Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 4/08 już w kioskach

30 postów w tym temacie

Kiedyś kupiłem Play''a i żałowałem później tych kilku złotych, które na nią wydałem. Nic ciekawego w niej nie ma, a recki są pisane po prostu żałośnie. Minusy, które stawiają grą są albo całkiem bezsensu albo mają idiotyczne uzasadnienie. Z gazet regularnie kupuję Clicka, bo przynajmniej recenzje ma dość porządne i ciekawe DVD (demka, programy itp) No czesem zaszaleję i kupię CDA to już jest porządne pismo: fajne bonusy na dvd, pełniaki no i piszą jak ludzie, nie leją wody i recenzje są porządne i dokładne. Ale cena odpycha... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę odwalili... najpierw najlepsze pełniaki dawali (pewnie wydawali kupę forsy), a później zachowanie jak dziecko. Zapowiedź numeru w dzień wydania i to późno, a jak były świetne pełniaki to od razu szum na ich stronie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy ktoś po tym numerze ma coś jeszcze do pełniaków w CDA ? Bo w CDA jeszcze nigdy nie było czegoś takiego jak w Play czy KŚG - pełniak niespodzianka ! Na odwrocie. I są to zazwczaj gry które już w tym czasopiśmie były, ew. inne z kioskowych serii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:41, kolektor napisał:

I czy ktoś po tym numerze ma coś jeszcze do pełniaków w CDA ? Bo w CDA jeszcze nigdy
nie było czegoś takiego jak w Play czy KŚG - pełniak niespodzianka ! Na odwrocie. I są
to zazwczaj gry które już w tym czasopiśmie były, ew. inne z kioskowych serii ...


Tu sie zgodze, poziom CDA zawsze utrzymuje. Z głównych graczy na rynku, jeszcze tylko Click i CDA mają nieskażoną renomę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, numer wygląda ciekawie. Pewnie się skuszę. Dodanie archiwalnego numeru, ciekawe, kalendarz? Ciekawe. No ale nie zapominajmy, że CDA obchodzi 12 lat i ewidentnie ich nowy numer prezentuje się lepiej. Kupie oba albo samo CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-A ojczyzno moja ... a tak na serio to pełniaki w najbliższym CD-A są zajebiaszcze. Deus EX, ora masa innych świetnych gierek. Nowości o Aliens: Colonial Marines, a i kilka świeżynek o Fable 2. Będzie dobrze. Co do Playa kupywałem wtedy gdy dopiero zaczynałem przygode z grami PC czyli jako 7 latek (z konsolami znam sie od 4 roku życia). kreve od razu na admina. Zwięźle, krótko i na temat czyli dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płakać mi się chce jak widzię niektóre komentarze - "nie ma gry - nie kupię", widać ilu materialistów wśród forumoiwiczów...
Co do Playa to nie było to dobre posunięcie z jego strony. Brak jakiejkolwiek gry przyczyni się do tego, że Play odniesie spory spadek w tym miesiącu.
Dodatkowym minusem dla Playa jest to, że CDA obchodzi 12 urodziny i większość graczy kieruje swoje oczy właśnie w jego stronę. To właśnie w tym okresie Play powinien zawalczyć o czytelnika a nie oddawać pole walkowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie tak, zapomnieliście co było 2 miesiące temu ? Prince of Persia i Full Spectrum Warrior. Wtedy naprawdę się postarali a każdy ma wzloty i upadki. Zresztą nie spodziewajcie się nawościa w gazecie za 10zł, i tak robią bardzo dużo. Ja widziałem dziś w kiosku Earth 2160, zła gra ? Nie sądzę, mi starczy na jakiś czas a wielbicieli Wiedźminów, Crysisów etc. zapraszam do MM na dział gier po 100zł. Niektórzy nie mają numeru archwalnego i chętnie poczytają dwie gazety za 10zł, pomysł nie jest aż taki zły aczkolwiek mógłby być lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować