Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamecock masowo informuje o swoich grach

23 postów w tym temacie

Ej co znaczy nazwa tej firmy? Próbowałem to sobie jakoś logicznie wytłumaczyć, ale coś mi mówi, że jestem w błędzie ;) Przecież taka nazwa jaką mam na myśli byłaby ocenzurowana.
A tak bardziej w temacie, to nie widzę tutaj żadnych rewelacyjnych tytułów, a tą Twierdze to mogliby odpuścić, bo o ile pierwsza część była ciekawa, to kolejne dodatki reanimowały tylko trupa. Mogliby w końcu zrobić coś naprawdę ciekawego, jakąś konkretną nową część, a nie takie półśrodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Smok275: dla wyjaśnienia "to" oznacza także kogucika:) Ale nie masz się czego wstydzić Freud wszystko wyjaśnia:)

A Stronghoulda: Extreme uważam za jakąś pomyłkę, 10. tys jednostek?? To przebija SupComa który jest o niebo lepszy. Pierwsza Twierdza była super, następne już nie bardzo a ta wydaje się być gwoździem do trumny. Lepiej żebym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leciwa Twierdza... Szanuje tą gę, ale.... czy engine nie jest trochę przestarzałe dla większości graczy? Mi osobiście nie przeszkadza, ale dużej ilości może przeszkadzać, tym bardziej, że era gdy RTSy miały słabą grafe odchodzi w niepamięć. Teraz RTSy mają coraz lepszą grafikę ( np. AoE III, WiC).
Hm... jeżeli mam być szczery, to żaden z tytułów mnie nie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamecock...
Velvet Assasin....

Chyba po męczącym dniu mam jakieś przewidzenia w tych nazwach.... O_o
A dla mnie, to najlepszy będzie Legendary oraz nowy Stronghold, o ile się uda... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no ja nie wiem czy wy nie wiecie ale to 10 tys. jednostek to ma być jednocześnie na ekranie :P

Gamecock... Też się nad tą nazwą zastanawiałem, i doszedłem do wniosku, ze to jakiś zbereźny żart.

Aha, i jeszcze jedna sprawa. Coś mi ta nazwa "Velvet Assassin" nie pasiała, tak więc wziąłem, poszperałem i znalazłem błąd. Ta gra nazywa sie "Sabotage". Przynajmniej ta na 2-im screenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze chociaz jedna z tych gier wypali, gry wychodzace z masowek sa zazwyczaj na starcie narazone na straty
Swoja droga dosyc dwuznaczna nazwa firmy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@agata.klapyta

Ta gra nazywała sie "Sabotage". Jednak z jakiegoś powodu zmienili ja na taką jaka jest teraz :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowego Strongholda, aby się udał. Myślę że będzie bardzo podobnie ale wszystkiego więcej i lepiej. Jak tak to zagram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 01:04, Musiolik napisał:

Jednym to tylko świństwa w głowie ;) Cock to kogut przecież :)

Jest w czym wybierać:

cock

vt 1. (stick up etc.) podnosić, zadzierać:to ~ one''s hat podnosić rondo kapelusza; he ~ed an eye at me puścił do mnie oko; to ~one''s nose (or a snook) at sb zadzierać nosa; ~ed hat trójgraniasty kapelusz. 2. (of gun) odciągać kurek strzelby.~ cpd (squinting) ~-eyed adj zezowaty; (askew) krzywy, przekręcony; (absurd) szalony, zwariowany, absurdalny.


cock

n C 1. (tap) kurek. 2. (lever in gun) cyngiel, kurek strzelby.


cock

n C 1. (male domestic fowl) kogut; ~-crow pianie koguta; 2. (male bird) samiec ptaka.
vt ~ up (sl)zawalać, partaczyć, krzyżować.~ cpds ~-a-doodle-doo n C kukuryku! adj ~-and-bull story bajka; wymyślona historia; ~chaferchrabąszcz majowy;~-crow pianie koguta;before ~-crow przed świtem; ~-fightingwalka kogutów;(aeron): ~pit n kabina pilota; ~roach n karaluch;(crest of ~): ~scomb n grzebień koguta; ~sure adj pewny siebie, zarozumiały, święcie przekonany; (drink): ~tail koktajl; ~tail party koktajl party, koktajl; (sl, muddle): ~up n gmatwanina, zamęt, bałagan.

ling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować