• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

Need For Speed 5 porsche mam problem

Pytanie

mam problem z nfs5 gdy gra sie włańcza to wyskakuje wczytanie profilu ,ale grafika jest skopana myszki nie widać textury są w 2 kolorach tak jakby prosze pomocy

mam geeforsa 4 mx 64 196 ram 660 procek i windows milenium na 98 tesz tak działa

naj prawdopodobniej gra nie obsługuje takich kart chyba i sterowniki są do dup...

orze ktos wie gdzie moge poprawke do gry znalesc

thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Za stary sterownik/za nowy(niekompatybilny). Poszukaj w necie sterownika na GForca 4. Najnowszy sterownik nie oznacza najlepszy. Sprzęd masz wystarczający na tą gre. POszukaj w googlach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2006 o 13:51, WoWmen napisał:

Za stary sterownik/za nowy(niekompatybilny). Poszukaj w necie sterownika na GForca 4. Najnowszy
sterownik nie oznacza najlepszy. Sprzęd masz wystarczający na tą gre. POszukaj w googlach ;)

Zainstalowałem forseWare najnowszy chyba bo nie było starszego i lipa sterownik obsługuje wszystkie geforsy od 2 do 4 wyrzsze i jak sie uruchaia to wychodzi błąd w delfi czy cos takiego w pliku do sterownika karty graficznej w pliku NVDD.dll.

teraz to jusz nie wiem co mam robic ale jeszcze poszukam starszego sterownika jak cos ci wpadnie do głowy daj znac

dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nic nie poogło dalej tak jak było zainstalowałem 61.76 .
Naj prawdo podobniej musze poszukac pierwotnych sterowników a płyty ze sterownikami niemam bo tego GF4 420 mam z londynu koles kupił i dostał bez płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2006 o 13:58, spider88 napisał:

Miałem ten sam problem, zainstalowałem stare sterowniki karty graficznej które dostałem razem
z kartą i działało,ale wtedy nowsze gierki robią problemy .



DDDDDZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAA :::::::))))))))))))

Zainstalowałem 45.23_win9x_international


DZięki SPIDER88 i WoWmen Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Need For Speed 5 porsche to najlpesza gra z serii need nastepne wydania to już dla mnie badziewie typowe
dla dresiarzy. NFS 5 ma klase i ponadczasową grywalność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować