisał:

Jedynym minusem jest to że teraz nie mogę używac "ć" bo pod tym skrótem jest Ati core control :P może mi ktoś pomóc xD?

Sposób 1:
Zmień w menu hotkeys/hotkeys manager kombinację CTRL+ALT+C na CTRL+ALT+Q. Bardziej funkcjonalne i niczego nie blokuje.
Sposób 2 bardziej:
Zrób to co powyżej i odznacz Enable Hotkeys
Sposób 3 najbardziej:
Zrób to co powyżej i w panel sterowania/narzędzia administracyjne/Usługi wyłącz usługę lokalną "ATI Hotkey Poller". To wyłączy sprawdzanie jakichkolwiek skrótów CCC.

Oprócz tego można włączyć opcję: Preferences/"Hide Splash Screen" oraz wyłączyć "Enable system tray menu" (panel i tak jest dostępny z prawego klawisza na ekranie). Zawsze to trochę pamięci ram więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu pewnie taniej będzie kupić dwie 3850 i spiąć w CrossFire - oczywiście wymogiem jest tu płyta główna, bo do tej 3850X2 wystarczy jedno złącze PCI E ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować